Kezdőlap › Munkáltatók › Spectrosys Solutions Inc
Spectrosys Solutions Inc: H-1B fizetések és szponzoráció
Spectrosys Solutions Inc 13 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 12. Medián ajánlott fizetés: $99 268.
Szponzorálja Spectrosys Solutions Inc a H-1B vízumokat?
Spectrosys Solutions Inc 13 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. márc. 2. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Software Developer | 11 | $96 418 |
| Clinical Data Manager | 1 | $97 739 |
| Guidewire Integration Lead | 1 | $103 210 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 6 | $92 040 |
| 2024. év | 5 | $108 826 |
| 2026. év | 2 | $100 797 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $100 797 II. szint | Riverview, FL | 2026. márc. 2. | 2026. ápr. 24. | Tanúsított |
| Software Developer | $100 797 II. szint | Brandon, FL | 2026. jan. 28. | 2026. ápr. 24. | Tanúsított |
| Software Developer | $108 826–$108 900 II. szint | Round Rock, TX | 2024. júl. 29. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Guidewire Integration Lead | $103 210–$103 300 III. szint | Charlotte, NC | 2024. júl. 12. | 2024. júl. 19. | Tanúsított |
| Software Developer | $112 986–$113 000 II. szint | Hopkinton, MA | 2024. jún. 4. | 2024. júl. 8. | Tanúsított |
| Software Developer | $112 986–$113 000 II. szint | Hopkinton, MA | 2024. máj. 29. | 2024. júl. 8. | Tanúsított |
| Software Developer | $86 258–$90 000 II. szint | Aurora, OH | 2024. febr. 14. | 2024. márc. 19. | Tanúsított |
| Clinical Data Manager | $97 739–$98 000 II. szint | Dallas, TX | 2023. máj. 26. | 2023. jún. 21. | Tanúsított |
| Software Developer | $92 040–$99 500 II. szint | Round Rock, TX | 2023. ápr. 3. | 2023. ápr. 17. | Tanúsított |
| Software Developer | $85 613–$95 000 II. szint | Riverview, FL | 2023. ápr. 3. | 2023. ápr. 24. | Tanúsított |
| Software Developer | $85 613–$95 000 II. szint | Riverview, FL | 2023. márc. 27. | 2023. ápr. 24. | Tanúsított |
| Software Developer | $92 040–$99 500 II. szint | Round Rock, TX | 2023. márc. 27. | 2023. ápr. 17. | Tanúsított |
| Software Developer | $98 904–$99 500 II. szint | Dallas, TX | 2023. márc. 27. | 2023. ápr. 17. | Visszavonva |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).