Kezdőlap › Munkáltatók › Res-Care, Inc
Res-Care, Inc: H-1B fizetések és szponzoráció
Res-Care, Inc 14 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 13. Medián ajánlott fizetés: $132 246.
Szponzorálja Res-Care, Inc a H-1B vízumokat?
Res-Care, Inc 14 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. jún. 4. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Zöldkártya (PERM) pályázatok a(z) Res-Care, Inc cégnél: 3 →
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Lead QA Analyst | 3 | $105 820 |
| DevOps Cloud Engineer | 2 | $145 000 |
| Mgr, Data Engineering | 1 | $132 246 |
| Data Visualization Developer | 1 | $90 000 |
| Software Engineer III | 1 | $120 702 |
| Software Engineer | 1 | $131 000 |
| Software Engineer – IT Application Development | 1 | $139 194 |
| Technical Architect | 1 | $200 000 |
| Principal Enterprise Architect, AI Health Cloud | 1 | $300 000 |
| Director of Automation, AI Health Cloud | 1 | $210 000 |
| quality assurance data analyst | 1 | $110 000 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 2 | $118 123 |
| 2024. év | 5 | $131 000 |
| 2025. év | 1 | $139 194 |
| 2026. év | 6 | $200 000 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
- Software Developers5
- Software Quality Assurance Analysts and Testers4
- Computer and Information Systems Managers2
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Data Scientists1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| quality assurance data analyst | $110 000 IV. szint | Louisville, KY | 2026. jún. 4. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Lead QA Analyst | $107 640 IV. szint | Tampa, FL | 2026. márc. 6. | 2026. jún. 26. | Tanúsított |
| Lead QA Analyst | $107 640 IV. szint | Tampa, FL | 2026. márc. 3. | 2026. jún. 28. | Visszavonva |
| Director of Automation, AI Health Cloud | $210 000 IV. szint | Louisville, KY | 2026. febr. 20. | 2026. márc. 16. | Tanúsított |
| Technical Architect | $200 000 IV. szint | Louisville, KY | 2025. dec. 24. | 2026. jan. 12. | Tanúsított |
| Principal Enterprise Architect, AI Health Cloud | $300 000 IV. szint | Louisville, KY | 2025. dec. 24. | 2026. febr. 2. | Tanúsított |
| Software Engineer – IT Application Development | $139 194 IV. szint | Tampa, FL | 2024. nov. 14. | 2025. ápr. 15. | Tanúsított |
| Data Visualization Developer | $90 000 III. szint | Louisville, KY | 2024. máj. 13. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer III | $120 702 III. szint | Tampa, FL | 2024. máj. 10. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| DevOps Cloud Engineer | $150 000 IV. szint | Tampa, FL | 2024. máj. 2. | 2024. máj. 2. | Tanúsított |
| DevOps Cloud Engineer | $140 000 IV. szint | Tampa, FL | 2024. máj. 2. | 2024. máj. 2. | Tanúsított |
| Software Engineer | $131 000 IV. szint | Tampa, FL | 2024. ápr. 19. | 2024. máj. 1. | Tanúsított |
| Lead QA Analyst | $104 000 IV. szint | Tampa, FL | 2023. jún. 16. | 2023. jún. 28. | Tanúsított |
| Mgr, Data Engineering | $132 246 III. szint | Westfield, IN | 2023. máj. 23. | 2023. jún. 2. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).