Kezdőlap › Munkáltatók › Perk Systems, Inc.
Perk Systems, Inc.: H-1B fizetések és szponzoráció
Perk Systems, Inc. 31 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 30. Medián ajánlott fizetés: $88 514.
Egy H-1B függő munkáltatónak nagy arányban vannak H-1B munkavállalói (például 15% vagy több egy 51 vagy több fős munkavállalói állományból), és extra szabályokat kell követnie az amerikai munkavállalók kiszorításának megakadályozására.
Szponzorálja Perk Systems, Inc. a H-1B vízumokat?
Perk Systems, Inc. 31 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. máj. 1. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Software Engineer | 5 | $91 038 |
| Software Developer | 4 | $97 864 |
| Product Manager | 3 | $100 433 |
| QA Analyst | 3 | $87 216 |
| Software Quality Assurance Analyst | 3 | $86 320 |
| IT Project Manager | 2 | $82 774 |
| Programmer Analyst | 2 | $82 140 |
| Software Developer II | 2 | $98 342 |
| Project Manager | 1 | $72 966 |
| Software QA Analyst | 1 | $74 381 |
| Software Automation Engineer II | 1 | $86 590 |
| Computer Programmer | 1 | $63 578 |
| Software Automation Engineer | 1 | $81 439 |
| AWS Cloud Architect | 1 | $105 976 |
| Computer Systems Analyst | 1 | $89 482 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 11 | $86 590 |
| 2024. év | 6 | $98 301 |
| 2025. év | 8 | $88 679 |
| 2026. év | 6 | $88 514 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
- Irving, TX5
- Houston, TX4
- Leander, TX3
- Aubrey, TX2
- Des Moines, IA2
- Roanoke, VA2
- Austin, TX2
- Doraville, GA1
- Johnston, IA1
- Ada, MI1
- Las Vegas, NV1
- Whippany, NJ1
- McLean, VA1
- Silver Spring, MD1
- Chicago, IL1
- West Des Moines, IA1
- Georgetown, TX1
- Henrico, VA1
Foglalkozások
- Software Developers17
- Software Quality Assurance Analysts and Testers6
- Computer Systems Engineers/Architects3
- Computer Systems Analysts3
- Computer Programmers2
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Computer Systems Analyst | $89 482 II. szint | Henrico, VA | 2026. máj. 1. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer | $87 547–$93 600 II. szint | Roanoke, VA | 2026. ápr. 3. | 2026. szept. 6. | Tanúsított |
| Software Developer II | $99 817–$104 000 | Georgetown, TX | 2026. márc. 6. | 2026. aug. 31. | Tanúsított |
| QA Analyst | $87 216 | West Des Moines, IA | 2026. febr. 13. | 2026. márc. 12. | Tanúsított |
| QA Analyst | $87 216 | Des Moines, IA | 2026. jan. 28. | 2026. márc. 12. | Tanúsított |
| AWS Cloud Architect | $105 976 II. szint | Houston, TX | 2025. szept. 24. | 2025. okt. 8. | Tanúsított |
| IT Project Manager | $92 581 II. szint | Irving, TX | 2025. szept. 8. | 2025. szept. 8. | Tanúsított |
| Software Quality Assurance Analyst | $91 484–$91 500 | Silver Spring, MD | 2025. aug. 26. | 2026. jan. 1. | Tanúsított |
| Programmer Analyst | $77 418–$88 008 II. szint | Aubrey, TX | 2025. aug. 11. | 2025. nov. 21. | Tanúsított |
| Software Automation Engineer | $81 439–$82 008 | Chicago, IL | 2025. júl. 22. | 2025. szept. 9. | Tanúsított |
| Software Engineer | $91 038–$92 685 | Houston, TX | 2025. márc. 5. | 2025. júl. 11. | Tanúsított |
| Software Developer | $93 536–$94 000 | McLean, VA | 2025. jan. 24. | 2025. febr. 3. | Tanúsított |
| Software Quality Assurance Analyst | $86 320 II. szint | Austin, TX | 2024. nov. 14. | 2024. dec. 2. | Tanúsított |
| Software Quality Assurance Analyst | $77 690–$80 000 | Whippany, NJ | 2024. okt. 4. | 2024. okt. 16. | Tanúsított |
| Product Manager | $95 336–$96 000 | Leander, TX | 2024. szept. 18. | 2024. okt. 1. | Visszavonva |
| Product Manager | $108 826 II. szint | Leander, TX | 2024. szept. 9. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $98 301–$100 008 II. szint | Houston, TX | 2024. jún. 21. | 2024. szept. 12. | Tanúsított |
| Computer Programmer | $63 578 | Houston, TX | 2024. máj. 23. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $97 427 II. szint | Las Vegas, NV | 2024. máj. 14. | 2024. jún. 5. | Tanúsított |
| Software Developer | $101 192 II. szint | Irving, TX | 2024. jan. 15. | 2024. jan. 23. | Tanúsított |
| Software Automation Engineer II | $86 590–$98 520 II. szint | Johnston, IA | 2023. aug. 18. | 2023. dec. 10. | Tanúsított |
| Software Developer II | $96 866–$104 000 II. szint | Austin, TX | 2023. aug. 4. | 2023. aug. 31. | Tanúsított |
| Software Engineer | $91 582–$104 000 III. szint | Ada, MI | 2023. jún. 27. | 2023. szept. 7. | Tanúsított |
| Software QA Analyst | $74 381 II. szint | Irving, TX | 2023. jún. 2. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer | $99 008 II. szint | Doraville, GA | 2023. máj. 18. | 2023. jún. 25. | Tanúsított |
| Software Engineer | $82 098–$93 600 II. szint | Roanoke, VA | 2023. márc. 7. | 2023. szept. 6. | Tanúsított |
| IT Project Manager | $72 966 II. szint | Irving, TX | 2022. dec. 19. | 2023. jan. 2. | Tanúsított |
| Project Manager | $72 966 II. szint | Irving, TX | 2022. dec. 19. | 2023. jan. 2. | Tanúsított |
| Programmer Analyst | $86 861–$88 008 II. szint | Aubrey, TX | 2022. nov. 10. | 2022. nov. 21. | Tanúsított |
| Product Manager | $92 040–$96 000 II. szint | Leander, TX | 2022. nov. 3. | 2022. nov. 14. | Tanúsított |
| QA Analyst | $81 162–$83 200 II. szint | Des Moines, IA | 2022. okt. 10. | 2023. márc. 12. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).