Kezdőlap › Munkáltatók › TeraRecon Inc.
TeraRecon Inc.: H-1B fizetések és szponzoráció
TeraRecon Inc. 10 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 10. Medián ajánlott fizetés: $130 321.
Szponzorálja TeraRecon Inc. a H-1B vízumokat?
TeraRecon Inc. 10 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2025. szept. 30. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Software Engineer | 2 | $135 283 |
| Senior Software Engineer | 2 | $130 321 |
| Sr. Programmer Analyst | 1 | $101 795 |
| Principal Software Engineer | 1 | $147 368 |
| Integration Engineer | 1 | $96 971 |
| Director, Portfolio Software Release Management | 1 | $147 722 |
| Lead Project Manager | 1 | $116 699 |
| Senior Programmer Analyst | 1 | $107 995 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 1 | $101 795 |
| 2024. év | 6 | $134 090 |
| 2025. év | 1 | $116 699 |
| 2026. év | 2 | $127 858 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
- Software Developers6
- Computer Programmers2
- Computer and Information Systems Managers1
- Computer Systems Engineers/Architects1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Programmer Analyst | $107 995 II. szint | Foster City, CA | 2025. szept. 30. | 2026. márc. 31. | Tanúsított |
| Director, Portfolio Software Release Management | $147 722–$180 000 II. szint | Durham, NC | 2024. okt. 14. | 2024. okt. 28. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Lead Project Manager | $116 699 III. szint | Porter Ranch, CA | 2024. okt. 4. | 2025. jan. 17. | Tanúsított |
| Senior Software Engineer | $132 896 II. szint | Acton, MA | 2024. szept. 4. | 2025. febr. 15. | Tanúsított |
| Software Engineer | $135 283 I. szint | Mountain View, CA | 2024. jún. 11. | 2024. júl. 31. | Tanúsított |
| Integration Engineer | $96 971 I. szint | Durham, NC | 2024. máj. 29. | 2024. nov. 6. | Tanúsított |
| Principal Software Engineer | $147 368 II. szint | Fremont, CA | 2024. márc. 21. | 2024. szept. 7. | Tanúsított |
| Software Engineer | $135 283 I. szint | Mountain View, CA | 2024. márc. 21. | 2024. júl. 31. | Tanúsított |
| Senior Software Engineer | $127 746 II. szint | Acton, MA | 2024. márc. 20. | 2024. aug. 29. | Tanúsított |
| Sr. Programmer Analyst | $101 795 II. szint | Fremont, CA | 2022. nov. 8. | 2023. márc. 31. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).