Kezdőlap › Munkáltatók › Segra Software Solutions, Inc.
Segra Software Solutions, Inc.: H-1B fizetések és szponzoráció
Segra Software Solutions, Inc. 17 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 15. Medián ajánlott fizetés: $102 274.
Szponzorálja Segra Software Solutions, Inc. a H-1B vízumokat?
Segra Software Solutions, Inc. 17 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. jún. 15. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Software Engineer | 8 | $98 706 |
| Business Intelligence Analyst | 4 | $108 306 |
| Application Developer | 1 | — |
| Java Developer | 1 | $126 700 |
| Quality Engineer | 1 | $88 425 |
| Technical Program Manager | 1 | $95 000 |
| Java Full Stack Developer | 1 | $98 301 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 5 | $92 569 |
| 2024. év | 1 | $108 306 |
| 2025. év | 7 | $102 275 |
| 2026. év | 4 | $102 274 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
- Bentonville, AR5
- Phoenix, AZ2
- North Bergen, NJ2
- Centerton, AR2
- Rogers, AR1
- Farmington Hills, MI1
- Sunnyvale, CA1
- Columbus, OH1
- Woonsocket, RI1
- Whippany, NJ1
Foglalkozások
- Software Developers9
- Data Scientists4
- Computer Programmers2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Computer Systems Engineers/Architects1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Java Full Stack Developer | $98 301 II. szint | Whippany, NJ | 2026. jún. 15. | 2026. jún. 25. | Tanúsított |
| Software Engineer | $102 274 III. szint | Bentonville, AR | 2026. ápr. 16. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Business Intelligence Analyst | $108 306 II. szint | Woonsocket, RI | 2026. márc. 21. | 2026. ápr. 1. | Tanúsított |
| Business Intelligence Analyst | $108 306 II. szint | Columbus, OH | 2026. márc. 21. | 2026. márc. 23. | Visszavonva |
| Quality Engineer | $88 425 II. szint | Bentonville, AR | 2025. szept. 15. | 2025. szept. 22. | Tanúsított |
| Software Engineer | $102 275 III. szint | Bentonville, AR | 2025. aug. 30. | 2025. szept. 8. | Tanúsított |
| Technical Program Manager | $95 000 IV. szint | Centerton, AR | 2025. aug. 30. | 2025. szept. 8. | Tanúsított |
| Software Engineer | $102 275 III. szint | Centerton, AR | 2025. aug. 30. | 2025. szept. 8. | Tanúsított |
| Software Engineer | $102 275 III. szint | Bentonville, AR | 2025. aug. 30. | 2025. szept. 8. | Tanúsított |
| Software Engineer | $83 500 II. szint | Bentonville, AR | 2025. júl. 7. | 2025. júl. 14. | Tanúsított |
| Java Developer | $126 700 II. szint | Sunnyvale, CA | 2024. okt. 7. | 2024. okt. 15. | Tanúsított |
| Business Intelligence Analyst | $108 306 II. szint | North Bergen, NJ | 2024. márc. 28. | 2024. ápr. 1. | Tanúsított |
| Business Intelligence Analyst | $102 482–$102 500 II. szint | North Bergen, NJ | 2023. ápr. 20. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer | $89 999–$90 000 II. szint | Farmington Hills, MI | 2023. márc. 28. | 2023. ápr. 3. | Tanúsított |
| Software Engineer | $89 999–$90 000 II. szint | Rogers, AR | 2023. febr. 21. | 2023. febr. 27. | Tanúsított |
| Software Engineer | $95 139–$95 140 II. szint | Phoenix, AZ | 2022. nov. 16. | 2022. nov. 22. | Tanúsított |
| Application Developer | $95 139–$95 140 II. szint | Phoenix, AZ | 2022. nov. 15. | 2022. nov. 22. | Visszavonva |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).