Kezdőlap › Munkáltatók › Synthesis Systems, Inc.
Synthesis Systems, Inc.: H-1B fizetések és szponzoráció
Synthesis Systems, Inc. 20 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 20. Medián ajánlott fizetés: $137 000.
Egy H-1B függő munkáltatónak nagy arányban vannak H-1B munkavállalói (például 15% vagy több egy 51 vagy több fős munkavállalói állományból), és extra szabályokat kell követnie az amerikai munkavállalók kiszorításának megakadályozására.
Szponzorálja Synthesis Systems, Inc. a H-1B vízumokat?
Synthesis Systems, Inc. 20 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. ápr. 28. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Senior Consultant | 7 | $127 500 |
| Test Lead | 4 | $131 500 |
| Systems Analyst | 4 | $160 000 |
| BRM DevOps Consultant | 2 | $137 000 |
| Senior Technical Director | 1 | $160 000 |
| Technical Program Manager | 1 | $190 000 |
| Program Lead | 1 | $190 000 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 6 | $143 750 |
| 2024. év | 2 | $160 000 |
| 2025. év | 11 | $134 000 |
| 2026. év | 1 | $143 000 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
- Computer Programmers6
- Computer Systems Analysts6
- Computer and Information Systems Managers3
- Software Quality Assurance Analysts and Testers3
- Software Developers2
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Test Lead | $143 000 III. szint | Ridgeland, MS | 2026. ápr. 28. | 2026. okt. 20. | Tanúsított |
| Senior Consultant | $130 853 II. szint | Cupertino, CA | 2025. aug. 1. | 2026. jan. 31. | Tanúsított |
| Senior Consultant | $134 000 II. szint | New York, NY | 2025. jún. 3. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Test Lead | $143 000 IV. szint | Ridgeland, MS | 2025. jan. 3. | 2025. jún. 28. | Tanúsított |
| Systems Analyst | $165 000 IV. szint | Northlake, TX | 2024. dec. 27. | 2025. jan. 25. | Tanúsított |
| Senior Consultant | $127 500 II. szint | Cupertino, CA | 2024. nov. 12. | 2024. nov. 12. | Tanúsított |
| Senior Consultant | $127 500 II. szint | Cupertino, CA | 2024. okt. 30. | 2024. nov. 11. | Tanúsított |
| Systems Analyst | $155 000 IV. szint | Ridgeland, MS | 2024. okt. 25. | 2024. nov. 5. | Tanúsított |
| Senior Consultant | $111 000 III. szint | Ridgeland, MS | 2024. okt. 23. | 2025. ápr. 8. | Tanúsított |
| BRM DevOps Consultant | $137 000 II. szint | Pleasanton, CA | 2024. okt. 22. | 2025. febr. 13. | Tanúsított |
| Senior Consultant | $111 000 III. szint | Ridgeland, MS | 2024. okt. 21. | 2025. ápr. 8. | Tanúsított |
| BRM DevOps Consultant | $137 000 II. szint | Pleasanton, CA | 2024. okt. 10. | 2025. febr. 13. | Tanúsított |
| Systems Analyst | $155 000 IV. szint | Ridgeland, MS | 2024. márc. 19. | 2024. márc. 28. | Tanúsított |
| Systems Analyst | $165 000 IV. szint | Ridgeland, MS | 2023. dec. 6. | 2023. dec. 27. | Tanúsított |
| Technical Program Manager | $190 000 III. szint | Frisco, TX | 2023. jún. 19. | 2023. jún. 26. | Tanúsított |
| Program Lead | $190 000 III. szint | Frisco, TX | 2023. jún. 15. | 2023. jún. 26. | Tanúsított |
| Test Lead | $120 000 III. szint | Ridgeland, MS | 2023. jún. 9. | 2023. nov. 22. | Tanúsított |
| Test Lead | $120 000 III. szint | Ridgeland, MS | 2023. jún. 8. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Senior Consultant | $127 500 II. szint | Cupertino, CA | 2023. márc. 22. | 2023. aug. 1. | Tanúsított |
| Senior Technical Director | $160 000 II. szint | McKinney, TX | 2023. márc. 9. | 2023. aug. 23. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).