Kezdőlap › Munkáltatók › Rust-Oleum Corporation
Rust-Oleum Corporation: H-1B fizetések és szponzoráció
Rust-Oleum Corporation 29 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 29. Medián ajánlott fizetés: $91 854.
Szponzorálja Rust-Oleum Corporation a H-1B vízumokat?
Rust-Oleum Corporation 29 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. jún. 22. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Zöldkártya (PERM) pályázatok a(z) Rust-Oleum Corporation cégnél: 4 →
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| R&D Scientist | 8 | $80 642 |
| SQL Developer | 3 | $62 213 |
| Sr. Finance Manager (FP&A) | 2 | $136 468 |
| Senior SAP Integration Developer | 1 | $134 118 |
| Sr. SAP Integration Developer | 1 | $134 118 |
| Sr. Business Analyst, Sales & Distribution | 1 | $131 498 |
| Lead, IT Product - Distribution Operations | 1 | $144 560 |
| SAP Basis Engineer | 1 | $87 095 |
| IT Business Analyst | 1 | $112 408 |
| Sr. IT Business Analyst | 1 | $138 715 |
| Manager, SAP Development Platform | 1 | $137 758 |
| Senior Application Developer - SAP | 1 | $140 920 |
| Sr. SAP Developer | 1 | $140 920 |
| Chemist | 1 | $77 230 |
| Sr. Application Developer | 1 | $153 317 |
| R&D Chemist | 1 | $80 000 |
| Developer, Data Analytics | 1 | $77 554 |
| Senior R&D Scientist - Synthesis | 1 | $91 854 |
| Manager, IT Products | 1 | $170 568 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 7 | $131 498 |
| 2024. év | 7 | $81 350 |
| 2025. év | 8 | $125 083 |
| 2026. év | 7 | $91 854 |
Irányadó bér szintek
- I. szint (belépő)20%
- II. szint (képzett)24%
- III. szint (tapasztalt)16%
- IV. szint (teljesen kompetens)40%
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
- Chemists10
- Software Developers8
- Database Administrators3
- Data Scientists2
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Financial and Investment Analysts2
- Database Architects1
- Materials Scientists1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Manager, IT Products | $170 568–$185 400 IV. szint | Lake Zurich, IL | 2026. jún. 22. | 2026. dec. 14. | Tanúsított |
| Senior R&D Scientist - Synthesis | $91 854–$140 005 IV. szint | Pleasant Prairie, WI | 2026. jún. 16. | 2026. szept. 26. | Tanúsított |
| Sr. Finance Manager (FP&A) | $140 026–$202 464 E-3 · IV. szint | Vernon Hills, IL | 2026. márc. 19. | 2026. ápr. 1. | Tanúsított |
| Developer, Data Analytics | $77 554–$85 405 I. szint | Chicago, IL | 2026. márc. 10. | 2026. szept. 3. | Tanúsított |
| R&D Chemist | $80 000–$89 216 III. szint | Pleasant Prairie, WI | 2026. márc. 4. | 2026. aug. 29. | Tanúsított |
| R&D Scientist | $83 034–$109 012 II. szint | Pleasant Prairie, WI | 2026. febr. 25. | 2026. aug. 25. | Tanúsított |
| Sr. Application Developer | $153 317–$172 796 IV. szint | Vernon Hills, IL | 2025. nov. 19. | 2025. dec. 3. | Tanúsított |
| Senior Application Developer - SAP | $140 920–$172 796 | Vernon Hills, IL | 2025. jún. 12. | 2025. jún. 30. | Tanúsított |
| Sr. SAP Developer | $140 920–$172 796 | Vernon Hills, IL | 2025. jún. 11. | 2025. jún. 30. | Tanúsított |
| Chemist | $77 230–$100 000 II. szint | Greensboro, NC | 2025. máj. 23. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| SQL Developer | $75 011–$120 018 I. szint | Vernon Hills, IL | 2025. febr. 14. | 2025. aug. 8. | Tanúsított |
| IT Business Analyst | $112 408–$139 352 | Vernon Hills, IL | 2024. okt. 29. | 2024. nov. 18. | Tanúsított |
| Sr. IT Business Analyst | $138 715–$172 796 IV. szint | Vernon Hills, IL | 2024. okt. 7. | 2024. okt. 28. | Tanúsított |
| R&D Scientist | $94 682–$112 575 III. szint | Pleasant Prairie, WI | 2024. okt. 7. | 2025. febr. 21. | Tanúsított |
| Manager, SAP Development Platform | $137 758–$181 405 IV. szint | Vernon Hills, IL | 2024. szept. 24. | 2024. szept. 27. | Tanúsított |
| SAP Basis Engineer | $87 095–$110 000 II. szint | Vernon Hills, IL | 2024. ápr. 4. | 2024. ápr. 15. | Tanúsított |
| Sr. Finance Manager (FP&A) | $132 911 E-3 | Vernon Hills, IL | 2024. márc. 26. | 2024. ápr. 1. | Tanúsított |
| R&D Scientist | $81 350–$126 095 II. szint | Pleasant Prairie, WI | 2024. márc. 20. | 2024. aug. 24. | Tanúsított |
| SQL Developer | $61 443–$81 585 I. szint | Vernon Hills, IL | 2024. márc. 12. | 2024. szept. 11. | Tanúsított |
| R&D Scientist | $82 909–$126 095 I. szint | Pleasant Prairie, WI | 2024. márc. 6. | 2024. szept. 3. | Tanúsított |
| R&D Scientist | $79 934–$89 974 III. szint | Pleasant Prairie, WI | 2023. dec. 5. | 2023. dec. 5. | Tanúsított |
| R&D Scientist | $79 934–$89 974 III. szint | Pleasant Prairie, WI | 2023. nov. 10. | 2023. dec. 3. | Tanúsított |
| Sr. Business Analyst, Sales & Distribution | $131 498–$149 274 IV. szint | Vernon Hills, IL | 2023. aug. 7. | 2023. aug. 21. | Tanúsított |
| Lead, IT Product - Distribution Operations | $144 560–$150 437 IV. szint | Vernon Hills, IL | 2023. júl. 5. | 2023. dec. 14. | Tanúsított |
| R&D Scientist | $65 707–$95 258 II. szint | Pleasant Prairie, WI | 2023. ápr. 4. | 2023. szept. 26. | Tanúsított |
| SQL Developer | $62 213–$75 000 I. szint | Vernon Hills, IL | 2023. márc. 10. | 2023. szept. 6. | Tanúsított |
| Sr. SAP Integration Developer | $134 118–$140 000 IV. szint | Vernon Hills, IL | 2023. márc. 10. | 2023. ápr. 10. | Tanúsított |
| R&D Scientist | $65 707–$90 300 II. szint | Pleasant Prairie, WI | 2023. febr. 13. | 2023. aug. 11. | Tanúsított |
| Senior SAP Integration Developer | $134 118–$140 000 IV. szint | Vernon Hills, IL | 2022. nov. 30. | 2022. dec. 19. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).