Kezdőlap › Munkáltatók › Qualcomm Technologies, Inc. › Senior Software Applications Engineer
Senior Software Applications Engineer a(z) Qualcomm Technologies, Inc. cégnél: H-1B fizetések
69 munkavállalási engedély kérelem a(z) Senior Software Applications Engineer pozícióra a(z) Qualcomm Technologies, Inc. cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $120 684; középső 50%: $111 322–$126 880.
Kérelmek (LCA)69
Medián ajánlott fizetés$120 684
Fizetések középső fele$111 322–$126 880
10–90. percentilis$104 196–$132 226
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 31 | $111 322 |
| 2024. év | 17 | $119 500 |
| 2025. év | 13 | $123 900 |
| 2026. év | 8 | $126 956 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $127 178–$185 900 | Santa Clara, CA | 2026. márc. 17. | 2026. márc. 18. | Tanúsított |
| $127 178–$185 900 | Santa Clara, CA | 2026. márc. 13. | 2026. márc. 16. | Tanúsított |
| $126 734–$185 900 | Santa Clara, CA | 2026. jan. 21. | 2026. jún. 23. | Tanúsított |
| $130 187–$162 500 II. szint | San Diego, CA | 2026. jan. 21. | 2026. júl. 12. | Tanúsított |
| $126 734–$185 900 | Santa Clara, CA | 2025. nov. 26. | 2026. máj. 1. | Tanúsított |
| $130 187–$162 500 II. szint | San Diego, CA | 2025. nov. 19. | 2026. máj. 1. | Tanúsított |
| $102 190–$146 300 II. szint | Novi, MI | 2025. nov. 12. | 2026. máj. 1. | Tanúsított |
| $126 734–$185 900 | Santa Clara, CA | 2025. nov. 10. | 2025. nov. 17. | Tanúsított |
| $123 900–$185 900 | Santa Clara, CA | 2025. aug. 13. | 2025. aug. 18. | Tanúsított |
| $126 880–$162 500 II. szint | San Diego, CA | 2025. márc. 19. | 2025. szept. 11. | Tanúsított |
| $123 900–$185 900 | Santa Clara, CA | 2025. márc. 10. | 2025. aug. 11. | Tanúsított |
| $108 300–$162 500 | San Diego, CA | 2025. febr. 27. | 2025. aug. 22. | Tanúsított |
| $123 900–$185 900 | Santa Clara, CA | 2025. febr. 25. | 2025. aug. 14. | Tanúsított |
| $123 900–$185 900 | Santa Clara, CA | 2025. febr. 15. | 2025. aug. 8. | Tanúsított |
| $126 880–$162 500 II. szint | San Diego, CA | 2025. febr. 14. | 2025. aug. 8. | Tanúsított |
| $108 300–$162 500 | San Diego, CA | 2025. febr. 4. | 2025. aug. 2. | Tanúsított |
| $120 684–$179 500 | Santa Clara, CA | 2025. jan. 24. | 2025. júl. 24. | Tanúsított |
| $126 880–$152 000 II. szint | San Diego, CA | 2025. jan. 10. | 2025. júl. 10. | Tanúsított |
| $126 880–$152 000 II. szint | San Diego, CA | 2025. jan. 6. | 2025. júl. 4. | Tanúsított |
| $126 880–$152 000 II. szint | San Diego, CA | 2024. dec. 20. | 2024. dec. 20. | Tanúsított |
| $120 684–$179 500 | Santa Clara, CA | 2024. dec. 16. | 2025. jún. 10. | Tanúsított |
| $126 942–$152 000 II. szint | San Diego, CA | 2024. júl. 26. | 2024. dec. 4. | Tanúsított |
| $126 880–$152 000 II. szint | San Diego, CA | 2024. júl. 18. | 2024. dec. 4. | Tanúsított |
| $121 597–$152 000 II. szint | San Diego, CA | 2024. máj. 24. | 2024. nov. 20. | Tanúsított |
| $121 597–$152 000 II. szint | San Diego, CA | 2024. máj. 13. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $105 919–$152 000 | San Diego, CA | 2024. ápr. 22. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $105 919–$152 000 | San Diego, CA | 2024. ápr. 15. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $105 919–$152 000 | San Diego, CA | 2024. ápr. 11. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $119 500–$179 500 | Santa Clara, CA | 2024. ápr. 5. | 2024. aug. 27. | Tanúsított |
| $104 698–$152 000 | Redmond, WA | 2024. ápr. 2. | 2024. szept. 24. | Tanúsított |
| $101 192–$152 000 II. szint | Richardson, TX | 2024. márc. 19. | 2024. szept. 13. | Tanúsított |
| $105 919–$152 000 | San Diego, CA | 2024. márc. 14. | 2024. szept. 8. | Tanúsított |
| $121 597–$152 000 II. szint | San Diego, CA | 2024. márc. 6. | 2024. aug. 9. | Tanúsított |
| $119 500–$179 500 | Santa Clara, CA | 2024. márc. 6. | 2024. aug. 28. | Tanúsított |
| $121 597–$152 000 II. szint | San Diego, CA | 2024. febr. 24. | 2024. júl. 18. | Tanúsított |
| $101 000–$152 000 | Boulder, CO | 2024. febr. 21. | 2024. ápr. 29. | Tanúsított |
| $140 384–$179 500 | Santa Clara, CA | 2024. febr. 16. | 2024. aug. 15. | Tanúsított |
| $121 597–$152 000 II. szint | San Diego, CA | 2024. febr. 2. | 2024. júl. 17. | Tanúsított |
| $121 597–$152 000 II. szint | San Diego, CA | 2023. aug. 17. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $121 597–$152 000 II. szint | San Diego, CA | 2023. aug. 11. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $111 322–$152 000 II. szint | San Diego, CA | 2023. máj. 26. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $111 322–$152 000 II. szint | San Diego, CA | 2023. máj. 25. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $127 338–$152 000 II. szint | Redmond, WA | 2023. ápr. 6. | 2023. ápr. 10. | Tanúsított |
| $111 322–$152 000 II. szint | San Diego, CA | 2023. márc. 28. | 2023. júl. 14. | Tanúsított |
| $127 338–$152 000 II. szint | Bellevue, WA | 2023. márc. 22. | 2023. márc. 24. | Tanúsított |
| $119 500–$179 500 | Santa Clara, CA | 2023. márc. 3. | 2023. aug. 2. | Tanúsított |
| $119 500–$179 500 | Santa Clara, CA | 2023. márc. 3. | 2023. aug. 2. | Tanúsított |
| $119 500–$179 500 | San Jose, CA | 2023. márc. 2. | 2023. aug. 2. | Tanúsított |
| $101 000–$152 000 II. szint | Austin, TX | 2023. márc. 2. | 2023. júl. 13. | Tanúsított |
| $111 322–$152 000 II. szint | San Diego, CA | 2023. márc. 1. | 2023. jún. 22. | Tanúsított |
| $111 322–$152 000 II. szint | San Diego, CA | 2023. febr. 14. | 2023. jún. 22. | Tanúsított |
| $141 378–$179 500 II. szint | Sunnyvale, CA | 2023. febr. 10. | 2023. júl. 9. | Tanúsított |
| $111 322–$152 000 II. szint | San Diego, CA | 2023. febr. 6. | 2023. aug. 1. | Tanúsított |
| $111 322–$152 000 II. szint | San Diego, CA | 2023. febr. 3. | 2023. aug. 1. | Tanúsított |
| $141 378–$179 500 II. szint | Santa Clara, CA | 2023. febr. 3. | 2023. aug. 2. | Tanúsított |
| $141 378–$179 500 II. szint | San Jose, CA | 2023. febr. 2. | 2023. aug. 2. | Tanúsított |
| $111 322–$152 000 II. szint | San Diego, CA | 2023. febr. 1. | 2023. jún. 22. | Tanúsított |
| $111 322–$152 000 II. szint | San Diego, CA | 2023. jan. 31. | 2023. jún. 22. | Tanúsított |
| $141 378–$179 500 II. szint | Sunnyvale, CA | 2023. jan. 31. | 2023. júl. 9. | Tanúsított |
| $111 322–$152 000 II. szint | San Diego, CA | 2023. jan. 24. | 2023. jún. 22. | Tanúsított |
| $119 500–$179 500 | Santa Clara, CA | 2023. jan. 20. | 2023. júl. 13. | Tanúsított |
| $101 000–$152 000 II. szint | Austin, TX | 2023. jan. 20. | 2023. júl. 13. | Tanúsított |
| $101 000–$152 000 II. szint | Auburn Hills, MI | 2023. jan. 18. | 2023. júl. 18. | Tanúsított |
| $111 322–$152 000 II. szint | San Diego, CA | 2023. jan. 13. | 2023. jún. 22. | Tanúsított |
| $101 000–$152 000 II. szint | Auburn Hills, MI | 2022. nov. 22. | 2023. máj. 18. | Tanúsított |
| $141 378–$179 500 II. szint | Santa Clara, CA | 2022. nov. 11. | 2023. máj. 8. | Tanúsított |
| $111 322–$152 000 II. szint | San Diego, CA | 2022. nov. 10. | 2023. máj. 8. | Tanúsított |
| $141 378–$179 500 II. szint | Santa Clara, CA | 2022. okt. 4. | 2022. okt. 4. | Tanúsított |
| $111 322–$152 000 II. szint | San Diego, CA | 2022. okt. 3. | 2022. okt. 4. | Tanúsított |
Senior Software Applications Engineer minden munkáltatónál →
Egyéb állások a(z) Qualcomm Technologies, Inc. cégnél
- Senior ASICS Engineer$112 882
- Senior Software Engineer$121 597
- ASICS Engineer$109 470
- Software Engineer$111 322
- Staff ASICS Engineer$136 282
- Senior Cellular System Test Engineer$121 597
- Senior CPU Engineer$133 000
- Cellular System Test Engineer$104 290
- Staff Software Engineer$146 328
- Senior Modem Technologies Engineer$119 500
- Senior GPU Engineer$133 600
- Staff CPU Engineer$152 506
- Senior Staff ASICS Engineer$159 702
- Senior Camera Engineer$119 434
- Senior Machine Learning Engineer$133 000
- Staff GPU Engineer$151 000
- Senior Staff CPU Engineer$179 000
- GPU Engineer$116 843
- Senior Hardware Engineer$112 882
- Staff Cellular System Test Engineer$146 328
- Staff Modem Technologies Software Engineer$146 328
- Senior Modem Technologies Software Engineer$121 597
- Camera Engineer$112 882
- Senior Cellular Technologies Engineer$114 500
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).