Kezdőlap › Munkáltatók › Persistent Systems, Inc. › Software Quality Assurance Engineer II
Software Quality Assurance Engineer II a(z) Persistent Systems, Inc. cégnél: H-1B fizetések
134 munkavállalási engedély kérelem a(z) Software Quality Assurance Engineer II pozícióra a(z) Persistent Systems, Inc. cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $94 058; középső 50%: $83 845–$111 363.
Kérelmek (LCA)134
Medián ajánlott fizetés$94 058
Fizetések középső fele$83 845–$111 363
10–90. percentilis$79 003–$120 000
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 40 | $85 852 |
| 2024. év | 22 | $84 012 |
| 2025. év | 56 | $103 418 |
| 2026. év | 15 | $108 680 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $81 890–$94 160 II. szint | Brentwood, TN | 2026. jún. 19. | 2026. jún. 30. | Tanúsított |
| $108 680–$121 660 II. szint | Seattle, WA | 2026. máj. 20. | 2026. máj. 28. | Tanúsított |
| $94 806–$126 888 II. szint | San Diego, CA | 2026. máj. 15. | 2026. máj. 26. | Tanúsított |
| $113 277–$122 690 II. szint | San Leandro, CA | 2026. ápr. 22. | 2026. máj. 4. | Tanúsított |
| $129 792–$145 000 II. szint | Sunnyvale, CA | 2026. ápr. 17. | 2026. ápr. 28. | Tanúsított |
| $85 030–$104 190 II. szint | Charlotte, NC | 2026. ápr. 17. | 2026. ápr. 29. | Tanúsított |
| $88 088–$115 000 II. szint | Northfield, IL | 2026. ápr. 14. | 2026. ápr. 22. | Tanúsított |
| $94 656 II. szint | Charlotte, NC | 2026. ápr. 13. | 2026. ápr. 22. | Tanúsított |
| $145 000 II. szint | Livermore, CA | 2026. ápr. 8. | 2026. ápr. 17. | Tanúsított |
| $93 072 II. szint | Charlotte, NC | 2026. márc. 20. | 2026. márc. 31. | Tanúsított |
| $98 304 II. szint | Austin, TX | 2026. jan. 30. | 2026. febr. 9. | Tanúsított |
| $120 096 II. szint | Charlotte, NC | 2026. jan. 16. | 2026. jan. 27. | Tanúsított |
| $120 000–$140 000 II. szint | Southlake, TX | 2026. jan. 15. | 2026. jan. 26. | Tanúsított |
| $128 568 II. szint | San Leandro, CA | 2025. dec. 23. | 2026. jan. 1. | Tanúsított |
| $171 984 II. szint | Santa Clara, CA | 2025. nov. 7. | 2025. nov. 18. | Tanúsított |
| $120 000–$150 000 II. szint | Southlake, TX | 2025. szept. 22. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $120 000 | Sunnyvale, CA | 2025. aug. 21. | 2025. szept. 1. | Tanúsított |
| $94 000 II. szint | Montpelier, VT | 2025. aug. 19. | 2025. aug. 28. | Tanúsított |
| $132 984 II. szint | Carlsbad, CA | 2025. aug. 13. | 2025. aug. 21. | Tanúsított |
| $132 984 II. szint | Carlsbad, CA | 2025. aug. 13. | 2026. jan. 8. | Tanúsított |
| $118 896 II. szint | San Leandro, CA | 2025. aug. 6. | 2025. aug. 14. | Tanúsított |
| $104 832 II. szint | Minnetonka, MN | 2025. júl. 28. | 2025. aug. 6. | Tanúsított |
| $106 344 II. szint | Charlotte, NC | 2025. júl. 22. | 2025. szept. 21. | Tanúsított |
| $106 344 II. szint | Charlotte, NC | 2025. júl. 16. | 2025. júl. 24. | Tanúsított |
| $116 000 II. szint | Scottsdale, AZ | 2025. júl. 16. | 2025. júl. 24. | Tanúsított |
| $112 200 II. szint | Waukegan, IL | 2025. júl. 7. | 2025. júl. 16. | Tanúsított |
| $118 704 II. szint | Concord, CA | 2025. júl. 2. | 2025. júl. 14. | Tanúsított |
| $125 000 II. szint | South Lake, TX | 2025. jún. 4. | 2025. jún. 16. | Tanúsított |
| $119 000 II. szint | Pleasanton, CA | 2025. máj. 28. | 2025. jún. 9. | Tanúsított |
| $100 296 II. szint | Dublin, OH | 2025. máj. 23. | 2025. jún. 2. | Tanúsított |
| $133 440 II. szint | Mountain View, CA | 2025. máj. 16. | 2025. máj. 27. | Tanúsított |
| $98 352 II. szint | Minnetonka, MN | 2025. máj. 13. | 2025. máj. 23. | Tanúsított |
| $121 968 | Santa Clara, CA | 2025. máj. 6. | 2025. máj. 15. | Tanúsított |
| $130 944 | Milpitas, CA | 2025. ápr. 28. | 2025. máj. 6. | Tanúsított |
| $87 200 II. szint | Brentwood, TN | 2025. ápr. 9. | 2025. ápr. 18. | Tanúsított |
| $120 000 | Milpitas, CA | 2025. ápr. 3. | 2025. ápr. 15. | Tanúsított |
| $114 099–$119 000 | Milpitas, CA | 2025. ápr. 2. | 2025. ápr. 11. | Tanúsított |
| $86 320–$95 280 II. szint | Austin, TX | 2025. márc. 25. | 2025. ápr. 4. | Tanúsított |
| $111 363–$113 136 II. szint | San Francisco, CA | 2025. márc. 21. | 2025. ápr. 1. | Tanúsított |
| $78 978–$98 000 II. szint | Brentwood, TN | 2025. márc. 21. | 2025. ápr. 1. | Tanúsított |
| $86 923–$105 912 II. szint | Plano, TX | 2025. márc. 20. | 2025. ápr. 1. | Tanúsított |
| $94 216 II. szint | Raleigh, NC | 2025. márc. 20. | 2025. ápr. 1. | Tanúsított |
| $103 418–$109 392 II. szint | Charlotte, NC | 2025. márc. 18. | 2025. márc. 28. | Tanúsított |
| $91 915–$123 648 II. szint | Rancho Cucamonga, CA | 2025. márc. 11. | 2025. márc. 21. | Tanúsított |
| $94 203–$110 000 II. szint | Raleigh, NC | 2025. febr. 27. | 2025. márc. 10. | Tanúsított |
| $94 203–$100 000 II. szint | Durham, NC | 2025. febr. 27. | 2025. márc. 10. | Tanúsított |
| $86 923–$104 664 II. szint | Southlake, TX | 2025. febr. 26. | 2025. márc. 7. | Tanúsított |
| $94 831 | Bridgewater, NJ | 2025. febr. 20. | 2025. márc. 1. | Tanúsított |
| $103 418–$129 792 II. szint | New York, NY | 2025. febr. 14. | 2025. febr. 24. | Tanúsított |
| $120 000–$180 000 II. szint | Southlake, TX | 2025. febr. 13. | 2025. febr. 24. | Tanúsított |
| $120 000–$180 000 II. szint | Southlake, TX | 2025. febr. 13. | 2025. febr. 24. | Tanúsított |
| $90 000–$120 000 II. szint | Southlake, TX | 2025. febr. 13. | 2025. febr. 24. | Tanúsított |
| $90 000–$120 000 II. szint | Southlake, TX | 2025. febr. 13. | 2025. febr. 24. | Tanúsított |
| $120 000–$180 000 II. szint | Austin, TX | 2025. febr. 13. | 2025. febr. 24. | Tanúsított |
| $120 000–$180 000 II. szint | Austin, TX | 2025. febr. 13. | 2025. febr. 24. | Tanúsított |
| $90 000–$120 000 II. szint | Austin, TX | 2025. febr. 13. | 2025. febr. 24. | Tanúsított |
| $90 000–$120 000 II. szint | Austin, TX | 2025. febr. 13. | 2025. febr. 24. | Tanúsított |
| $81 037–$109 000 II. szint | Charlotte, NC | 2025. febr. 5. | 2025. febr. 13. | Tanúsított |
| $111 363 II. szint | Concord, CA | 2025. febr. 4. | 2025. febr. 13. | Tanúsított |
| $81 037–$107 000 II. szint | Charlotte, NC | 2025. jan. 31. | 2025. febr. 10. | Tanúsított |
| $86 923–$120 000 II. szint | Southlake, TX | 2025. jan. 20. | 2025. jan. 28. | Tanúsított |
| $86 320–$120 000 II. szint | Austin, TX | 2025. jan. 17. | 2025. jan. 27. | Tanúsított |
| $111 363 II. szint | San Francisco, CA | 2025. jan. 16. | 2025. jan. 24. | Tanúsított |
| $111 363 II. szint | San Francisco, CA | 2025. jan. 8. | 2025. jan. 16. | Tanúsított |
| $81 037–$110 928 II. szint | Charlotte, NC | 2024. dec. 29. | 2025. jún. 30. | Tanúsított |
| $83 533–$103 512 II. szint | Alpharetta, GA | 2024. dec. 12. | 2024. dec. 20. | Tanúsított |
| $81 037–$110 928 II. szint | Charlotte, NC | 2024. dec. 9. | 2024. dec. 16. | Tanúsított |
| $99 736–$100 000 II. szint | Bellevue, WA | 2024. dec. 3. | 2024. dec. 10. | Tanúsított |
| $111 363–$116 200 II. szint | San Leandro, CA | 2024. okt. 9. | 2024. okt. 16. | Tanúsított |
| $81 037–$122 400 II. szint | Charlotte, NC | 2024. szept. 26. | 2024. okt. 4. | Tanúsított |
| $103 418 II. szint | Bridgewater, NJ | 2024. szept. 24. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $82 930–$93 800 II. szint | Chandler, AZ | 2024. szept. 12. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $104 829–$125 800 | San Jose, CA | 2024. jún. 18. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $88 234 II. szint | Durham, NC | 2024. jún. 3. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $88 234 II. szint | Durham, NC | 2024. jún. 3. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $85 093–$86 400 II. szint | Minnetonka, MN | 2024. máj. 31. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $85 093–$88 700 II. szint | Minnetonka, MN | 2024. máj. 30. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $90 979 II. szint | Denver, CO | 2024. máj. 28. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $99 549–$101 000 II. szint | Iselin, NJ | 2024. máj. 23. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $79 102–$94 080 II. szint | Charlotte, NC | 2024. máj. 23. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $99 549–$101 000 II. szint | Iselin, NJ | 2024. máj. 14. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $82 202–$88 700 II. szint | Lake Zurich, IL | 2024. máj. 14. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $79 643–$101 200 II. szint | Austin, TX | 2024. máj. 8. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $79 102–$101 200 II. szint | Charlotte, NC | 2024. máj. 1. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $71 906–$91 512 II. szint | Pittsburgh, PA | 2024. ápr. 24. | 2024. máj. 1. | Tanúsított |
| $112 299–$113 900 II. szint | South San Francisco, CA | 2024. ápr. 24. | 2024. máj. 1. | Tanúsított |
| $94 058–$100 992 II. szint | Washington, DC | 2024. ápr. 2. | 2024. ápr. 9. | Tanúsított |
| $79 643–$86 400 II. szint | Tampa, FL | 2024. márc. 19. | 2024. márc. 26. | Tanúsított |
| $79 102–$91 968 II. szint | Charlotte, NC | 2024. márc. 12. | 2024. márc. 19. | Tanúsított |
| $90 979–$107 500 II. szint | San Diego, CA | 2024. febr. 21. | 2024. febr. 28. | Tanúsított |
| $79 102–$92 712 II. szint | Charlotte, NC | 2024. jan. 16. | 2024. jan. 23. | Tanúsított |
| $79 102–$92 712 II. szint | Charlotte, NC | 2024. jan. 15. | 2024. jan. 22. | Tanúsított |
| $79 102–$85 608 II. szint | Charlotte, NC | 2023. szept. 26. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $79 102–$85 608 II. szint | Charlotte, NC | 2023. szept. 26. | 2023. okt. 3. | Visszavonva |
| $99 549–$111 700 II. szint | Iselin, NJ | 2023. szept. 17. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $85 093–$86 400 II. szint | Minneapolis, MN | 2023. aug. 22. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $112 299–$113 900 II. szint | South San Francisco, CA | 2023. aug. 18. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $84 656–$122 112 II. szint | Rancho Cucamonga, CA | 2023. aug. 17. | 2023. aug. 24. | Tanúsított |
| $79 102–$91 500 II. szint | Charlotte, NC | 2023. aug. 17. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $112 299 II. szint | Fremont, CA | 2023. aug. 1. | 2023. aug. 8. | Tanúsított |
| $78 125–$94 392 II. szint | Dublin, OH | 2023. júl. 22. | 2024. jan. 11. | Tanúsított |
| $78 125–$94 392 II. szint | Dublin, OH | 2023. júl. 17. | 2024. jan. 11. | Tanúsított |
| $78 125–$99 552 II. szint | Dublin, OH | 2023. júl. 3. | 2023. dec. 17. | Tanúsított |
| $113 110 II. szint | Campbell, CA | 2023. jún. 12. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $83 845–$87 912 II. szint | Charlotte, NC | 2023. máj. 29. | 2023. jún. 5. | Tanúsított |
| $83 845–$102 216 II. szint | Charlotte, NC | 2023. máj. 29. | 2023. jún. 5. | Tanúsított |
| $70 574–$116 300 II. szint | Rancho Cucamonga, CA | 2023. máj. 25. | 2023. jún. 1. | Tanúsított |
| $79 414–$98 700 II. szint | Minnetonka, MN | 2023. máj. 17. | 2023. máj. 24. | Tanúsított |
| $93 766–$100 200 II. szint | Littleton, MA | 2023. máj. 17. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $84 032–$84 300 II. szint | Durham, NC | 2023. ápr. 27. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $73 091–$87 000 II. szint | Charlotte, NC | 2023. ápr. 26. | 2023. máj. 3. | Tanúsított |
| $63 731–$89 300 II. szint | Chandler, AZ | 2023. ápr. 26. | 2023. máj. 3. | Tanúsított |
| $75 234–$81 000 II. szint | Austin, TX | 2023. ápr. 24. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $97 053 II. szint | Newark, NJ | 2023. ápr. 21. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $113 110 II. szint | Mountain View, CA | 2023. ápr. 21. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $97 053–$98 800 II. szint | Iselin, NJ | 2023. ápr. 21. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $83 845–$90 000 II. szint | Charlotte, NC | 2023. ápr. 20. | 2023. ápr. 27. | Tanúsított |
| $102 835–$108 400 II. szint | Dublin, CA | 2023. ápr. 19. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $86 611–$98 800 II. szint | Reston, VA | 2023. ápr. 19. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $102 835–$108 400 II. szint | Dublin, CA | 2023. ápr. 18. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $102 835–$111 700 II. szint | Pleasanton, CA | 2023. ápr. 10. | 2023. ápr. 28. | Tanúsított |
| $102 835–$111 700 II. szint | Pleasanton, CA | 2023. ápr. 6. | 2023. ápr. 27. | Tanúsított |
| $76 149–$85 000 II. szint | Pittsburgh, PA | 2023. márc. 17. | 2023. márc. 24. | Tanúsított |
| $86 611–$125 000 II. szint | Washington, DC | 2023. márc. 14. | 2023. márc. 21. | Tanúsított |
| $74 381–$86 688 II. szint | Irving, TX | 2023. márc. 9. | 2023. márc. 16. | Tanúsított |
| $87 006–$121 608 II. szint | Carlsbad, CA | 2023. márc. 8. | 2023. márc. 15. | Tanúsított |
| $75 234–$89 300 II. szint | Austin, TX | 2023. márc. 3. | 2023. márc. 24. | Tanúsított |
| $102 835–$105 300 II. szint | Fremont, CA | 2023. febr. 24. | 2023. márc. 3. | Tanúsított |
| $86 611–$108 960 II. szint | Washington DC, DC | 2023. jan. 23. | 2023. júl. 7. | Tanúsított |
| $113 110–$130 000 II. szint | Santa Clara, CA | 2023. jan. 19. | 2023. jan. 27. | Tanúsított |
| $63 731–$92 112 II. szint | Chandler, AZ | 2022. dec. 27. | 2023. jan. 3. | Tanúsított |
| $97 053–$112 800 II. szint | Whitehouse Station, NJ | 2022. dec. 1. | 2022. dec. 22. | Tanúsított |
| $63 731–$89 300 II. szint | Chandler, AZ | 2022. nov. 29. | 2022. dec. 7. | Tanúsított |
| $93 766–$98 808 II. szint | Littleton, MA | 2022. okt. 28. | 2022. nov. 4. | Tanúsított |
Software Quality Assurance Engineer II minden munkáltatónál →
Egyéb állások a(z) Persistent Systems, Inc. cégnél
- Solution Architect II$81 266
- Computer Programmer II$105 144
- Software Developer II$108 077
- IT Project Manager$98 672
- Computer Systems Engineer II$81 266
- Computer Systems Engineer$76 357
- Delivery Manager$100 984
- Computer Programmer$95 264
- Sales Engineer II$110 864
- Solution Architect$76 357
- IT Project Manager - II$102 900
- Computer System Engineer II$101 400
- Vice President, Sales$244 444
- Technical Project Manager$120 000
- Solutions Architect II$103 700
- Software Quality Assurance Tester$85 093
- Associate Vice President - Sales$174 450
- Principal Engineering Manager$119 596
- Solutions Engineer/Architect II$90 100
- Project Lead II$104 600
- Business Analyst II$106 200
- Business Intelligence Analyst II$95 472
- Project Manager$149 722
- Sr. Solution Architect II$100 984
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).