Kezdőlap › Munkáltatók › Sky Chefs, LLC
Sky Chefs, LLC: H-1B fizetések és szponzoráció
Sky Chefs, LLC 12 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 12. Medián ajánlott fizetés: $87 859.
Szponzorálja Sky Chefs, LLC a H-1B vízumokat?
Sky Chefs, LLC 12 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. máj. 21. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Manager, Quality Assurance | 4 | $93 737 |
| Industrial Engineer | 1 | $68 973 |
| Quality Assurance Supervisor | 1 | $75 712 |
| Finance Analyst | 1 | $67 018 |
| Supervisor Field Safety | 1 | $87 859 |
| Senior Sourcing Specialist - Procurement | 1 | $68 500 |
| Director of Commercial Sales and Services | 1 | $150 000 |
| Category Manager | 1 | $94 000 |
| Automation Project Engineer | 1 | $100 000 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 5 | $75 712 |
| 2024. év | 2 | $94 624 |
| 2025. év | 2 | $109 250 |
| 2026. év | 3 | $99 615 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
- Industrial Production Managers5
- Industrial Engineers2
- Financial Quantitative Analysts1
- Logisticians1
- Architectural and Engineering Managers1
- Purchasing Managers1
- Food Scientists and Technologists1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Manager, Quality Assurance | $99 615 III. szint | Dulles, VA | 2026. máj. 21. | 2026. szept. 7. | Tanúsított |
| Automation Project Engineer | $100 000 H-1B1 (Chile) · II. szint | Irving, TX | 2026. márc. 23. | 2026. márc. 30. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Category Manager | $94 000 I. szint | Irving, TX | 2026. febr. 12. | 2026. febr. 23. | Tanúsított |
| Director of Commercial Sales and Services | $150 000 I. szint | Irving, TX | 2025. szept. 2. | 2025. szept. 8. | Tanúsított |
| Senior Sourcing Specialist - Procurement | $68 500 I. szint | Irving, TX | 2025. ápr. 16. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Manager, Quality Assurance | $103 250 I. szint | Seattle, WA | 2024. máj. 7. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Manager, Quality Assurance | $85 999 I. szint | Linthicum, MD | 2024. máj. 7. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Manager, Quality Assurance | $87 859 I. szint | Dulles, VA | 2023. ápr. 12. | 2023. szept. 12. | Tanúsított |
| Supervisor Field Safety | $87 859 I. szint | Dulles, VA | 2023. márc. 30. | 2023. szept. 8. | Tanúsított |
| Finance Analyst | $67 018–$92 374 II. szint | Seattle, WA | 2023. márc. 30. | 2023. aug. 29. | Tanúsított |
| Industrial Engineer | $68 973–$97 457 I. szint | Irving, TX | 2023. márc. 14. | 2023. aug. 29. | Tanúsított |
| Quality Assurance Supervisor | $75 712 I. szint | Linthicum, MD | 2023. márc. 14. | 2023. aug. 29. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).