H1B béradatok

Kezdőlap › Munkáltatók › Tavant Technologies, Inc. › Technical Systems Architect

Technical Systems Architect a(z) Tavant Technologies, Inc. cégnél: H-1B fizetések

18 munkavállalási engedély kérelem a(z) Technical Systems Architect pozícióra a(z) Tavant Technologies, Inc. cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $130 000; középső 50%: $121 514–$145 000.

Kérelmek (LCA)18
Medián ajánlott fizetés$130 000
Fizetések középső fele$121 514–$145 000
10–90. percentilis$120 939–$146 218

Pénzügyi év szerint

Pénzügyi évLCA-kMediánbér
2023. év6$133 342
2024. év4$123 257
2025. év6$138 109
2026. év1$140 000

Kérelmek

AlapbérHelyszínBenyújtvaKezdő dátumÁllapot
$140 000Plainsboro Township, NJ2026. jún. 17.2026. jún. 23.Tanúsított
$146 218Emeryville, CA2025. ápr. 10.2025. júl. 28.Tanúsított
$121 152San Diego, CA2025. ápr. 2.2025. aug. 16.Tanúsított
$120 620Englewood Cliffs, NJ2025. márc. 27.2025. aug. 5.Tanúsított
$130 000East Brunswick, NJ2025. febr. 18.2025. ápr. 13.Tanúsított
$130 000East Brunswick, NJ2025. febr. 17.2025. ápr. 13.Visszavonva
$146 218Emeryville, CA2025. febr. 10.2025. júl. 28.Tanúsított
$152 000San Jose, CA2024. dec. 17.2024. dec. 23.Tanúsított
$121 514
III. szint
New York, NY2024. júl. 10.2024. aug. 11.Tanúsított
$121 514
III. szint
New York, NY2024. júl. 9.2024. aug. 11.Tanúsított
$125 000
III. szint
Los Angeles, CA2024. jan. 15.2024. jan. 23.Tanúsított
$125 000
III. szint
Englewood Cliffs, NJ2023. dec. 22.2024. jan. 4.Tanúsított
$135 000
III. szint
New York, NY2023. júl. 25.2023. aug. 2.Tanúsított
$125 000
III. szint
Torrance, CA2023. júl. 24.2023. okt. 1.Tanúsított
$145 000
III. szint
San Jose, CA2023. máj. 16.2023. szept. 21.Tanúsított
$145 000
III. szint
Santa Clara, CA2023. máj. 12.2023. szept. 21.Tanúsított
$120 000
III. szint
New York, NY2023. ápr. 14.2023. ápr. 20.Tanúsított
$131 685
III. szint
Emeryville, CA2022. nov. 7.2022. nov. 11.Tanúsított

Technical Systems Architect minden munkáltatónál →

Egyéb állások a(z) Tavant Technologies, Inc. cégnél

A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).