Kezdőlap › Munkáltatók › o9 Solutions, Inc. › Solution Architect
Solution Architect a(z) o9 Solutions, Inc. cégnél: H-1B fizetések
9 munkavállalási engedély kérelem a(z) Solution Architect pozícióra a(z) o9 Solutions, Inc. cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $140 000; középső 50%: $139 460–$151 237.
Kérelmek (LCA)9
Medián ajánlott fizetés$140 000
Fizetések középső fele$139 460–$151 237
10–90. percentilis$132 664–$153 091
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 2 | $139 730 |
| 2024. év | 1 | $140 000 |
| 2025. év | 4 | $139 322 |
| 2026. év | 2 | $152 947 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $154 657 | Dallas, TX | 2026. márc. 3. | 2026. júl. 22. | Tanúsított |
| $151 237 III. szint | Dallas, TX | 2025. nov. 4. | 2026. márc. 31. | Tanúsított |
| $132 664 | Dallas, TX | 2025. aug. 27. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $132 664 | Dallas, TX | 2025. aug. 18. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $152 700 IV. szint | Dallas, TX | 2025. febr. 11. | 2025. máj. 31. | Tanúsított |
| $145 980 | Dallas, TX | 2025. jan. 17. | 2025. jún. 13. | Tanúsított |
| $140 000 IV. szint | Sandy Springs, GA | 2024. febr. 1. | 2024. febr. 5. | Tanúsított |
| $140 000 IV. szint | Dallas, TX | 2023. márc. 7. | 2023. márc. 31. | Tanúsított |
| $139 460 III. szint | Dallas, TX | 2022. nov. 1. | 2022. nov. 7. | Tanúsított |
Solution Architect minden munkáltatónál →
Egyéb állások a(z) o9 Solutions, Inc. cégnél
- Associate Architect$129 900
- Senior Business Operations Specialist$110 792
- Business Operations Specialist$93 775
- DevOps Engineer II$138 228
- Sr. Solution Architect$170 000
- Business Operations Specialist, Senior$116 030
- Product Manager II$107 702
- Sr. Business Operations Specialist$110 976
- Senior Solution Architect$168 500
- Software Engineer II$141 960
- Manager, Product Management$128 498
- Sr. DevOps Engineer II$189 034
- Associate Solution Architect$124 895
- Technical Consultant$99 680
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).