H1B béradatok

Kezdőlap › Munkáltatók › Observe, Inc.

Observe, Inc.: H-1B fizetések és szponzoráció

Observe, Inc. 15 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 15. Medián ajánlott fizetés: $161 491.

Kérelmek (LCA)15
Tanúsított15
Munkáltató címeSan Mateo, CA
H-1B függő munkáltatóNem
Medián ajánlott fizetés$161 491
Fizetések középső fele$157 664–$182 135
10–90. percentilis$147 368–$183 310

Szponzorálja Observe, Inc. a H-1B vízumokat?

Observe, Inc. 15 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2025. nov. 4. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.

Fizetések munkakör szerint

MunkakörLCA-kMediánbér
Staff Software Engineer4$183 310
Data Engineer3$161 491
Senior Software Engineer3$158 080
Software Engineer2$147 368
Senior Technical Support Engineer2$148 949
Infrastructure Engineer 51$167 710

Pályázatok pénzügyi év szerint

Pénzügyi évLCA-kMediánbér
2023. év8$164 600
2024. év2$147 368
2025. év4$169 104
2026. év1$177 632

Irányadó bér szintek

A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.

Hol vannak az állások

Foglalkozások

Legfrissebb pályázatok

MunkakörAlapbérHelyszínBenyújtvaKezdő dátumÁllapot
Data Engineer$177 632–$182 500
III. szint
Antioch, CA2025. nov. 4.2026. márc. 29.Tanúsított
Senior Technical Support Engineer$157 248–$190 000
IV. szint
Holly Springs, NC2025. júl. 11.2025. júl. 21.Tanúsított
Senior Technical Support Engineer$140 650–$190 000
IV. szint
Holly Springs, NC2025. júl. 9.2025. júl. 21.Tanúsított
Senior Software Engineer$180 960–$195 000
III. szint
San Mateo, CA2025. ápr. 4.2025. okt. 1.Tanúsított
Staff Software Engineer$206 315–$230 000
IV. szint
San Mateo, CA2025. jan. 6.2025. jan. 13.Tanúsított
Software Engineer$147 368–$153 000
II. szint
San Mateo, CA2024. ápr. 12.2024. okt. 1.Tanúsított
Software Engineer$147 368–$150 000
II. szint
San Mateo, CA2024. ápr. 4.2024. okt. 1.Tanúsított
Senior Software Engineer$158 080–$182 000
III. szint
San Mateo, CA2023. ápr. 4.2023. szept. 14.Tanúsított
Data Engineer$161 491–$200 000
III. szint
San Mateo, CA2023. márc. 22.2023. márc. 29.Tanúsított
Senior Software Engineer$158 080–$180 000
III. szint
San Mateo, CA2023. febr. 1.2023. febr. 13.Tanúsított, majd visszavonva
Staff Software Engineer$183 310–$206 000
IV. szint
San Mateo, CA2022. dec. 5.2023. márc. 30.Tanúsított
Staff Software Engineer$183 310–$203 000
IV. szint
San Mateo, CA2022. nov. 17.2023. márc. 30.Tanúsított
Data Engineer$161 491–$199 098
III. szint
San Mateo, CA2022. okt. 20.2023. jan. 19.Tanúsított
Staff Software Engineer$183 310–$190 000
IV. szint
San Mateo, CA2022. okt. 10.2023. márc. 30.Tanúsított
Infrastructure Engineer 5$167 710–$230 000
IV. szint
San Mateo, CA2022. máj. 7.2022. máj. 16.Tanúsított, majd visszavonva

A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).