Kezdőlap › Munkáltatók › Technosai Global Solutions
Technosai Global Solutions: H-1B fizetések és szponzoráció
Technosai Global Solutions 16 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 16. Medián ajánlott fizetés: $95 076.
Szponzorálja Technosai Global Solutions a H-1B vízumokat?
Technosai Global Solutions 16 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2023. dec. 8. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Software Developer | 11 | $88 566 |
| Software Analyst | 1 | $106 018 |
| DevOps Engineer | 1 | $101 587 |
| Sr. React Developer | 1 | $122 866 |
| Software Architect | 1 | $120 328 |
| SAP FICO Consultant | 1 | $60 000 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 12 | $95 076 |
| 2024. év | 4 | $99 965 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Sr. React Developer | $122 866–$122 870 III. szint | Peoria, AZ | 2023. dec. 8. | 2023. dec. 15. | Tanúsított |
| Software Architect | $120 328–$120 350 III. szint | Plano, TX | 2023. dec. 7. | 2023. dec. 14. | Tanúsított |
| SAP FICO Consultant | $60 000–$61 000 I. szint | Delaware, OH | 2023. okt. 17. | 2023. okt. 18. | Tanúsított |
| Software Developer | $79 602–$79 650 I. szint | Delaware, OH | 2023. szept. 29. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $71 115–$71 120 I. szint | Delaware, OH | 2023. jún. 19. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $106 018–$106 020 III. szint | Delaware, OH | 2023. jún. 19. | 2023. jún. 26. | Tanúsított |
| DevOps Engineer | $101 587–$101 600 III. szint | Delaware, OH | 2023. jún. 18. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $88 566–$88 600 II. szint | Delaware, OH | 2023. jún. 18. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $106 018–$106 100 III. szint | Delaware, OH | 2023. jún. 18. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $71 115–$71 200 I. szint | Delaware, OH | 2023. jún. 18. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $71 115–$71 200 I. szint | Delaware, OH | 2023. jún. 18. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $88 566–$88 600 II. szint | Delaware, OH | 2023. jún. 18. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $106 018–$106 100 III. szint | Delaware, OH | 2023. jún. 18. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $106 018–$106 100 III. szint | Delaware, OH | 2023. jún. 18. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $88 566–$88 600 II. szint | Delaware, OH | 2023. jún. 18. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Analyst | $106 018–$106 500 III. szint | Delaware, OH | 2022. okt. 13. | 2022. okt. 20. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).