Kezdőlap › Munkáltatók › Robinhood Markets, Inc. › Software Engineer
Software Engineer a(z) Robinhood Markets, Inc. cégnél: H-1B fizetések
154 munkavállalási engedély kérelem a(z) Software Engineer pozícióra a(z) Robinhood Markets, Inc. cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $166 000; középső 50%: $157 000–$182 610.
Kérelmek (LCA)154
Medián ajánlott fizetés$166 000
Fizetések középső fele$157 000–$182 610
10–90. percentilis$129 536–$189 142
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 23 | $157 000 |
| 2024. év | 64 | $180 000 |
| 2025. év | 32 | $158 000 |
| 2026. év | 34 | $166 000 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $166 000–$224 000 II. szint | New York, NY | 2026. jún. 23. | 2026. nov. 16. | Tanúsított |
| $166 000–$224 000 II. szint | New York, NY | 2026. jún. 23. | 2026. nov. 13. | Tanúsított |
| $190 000–$230 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2026. jún. 12. | 2026. jún. 22. | Tanúsított |
| $187 741–$195 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2026. jún. 10. | 2026. jún. 24. | Tanúsított |
| $166 000–$195 000 II. szint | New York, NY | 2026. jún. 1. | 2026. jún. 9. | Tanúsított |
| $135 700–$150 000 I. szint | Menlo Park, CA | 2026. máj. 12. | 2026. máj. 26. | Tanúsított |
| $190 000–$224 000 I. szint | New York, NY | 2026. máj. 4. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $190 000–$224 000 I. szint | New York, NY | 2026. máj. 4. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $212 300–$230 000 IV. szint | Bellevue, WA | 2026. máj. 4. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $166 000–$195 000 II. szint | Bellevue, WA | 2026. máj. 4. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $166 000–$224 000 I. szint | New York, NY | 2026. ápr. 21. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $166 000–$224 000 I. szint | Menlo Park, CA | 2026. ápr. 21. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $166 000–$224 000 I. szint | Menlo Park, CA | 2026. ápr. 21. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $166 000–$224 000 I. szint | New York, NY | 2026. ápr. 21. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $166 000–$224 000 I. szint | New York, NY | 2026. ápr. 21. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $166 000–$224 000 I. szint | Irvine, CA | 2026. ápr. 16. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $166 000–$224 000 III. szint | Irvine, CA | 2026. ápr. 6. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $187 800–$224 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2026. márc. 31. | 2026. ápr. 27. | Tanúsított |
| $187 800–$195 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2026. márc. 24. | 2026. márc. 30. | Tanúsított |
| $166 000–$195 000 II. szint | Bellevue, WA | 2026. márc. 16. | 2026. ápr. 27. | Tanúsított |
| $166 000–$195 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2026. márc. 11. | 2026. ápr. 13. | Tanúsított |
| $187 800–$195 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2026. márc. 6. | 2026. ápr. 13. | Tanúsított |
| $166 000–$195 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2026. márc. 6. | 2026. márc. 30. | Tanúsított |
| $166 000–$195 000 I. szint | Menlo Park, CA | 2026. febr. 11. | 2026. márc. 16. | Tanúsított |
| $161 700–$185 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2026. febr. 9. | 2026. febr. 9. | Tanúsított |
| $105 000–$145 000 I. szint | New York, NY | 2026. jan. 20. | 2026. jan. 26. | Tanúsított |
| $145 000–$185 000 II. szint | New York, NY | 2026. jan. 15. | 2026. jan. 26. | Tanúsított |
| $145 000–$185 000 I. szint | Menlo Park, CA | 2026. jan. 15. | 2026. jan. 26. | Tanúsított |
| $157 000–$185 000 II. szint | New York, NY | 2026. jan. 15. | 2026. febr. 9. | Tanúsított |
| $145 000–$185 000 I. szint | Bellevue, WA | 2026. jan. 15. | 2026. jan. 26. | Tanúsított |
| $157 000–$185 000 I. szint | Menlo Park, CA | 2025. dec. 31. | 2026. jan. 6. | Tanúsított |
| $132 000–$145 000 H-1B1 (Szingapúr) · II. szint | New York, NY | 2025. nov. 7. | 2026. febr. 1. | Tanúsított |
| $157 000–$224 583 részmunkaidős · II. szint | Bellevue, WA | 2025. nov. 3. | 2026. ápr. 3. | Tanúsított |
| $123 000–$145 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2025. okt. 31. | 2025. nov. 10. | Tanúsított |
| $157 000–$212 750 II. szint | New York, NY | 2025. szept. 22. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $157 000–$212 750 II. szint | Bellevue, WA | 2025. szept. 22. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $161 637–$212 750 II. szint | Menlo Park, CA | 2025. szept. 22. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $157 000–$212 750 II. szint | Bellevue, WA | 2025. szept. 22. | 2026. febr. 11. | Tanúsított |
| $161 637–$185 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2025. szept. 11. | 2025. okt. 13. | Tanúsított |
| $157 000–$212 750 II. szint | New York, NY | 2025. szept. 5. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $157 000–$185 000 II. szint | Bellevue, WA | 2025. aug. 8. | 2025. szept. 15. | Tanúsított |
| $161 637–$190 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2025. aug. 4. | 2025. szept. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $178 000–$253 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2025. júl. 31. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $157 000–$190 000 II. szint | Bellevue, WA | 2025. júl. 17. | 2025. júl. 23. | Tanúsított |
| $148 242–$182 035 IV. szint | Winston-Salem, NC | 2025. júl. 8. | 2025. dec. 5. | Tanúsított |
| $187 574–$253 000 III. szint | Emeryville, CA | 2025. júl. 2. | 2025. nov. 23. | Tanúsított |
| $187 000–$253 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2025. jún. 27. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $158 000–$212 750 III. szint | New York, NY | 2025. jún. 27. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $158 000–$212 750 II. szint | Menlo Park, CA | 2025. jún. 20. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $157 000–$185 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2025. jún. 18. | 2025. jún. 20. | Tanúsított |
| $157 000–$213 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2025. jún. 18. | 2025. júl. 1. | Tanúsított |
| $187 000–$220 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2025. máj. 7. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $158 642–$185 000 III. szint | New York, NY | 2025. máj. 6. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $179 982–$212 750 IV. szint | New York, NY | 2025. máj. 6. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $157 000–$185 000 II. szint | Bellevue, WA | 2025. máj. 6. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $180 960–$212 750 III. szint | Menlo Park, CA | 2025. máj. 6. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $158 000–$185 000 III. szint | New York, NY | 2025. ápr. 30. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $157 000–$185 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2025. ápr. 24. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $123 656–$145 000 II. szint | New York, NY | 2025. ápr. 24. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $1 884 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2025. ápr. 24. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $125 000–$165 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2025. márc. 22. | 2025. ápr. 28. | Tanúsított |
| $164 520–$184 520 II. szint | Menlo Park, CA | 2025. márc. 19. | 2025. aug. 9. | Tanúsított |
| $166 500–$176 500 II. szint | Menlo Park, CA | 2025. febr. 21. | 2025. aug. 19. | Tanúsított |
| $166 500–$176 500 II. szint | Menlo Park, CA | 2025. febr. 19. | 2025. aug. 19. | Tanúsított |
| $156 000–$176 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2025. jan. 24. | 2025. júl. 19. | Tanúsított |
| $156 500–$176 500 II. szint | Menlo Park, CA | 2025. jan. 15. | 2025. júl. 11. | Tanúsított |
| $180 325–$200 325 II. szint | Menlo Park, CA | 2024. okt. 14. | 2025. ápr. 15. | Tanúsított |
| $175 000–$195 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2024. szept. 11. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $180 000–$200 000 II. szint | New York, NY | 2024. aug. 23. | 2024. okt. 2. | Tanúsított |
| $125 000–$145 000 II. szint | New York, NY | 2024. aug. 20. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $180 000–$200 000 IV. szint | Bellevue, WA | 2024. aug. 13. | 2024. szept. 3. | Tanúsított |
| $170 735–$190 735 II. szint | Menlo Park, CA | 2024. aug. 5. | 2025. jan. 3. | Tanúsított |
| $175 105–$195 105 II. szint | Menlo Park, CA | 2024. aug. 2. | 2025. jan. 31. | Tanúsított |
| $190 840–$210 840 II. szint | Menlo Park, CA | 2024. aug. 1. | 2025. jan. 18. | Tanúsított |
| $161 140–$181 140 II. szint | Irvine, CA | 2024. júl. 31. | 2024. aug. 1. | Tanúsított |
| $189 000–$209 000 II. szint | New York, NY | 2024. júl. 29. | 2025. jan. 25. | Tanúsított |
| $180 810–$200 810 II. szint | Georgetown, TX | 2024. júl. 24. | 2025. jan. 23. | Tanúsított |
| $185 390–$205 390 II. szint | Menlo Park, CA | 2024. júl. 23. | 2025. jan. 18. | Tanúsított |
| $190 000–$210 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2024. júl. 22. | 2025. jan. 18. | Tanúsított |
| $185 390–$205 390 II. szint | Menlo Park, CA | 2024. júl. 17. | 2025. jan. 10. | Tanúsított |
| $185 695–$205 695 II. szint | Bellevue, WA | 2024. júl. 16. | 2024. nov. 15. | Tanúsított |
| $183 000–$203 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2024. júl. 12. | 2025. jan. 10. | Tanúsított |
| $185 695–$205 695 II. szint | Bellevue, WA | 2024. júl. 8. | 2024. dec. 31. | Tanúsított |
| $160 000–$210 000 III. szint | Bellevue, WA | 2024. jún. 28. | 2024. okt. 11. | Tanúsított |
| $190 840–$210 840 II. szint | Menlo Park, CA | 2024. jún. 28. | 2024. nov. 2. | Tanúsított |
| $185 000–$205 000 III. szint | Menlo Park, CA | 2024. jún. 26. | 2024. nov. 30. | Tanúsított |
| $183 130–$203 130 II. szint | Menlo Park, CA | 2024. jún. 18. | 2024. nov. 30. | Tanúsított |
| $169 080–$189 080 II. szint | New York, NY | 2024. jún. 17. | 2024. júl. 1. | Tanúsított |
| $125 000–$145 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2024. jún. 11. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $182 000–$212 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2024. jún. 6. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $193 355–$213 355 II. szint | New York, NY | 2024. jún. 5. | 2024. nov. 16. | Tanúsított |
| $150 000–$200 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2024. máj. 7. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $88 097–$108 097 II. szint | New York, NY | 2024. máj. 2. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $185 695–$205 695 II. szint | Menlo Park, CA | 2024. máj. 2. | 2024. okt. 22. | Tanúsított |
| $180 000–$200 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2024. máj. 2. | 2024. szept. 21. | Tanúsított |
| $180 000–$200 000 II. szint | New York, NY | 2024. ápr. 24. | 2024. ápr. 29. | Tanúsított |
| $175 000–$195 000 II. szint | New York, NY | 2024. ápr. 23. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $190 000–$210 000 II. szint | New York, NY | 2024. ápr. 20. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $125 000–$145 000 II. szint | New York, NY | 2024. ápr. 19. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $128 920–$148 920 II. szint | Bellevue, WA | 2024. ápr. 19. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $182 610–$202 610 II. szint | New York, NY | 2024. ápr. 19. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $150 000–$195 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2024. márc. 11. | 2024. júl. 15. | Tanúsított |
| $182 610–$202 610 H-1B1 (Szingapúr) · II. szint | New York, NY | 2024. febr. 27. | 2024. júl. 23. | Tanúsított |
| $134 000–$154 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2024. febr. 21. | 2024. júl. 15. | Tanúsított |
| $150 000–$205 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2024. febr. 19. | 2024. júl. 15. | Tanúsított |
| $182 610–$202 610 H-1B1 (Szingapúr) · II. szint | Menlo Park, CA | 2024. febr. 15. | 2024. júl. 23. | Tanúsított |
| $189 178 III. szint | Menlo Park, CA | 2024. febr. 15. | 2024. jún. 15. | Tanúsított |
| $179 270–$199 270 II. szint | Menlo Park, CA | 2024. febr. 13. | 2024. júl. 13. | Tanúsított |
| $157 000–$204 000 II. szint | New York, NY | 2024. febr. 12. | 2024. márc. 2. | Tanúsított |
| $182 000–$204 000 III. szint | Menlo Park, CA | 2024. jan. 31. | 2024. júl. 13. | Tanúsított |
| $183 000–$203 000 III. szint | Menlo Park, CA | 2024. jan. 29. | 2024. júl. 13. | Tanúsított |
| $175 000–$195 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2024. jan. 29. | 2024. febr. 19. | Tanúsított |
| $156 000–$176 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2024. jan. 22. | 2024. júl. 15. | Tanúsított |
| $155 000–$204 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2024. jan. 19. | 2024. febr. 7. | Tanúsított |
| $157 000–$177 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2024. jan. 18. | 2024. júl. 15. | Tanúsított |
| $195 000–$215 000 III. szint | Menlo Park, CA | 2024. jan. 11. | 2024. máj. 17. | Tanúsított |
| $157 000–$194 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2024. jan. 9. | 2024. júl. 6. | Tanúsított |
| $128 502–$148 502 II. szint | Seattle, WA | 2024. jan. 9. | 2024. jan. 16. | Tanúsított |
| $170 000–$190 000 II. szint | New York, NY | 2023. dec. 4. | 2023. dec. 25. | Tanúsított |
| $165 000–$200 000 II. szint | Irvine, CA | 2023. nov. 21. | 2023. nov. 27. | Tanúsított |
| $156 500–$176 500 II. szint | New York, NY | 2023. nov. 10. | 2023. nov. 20. | Tanúsított |
| $156 500–$176 500 II. szint | Brookline, MA | 2023. nov. 8. | 2023. nov. 16. | Tanúsított |
| $209 484–$229 484 II. szint | New York, NY | 2023. nov. 8. | 2023. nov. 16. | Tanúsított |
| $177 775–$197 775 II. szint | Seattle, WA | 2023. nov. 8. | 2023. nov. 16. | Tanúsított |
| $145 000–$175 000 II. szint | New York, NY | 2023. nov. 7. | 2023. nov. 13. | Tanúsított |
| $180 550–$200 550 II. szint | New York, NY | 2023. nov. 7. | 2023. nov. 15. | Tanúsított |
| $182 010–$202 010 III. szint | Menlo Park, CA | 2023. okt. 25. | 2024. febr. 9. | Tanúsított |
| $198 325–$218 325 III. szint | Menlo Park, CA | 2023. okt. 22. | 2024. ápr. 20. | Tanúsított |
| $198 325–$218 325 III. szint | Menlo Park, CA | 2023. okt. 22. | 2024. ápr. 22. | Tanúsított |
| $184 412–$204 412 III. szint | Menlo Park, CA | 2023. okt. 19. | 2024. ápr. 19. | Tanúsított |
| $182 010–$202 010 III. szint | Menlo Park, CA | 2023. okt. 10. | 2024. márc. 1. | Tanúsított |
| $156 000–$201 000 III. szint | Menlo Park, CA | 2023. aug. 31. | 2024. febr. 16. | Tanúsított |
| $128 502–$148 502 II. szint | Redmond, WA | 2023. aug. 23. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $125 000–$155 000 II. szint | New York, NY | 2023. aug. 21. | 2023. aug. 30. | Tanúsított |
| $120 000–$145 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2023. aug. 14. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $164 345–$184 345 IV. szint | Winston-Salem, NC | 2023. aug. 9. | 2023. aug. 15. | Tanúsított |
| $128 502–$148 502 II. szint | Redmond, WA | 2023. aug. 9. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $184 662–$215 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2023. júl. 5. | 2023. dec. 14. | Tanúsított |
| $133 000–$176 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2023. jún. 2. | 2023. jún. 12. | Tanúsított |
| $164 000–$194 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2023. ápr. 27. | 2023. ápr. 30. | Tanúsított |
| $180 000–$210 000 H-1B1 (Szingapúr) · II. szint | New York, NY | 2023. ápr. 26. | 2023. júl. 23. | Tanúsított |
| $175 000–$205 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2023. ápr. 20. | 2023. máj. 15. | Tanúsított |
| $200 000–$220 000 IV. szint | Menlo Park, CA | 2023. ápr. 20. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $175 000–$195 000 II. szint | Seattle, WA | 2023. ápr. 7. | 2023. ápr. 17. | Tanúsított |
| $128 000–$148 000 II. szint | Seattle, WA | 2023. ápr. 6. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $128 000–$148 000 II. szint | Redmond, WA | 2023. ápr. 4. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $183 000–$203 333 II. szint | Menlo Park, CA | 2023. márc. 21. | 2023. szept. 9. | Tanúsított |
| $157 000–$213 000 II. szint | Jersey City, NJ | 2023. márc. 15. | 2023. szept. 13. | Tanúsított |
| $157 000–$213 000 II. szint | Kirkland, WA | 2023. márc. 10. | 2023. ápr. 3. | Tanúsított |
| $157 000–$213 000 II. szint | Seattle, WA | 2023. márc. 10. | 2023. ápr. 3. | Tanúsított |
| $157 000–$213 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2023. márc. 3. | 2023. márc. 20. | Tanúsított |
| $185 000–$205 000 III. szint | Menlo Park, CA | 2023. febr. 22. | 2023. júl. 9. | Tanúsított |
| $165 000–$195 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2023. febr. 1. | 2023. júl. 13. | Tanúsított |
| $160 000–$180 000 II. szint | Menlo Park, CA | 2022. nov. 2. | 2023. máj. 4. | Tanúsított |
Software Engineer minden munkáltatónál →
Egyéb állások a(z) Robinhood Markets, Inc. cégnél
- Senior Software Engineer$200 932
- Engineering Manager$250 000
- Staff Software Engineer$226 500
- Product Manager$160 000
- Senior Product Designer$166 000
- Senior Data Scientist, Analytics$166 000
- Data Scientist$154 000
- Senior Data Scientist$187 500
- Data Scientist, Analytics$130 500
- Senior Quality Engineer$153 000
- Staff Quality Engineer$179 000
- Staff Technical Program Manager$215 250
- Finance & Strategy Manager$131 000
- Senior Staff Software Engineer$290 000
- Senior Corporate Accountant$98 000
- Senior Security Engineer$194 000
- Senior Machine Learning Engineer$221 000
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).