Kezdőlap › Munkáltatók › Point Digital Finance, Inc.
Point Digital Finance, Inc.: H-1B fizetések és szponzoráció
Point Digital Finance, Inc. 12 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 12. Medián ajánlott fizetés: $170 000.
Szponzorálja Point Digital Finance, Inc. a H-1B vízumokat?
Point Digital Finance, Inc. 12 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. ápr. 3. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Zöldkártya (PERM) pályázatok a(z) Point Digital Finance, Inc. cégnél: 3 →
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Lead Software Development Engineer in Test | 3 | $170 000 |
| Senior Analyst, Financial Planning & Analysis | 2 | $120 000 |
| Senior CIS/Engineering Lead | 1 | $265 000 |
| Senior Data Analyst | 1 | $110 000 |
| Head of Home Equity Production and Sales | 1 | $153 775 |
| Quality Assurance Manager | 1 | $170 000 |
| Data Science Manager | 1 | $220 000 |
| Technical Engineering Lead | 1 | $210 000 |
| Senior Manager, Software Engineering | 1 | $200 000 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 4 | $159 388 |
| 2024. év | 1 | $170 000 |
| 2025. év | 5 | $170 000 |
| 2026. év | 2 | $155 000 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
- Fremont, CA4
- Palo Alto, CA2
- Pleasanton, CA1
- Cupertino, CA1
- Livermore, CA1
- Cherry Hill, NJ1
- Tracy, CA1
- Franklin, TN1
Foglalkozások
- Software Quality Assurance Analysts and Testers4
- Computer and Information Systems Managers2
- Data Scientists2
- Financial and Investment Analysts2
- Sales Managers1
- Software Developers1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Analyst, Financial Planning & Analysis | $110 000–$140 000 III. szint | Franklin, TN | 2026. ápr. 3. | 2026. ápr. 20. | Tanúsított |
| Senior Manager, Software Engineering | $200 000–$310 000 IV. szint | Tracy, CA | 2025. nov. 17. | 2026. febr. 21. | Tanúsított |
| Lead Software Development Engineer in Test | $170 000–$215 000 IV. szint | Fremont, CA | 2025. aug. 11. | 2025. szept. 3. | Tanúsított |
| Senior Analyst, Financial Planning & Analysis | $130 000 III. szint | Cherry Hill, NJ | 2025. júl. 15. | 2025. aug. 4. | Tanúsított |
| Technical Engineering Lead | $210 000–$250 000 IV. szint | Livermore, CA | 2025. ápr. 22. | 2025. máj. 5. | Tanúsított |
| Lead Software Development Engineer in Test | $170 000–$215 000 IV. szint | Fremont, CA | 2025. ápr. 6. | 2025. szept. 3. | Tanúsított |
| Data Science Manager | $220 000–$260 000 IV. szint | Cupertino, CA | 2024. okt. 17. | 2025. márc. 3. | Tanúsított |
| Quality Assurance Manager | $170 000–$212 000 IV. szint | Fremont, CA | 2024. ápr. 8. | 2024. szept. 1. | Tanúsított |
| Senior Data Analyst | $110 000–$150 000 I. szint | Palo Alto, CA | 2023. aug. 18. | 2023. nov. 1. | Tanúsított |
| Head of Home Equity Production and Sales | $153 775–$330 000 II. szint | Palo Alto, CA | 2023. aug. 3. | 2023. nov. 2. | Tanúsított |
| Lead Software Development Engineer in Test | $165 000–$234 000 IV. szint | Fremont, CA | 2023. ápr. 11. | 2023. máj. 1. | Tanúsított |
| Senior CIS/Engineering Lead | $265 000 IV. szint | Pleasanton, CA | 2023. febr. 7. | 2023. febr. 21. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).