Kezdőlap › Munkáltatók › Sibros Technologies Inc.
Sibros Technologies Inc.: H-1B fizetések és szponzoráció
Sibros Technologies Inc. 11 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 10. Medián ajánlott fizetés: $182 978.
Szponzorálja Sibros Technologies Inc. a H-1B vízumokat?
Sibros Technologies Inc. 11 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. ápr. 7. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Zöldkártya (PERM) pályázatok a(z) Sibros Technologies Inc. cégnél: 10 →
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Firmware Engineer | 4 | $135 283 |
| Senior Security Engineer, Embedded | 2 | $188 802 |
| Senior Software Engineer | 1 | $167 149 |
| Staff Embedded Software Engineer | 1 | $184 662 |
| Staff Embedded Software Engineer, Android | 1 | $234 062 |
| Backend Software Engineer | 1 | $199 534 |
| Product Manager | 1 | $181 293 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 6 | $184 662 |
| 2024. év | 4 | $159 972 |
| 2026. év | 1 | $181 293 |
Irányadó bér szintek
- I. szint (belépő)18%
- II. szint (képzett)36%
- III. szint (tapasztalt)36%
- IV. szint (teljesen kompetens)9%
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Product Manager | $181 293–$185 000 III. szint | San Jose, CA | 2026. ápr. 7. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Backend Software Engineer | $199 534–$217 350 III. szint | San Jose, CA | 2024. szept. 12. | 2024. szept. 18. | Tanúsított |
| Firmware Engineer | $135 283–$150 000 I. szint | San Jose, CA | 2024. ápr. 30. | 2024. szept. 30. | Tanúsított |
| Firmware Engineer | $135 283–$150 000 I. szint | San Jose, CA | 2024. ápr. 22. | 2024. szept. 30. | Tanúsított |
| Senior Security Engineer, Embedded | $184 662–$195 000 H-1B1 (Szingapúr) · II. szint | San Jose, CA | 2023. dec. 26. | 2024. jún. 12. | Tanúsított |
| Staff Embedded Software Engineer | $184 662–$215 000 II. szint | San Jose, CA | 2023. aug. 23. | 2023. aug. 30. | Tanúsított |
| Staff Embedded Software Engineer, Android | $234 062–$240 000 III. szint | San Jose, CA | 2023. júl. 20. | 2023. júl. 27. | Tanúsított |
| Senior Security Engineer, Embedded | $192 941–$195 000 H-1B1 (Szingapúr) · IV. szint | San Jose, CA | 2023. máj. 2. | 2023. jún. 12. | Tanúsított |
| Firmware Engineer | $141 378–$160 000 II. szint | San Jose, CA | 2023. márc. 2. | 2023. aug. 17. | Tanúsított |
| Firmware Engineer | $141 378–$160 000 II. szint | San Jose, CA | 2023. febr. 20. | 2023. aug. 17. | Elutasítva |
| Senior Software Engineer | $167 149–$180 000 III. szint | San Jose, CA | 2023. jan. 5. | 2023. jan. 10. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).