Kezdőlap › Munkáltatók › TeraDAR, Inc.
TeraDAR, Inc.: H-1B fizetések és szponzoráció
TeraDAR, Inc. 9 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 9. Medián ajánlott fizetés: $160 000.
Szponzorálja TeraDAR, Inc. a H-1B vízumokat?
TeraDAR, Inc. 9 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. máj. 18. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Senior Embedded Engineer | 1 | $120 000 |
| Senior Engineer, Mixed Signal Chip | 1 | $170 000 |
| Mechanical Engineer | 1 | $98 900 |
| Senior Radar Signal Processing Engineer | 1 | $172 500 |
| Customer Engineer | 1 | $130 500 |
| Embedded / Platform Software Engineer | 1 | $172 500 |
| Functional Safety Architect | 1 | $160 000 |
| Head of Software | 1 | $288 000 |
| Robotics Engineer | 1 | $123 000 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2024. év | 1 | $120 000 |
| 2025. év | 3 | $170 000 |
| 2026. év | 5 | $160 000 |
Irányadó bér szintek
- I. szint (belépő)22%
- II. szint (képzett)33%
- III. szint (tapasztalt)33%
- IV. szint (teljesen kompetens)11%
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
- Electrical Engineers3
- Software Developers2
- Mechanical Engineers1
- Health and Safety Engineers, Except Mining Safety Engineers and Inspectors1
- Computer and Information Systems Managers1
- Mechatronics Engineers1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Robotics Engineer | $123 000 I. szint | Boston, MA | 2026. máj. 18. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Head of Software | $288 000 IV. szint | Boston, MA | 2026. máj. 7. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Functional Safety Architect | $160 000 II. szint | Boston, MA | 2026. ápr. 27. | 2026. máj. 11. | Tanúsított |
| Embedded / Platform Software Engineer | $172 500 III. szint | Boston, MA | 2026. ápr. 20. | 2026. máj. 11. | Tanúsított |
| Customer Engineer | $130 500 II. szint | Boston, MA | 2026. ápr. 7. | 2026. máj. 4. | Tanúsított |
| Mechanical Engineer | $98 900 H-1B1 (Szingapúr) · I. szint | Boston, MA | 2025. jún. 2. | 2025. jún. 16. | Tanúsított |
| Senior Radar Signal Processing Engineer | $172 500 III. szint | Boston, MA | 2025. ápr. 15. | 2025. ápr. 28. | Tanúsított |
| Senior Engineer, Mixed Signal Chip | $170 000 III. szint | San Francisco, CA | 2024. okt. 31. | 2025. jan. 31. | Tanúsított |
| Senior Embedded Engineer | $120 000 II. szint | Cambridge, MA | 2024. máj. 15. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).