Kezdőlap › Munkáltatók › NTE Mobility Partners LLC
NTE Mobility Partners LLC: H-1B fizetések és szponzoráció
NTE Mobility Partners LLC 10 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 10. Medián ajánlott fizetés: $108 268.
Szponzorálja NTE Mobility Partners LLC a H-1B vízumokat?
NTE Mobility Partners LLC 10 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. máj. 14. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Traffic & Revenue Manager | 2 | $117 844 |
| Sr. ITS Field Systems Analyst | 1 | $84 000 |
| Data Scientist | 1 | $97 850 |
| Field Systems Analyst Manager | 1 | $106 536 |
| Operations Engineer | 1 | $90 636 |
| Operations Manager | 1 | $120 017 |
| Chief Operations Officer, Dallas Highways | 1 | $170 000 |
| Field Systems Analyst | 1 | $88 047 |
| Senior Business Systems Analyst | 1 | $110 000 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 2 | $98 844 |
| 2024. év | 4 | $102 193 |
| 2025. év | 3 | $120 017 |
| 2026. év | 1 | $110 000 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
- Operations Research Analysts5
- Civil Engineers3
- Data Scientists1
- Architectural and Engineering Managers1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Business Systems Analyst | $110 000 II. szint | Dallas, TX | 2026. máj. 14. | 2026. aug. 20. | Tanúsított |
| Chief Operations Officer, Dallas Highways | $170 000 II. szint | Dallas, TX | 2025. máj. 20. | 2025. jún. 1. | Tanúsított |
| Field Systems Analyst | $88 047 II. szint | Dallas, TX | 2025. máj. 6. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Operations Manager | $120 017 IV. szint | Dallas, TX | 2025. márc. 5. | 2025. aug. 7. | Tanúsított |
| Operations Engineer | $90 636 II. szint | Dallas, TX | 2024. szept. 16. | 2025. febr. 14. | Tanúsított |
| Data Scientist | $97 850 II. szint | Dallas, TX | 2024. máj. 6. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Field Systems Analyst Manager | $106 536 II. szint | Farmers Branch, TX | 2024. ápr. 22. | 2024. aug. 15. | Tanúsított |
| Traffic & Revenue Manager | $122 000 IV. szint | Dallas, TX | 2023. dec. 19. | 2023. dec. 20. | Tanúsított |
| Sr. ITS Field Systems Analyst | $84 000 II. szint | Dallas, TX | 2023. márc. 28. | 2023. aug. 20. | Tanúsított |
| Traffic & Revenue Manager | $113 688 III. szint | Dallas, TX | 2023. márc. 14. | 2023. szept. 13. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).