Kezdőlap › Munkáltatók › Telligen Infotech Inc.
Telligen Infotech Inc.: H-1B fizetések és szponzoráció
Telligen Infotech Inc. 13 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 12. Medián ajánlott fizetés: $101 750.
Szponzorálja Telligen Infotech Inc. a H-1B vízumokat?
Telligen Infotech Inc. 13 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. márc. 19. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Software Developer | 3 | $102 000 |
| Application Security Engineer | 2 | $116 950 |
| Financial Analyst | 2 | $93 000 |
| Java Developer | 2 | $95 000 |
| Software Engineer | 2 | $103 136 |
| Dot Net Developer | 1 | $101 500 |
| Full Stack Developer | 1 | $130 000 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 9 | $95 100 |
| 2024. év | 1 | $110 365 |
| 2025. év | 2 | $123 475 |
| 2026. év | 1 | $111 072 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
- Tysons, VA2
- Lake Hiawatha, NJ2
- Tempe, AZ2
- Frisco, TX1
- Tampa, FL1
- Cranberry Township, PA1
- Morrisville, NC1
- Durham, NC1
- Hackensack, NJ1
- Mechanicsburg, PA1
Foglalkozások
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer | $111 072 II. szint | Tempe, AZ | 2026. márc. 19. | 2026. márc. 19. | Tanúsított |
| Application Security Engineer | $116 950 III. szint | Mechanicsburg, PA | 2025. aug. 1. | 2025. aug. 1. | Tanúsított |
| Full Stack Developer | $130 000 II. szint | Hackensack, NJ | 2024. okt. 16. | 2024. okt. 16. | Tanúsított |
| Software Developer | $110 365 II. szint | Durham, NC | 2024. febr. 14. | 2024. febr. 14. | Tanúsított |
| Financial Analyst | $93 000 II. szint | Tysons, VA | 2023. jún. 8. | 2023. jún. 8. | Tanúsított |
| Java Developer | $95 000 II. szint | Lake Hiawatha, NJ | 2023. jún. 7. | 2023. jún. 14. | Tanúsított |
| Software Engineer | $95 200 II. szint | Tempe, AZ | 2023. jún. 6. | 2023. jún. 6. | Tanúsított |
| Java Developer | $95 000 II. szint | Lake Hiawatha, NJ | 2023. jún. 6. | 2023. jún. 13. | Visszavonva |
| Financial Analyst | $93 000 II. szint | Tysons, VA | 2023. máj. 23. | 2023. máj. 23. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Software Developer | $102 000 II. szint | Morrisville, NC | 2023. ápr. 18. | 2023. ápr. 18. | Tanúsított |
| Dot Net Developer | $101 500 III. szint | Cranberry Township, PA | 2023. márc. 13. | 2023. márc. 13. | Tanúsított |
| Application Security Engineer | $116 950 III. szint | Frisco, TX | 2022. dec. 1. | 2022. dec. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $86 000 II. szint | Tampa, FL | 2022. okt. 28. | 2022. okt. 28. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).