Kezdőlap › Munkáltatók › Synkriom, Inc.
Synkriom, Inc.: H-1B fizetések és szponzoráció
Synkriom, Inc. 14 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 12. Medián ajánlott fizetés: $116 428.
Szponzorálja Synkriom, Inc. a H-1B vízumokat?
Synkriom, Inc. 14 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. jún. 4. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| QA Lead Technical Operations | 4 | $117 124 |
| Senior .NET Developer | 2 | — |
| SAP Architect | 2 | $105 706 |
| Senior Manager-Resource Management | 1 | $149 157 |
| SAP SD & IM Functional Specialist | 1 | $116 938 |
| Data Analyst | 1 | — |
| QA Analyst III | 1 | — |
| Senior Business Analyst | 1 | — |
| Test Analyst | 1 | — |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 6 | $116 938 |
| 2024. év | 2 | $115 918 |
| 2025. év | 1 | $95 493 |
| 2026. év | 5 | $124 155 |
Irányadó bér szintek
- I. szint (belépő)14%
- II. szint (képzett)29%
- III. szint (tapasztalt)43%
- IV. szint (teljesen kompetens)14%
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
- Piscataway, NJ3
- Devens, MA3
- Johnston, IA2
- Plano, TX1
- Worcester, MA1
- Mason, OH1
- Audubon, PA1
- Boston, MA1
- Charlotte, NC1
Foglalkozások
- Software Quality Assurance Analysts and Testers7
- Software Developers5
- Computer and Information Systems Managers1
- Operations Research Analysts1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Test Analyst | $85 030 részmunkaidős · II. szint | Charlotte, NC | 2026. jún. 4. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Senior Business Analyst | $100 381–$104 832 részmunkaidős · III. szint | Boston, MA | 2026. jún. 4. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| QA Analyst III | $123 864–$124 800 részmunkaidős · IV. szint | Audubon, PA | 2026. ápr. 23. | 2026. máj. 1. | Tanúsított |
| Senior .NET Developer | $119 662 részmunkaidős · III. szint | Johnston, IA | 2026. febr. 16. | 2026. aug. 1. | Tanúsított |
| QA Lead Technical Operations | $124 155–$174 000 IV. szint | Devens, MA | 2026. jan. 28. | 2026. jún. 21. | Tanúsított |
| SAP Architect | $95 493–$120 000 I. szint | Mason, OH | 2025. márc. 18. | 2025. ápr. 1. | Tanúsított |
| Data Analyst | $99 549 részmunkaidős · II. szint | Piscataway, NJ | 2024. máj. 13. | 2024. máj. 20. | Tanúsított |
| SAP Architect | $115 918 II. szint | Piscataway, NJ | 2023. nov. 9. | 2023. nov. 9. | Tanúsított |
| Senior .NET Developer | $101 192–$108 659 részmunkaidős · II. szint | Johnston, IA | 2023. júl. 25. | 2023. aug. 1. | Tanúsított |
| QA Lead Technical Operations | $110 094–$160 000 III. szint | Devens, MA | 2023. jún. 15. | 2023. jún. 21. | Tanúsított |
| QA Lead Technical Operations | $103 230–$160 000 III. szint | Devens, MA | 2023. jún. 14. | 2023. jún. 21. | Visszavonva |
| QA Lead Technical Operations | $103 230–$160 000 III. szint | Worcester, MA | 2023. jún. 14. | 2023. jún. 21. | Visszavonva |
| SAP SD & IM Functional Specialist | $116 938–$127 000 III. szint | Plano, TX | 2023. márc. 1. | 2023. márc. 1. | Tanúsított |
| Senior Manager-Resource Management | $149 157 I. szint | Piscataway, NJ | 2022. dec. 13. | 2023. ápr. 8. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).