Kezdőlap › Munkáltatók › Resolve Tech Solutions LLC › Data Scientist
Data Scientist a(z) Resolve Tech Solutions LLC cégnél: H-1B fizetések
12 munkavállalási engedély kérelem a(z) Data Scientist pozícióra a(z) Resolve Tech Solutions LLC cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $105 000; középső 50%: $95 500–$115 000.
Kérelmek (LCA)12
Medián ajánlott fizetés$105 000
Fizetések középső fele$95 500–$115 000
10–90. percentilis$90 000–$138 750
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 2 | $91 500 |
| 2024. év | 3 | $110 000 |
| 2025. év | 3 | $102 000 |
| 2026. év | 3 | $120 000 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $120 000 III. szint | Irving, TX | 2026. jún. 18. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $90 000 II. szint | Houston, TX | 2026. jún. 12. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $138 750 II. szint | Irving, TX | 2026. máj. 28. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $102 000 II. szint | Irving, TX | 2025. jún. 12. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $90 000 I. szint | Irving, TX | 2025. jún. 12. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $110 000 II. szint | Dearborn, MI | 2025. ápr. 30. | 2025. máj. 19. | Tanúsított |
| $110 000 II. szint | Dearborn, MI | 2025. ápr. 30. | 2025. máj. 19. | Visszavonva |
| $110 000 II. szint | Irving, TX | 2024. jún. 11. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $147 000 II. szint | Irving, TX | 2024. máj. 14. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $105 000 II. szint | Irving, TX | 2024. máj. 14. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $101 000 I. szint | Irving, TX | 2023. aug. 4. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $82 000 I. szint | Irving, TX | 2023. máj. 9. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
Data Scientist minden munkáltatónál →
Egyéb állások a(z) Resolve Tech Solutions LLC cégnél
- Software Developer$113 000
- Java Developer$113 000
- Software Developer (Devops)$103 000
- Java Fullstack Developer$100 000
- Software Engineer$120 000
- Software Developer (Dot Net)$102 500
- Solutions Architect$156 000
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).