Kezdőlap › Munkáltatók › Trek Bicycle Corporation
Trek Bicycle Corporation: H-1B fizetések és szponzoráció
Trek Bicycle Corporation 17 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 17. Medián ajánlott fizetés: $116 600.
Szponzorálja Trek Bicycle Corporation a H-1B vízumokat?
Trek Bicycle Corporation 17 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. máj. 11. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Software Engineer III | 6 | $118 300 |
| QA Engineer | 1 | $110 000 |
| QA Automation Engineer | 1 | $105 000 |
| ERP/JDE Analyst | 1 | $120 000 |
| QA Manager | 1 | $115 000 |
| Software Engineer I | 1 | $106 000 |
| Business Analyst I | 1 | $90 000 |
| Software Architect | 1 | $164 000 |
| ERP Finance Analyst | 1 | $122 400 |
| Business Analyst III | 1 | $142 000 |
| IT Business Intelligence Engineer Team Lead | 1 | $130 600 |
| Mechanical Engineer | 1 | $99 500 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 7 | $115 000 |
| 2024. év | 5 | $115 000 |
| 2025. év | 4 | $136 300 |
| 2026. év | 1 | $124 200 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
- Waterloo, WI6
- Irving, TX2
- Dunlap, IL1
- Tampa, FL1
- Celina, TX1
- Clayton, NC1
- Frisco, TX1
- Sun Prairie, WI1
- Herdon, VA1
- East Windsor, NJ1
- South Jordan, UT1
Foglalkozások
- Software Developers8
- Software Quality Assurance Analysts and Testers4
- Computer Systems Analysts1
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Operations Research Analysts1
- Database Architects1
- Mechanical Engineers1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer III | $124 200 II. szint | Irving, TX | 2026. máj. 11. | 2026. júl. 28. | Tanúsított |
| Mechanical Engineer | $99 500 II. szint | Waterloo, WI | 2025. ápr. 10. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer III | $145 600 II. szint | Waterloo, WI | 2025. febr. 19. | 2025. júl. 5. | Tanúsított |
| Business Analyst III | $142 000 IV. szint | South Jordan, UT | 2024. dec. 19. | 2025. jún. 20. | Tanúsított |
| IT Business Intelligence Engineer Team Lead | $130 600 II. szint | Waterloo, WI | 2024. szept. 25. | 2025. márc. 7. | Tanúsított |
| Software Architect | $164 000 II. szint | East Windsor, NJ | 2024. aug. 14. | 2025. jan. 19. | Tanúsított |
| ERP Finance Analyst | $122 400 IV. szint | Waterloo, WI | 2024. júl. 31. | 2024. dec. 31. | Tanúsított |
| Business Analyst I | $90 000 II. szint | Waterloo, WI | 2024. ápr. 17. | 2024. aug. 21. | Tanúsított |
| Software Engineer I | $106 000 I. szint | Herdon, VA | 2023. dec. 22. | 2024. febr. 5. | Tanúsított |
| QA Manager | $115 000 IV. szint | Sun Prairie, WI | 2023. okt. 24. | 2024. febr. 8. | Tanúsított |
| ERP/JDE Analyst | $120 000 IV. szint | Clayton, NC | 2023. jún. 23. | 2023. okt. 19. | Tanúsított |
| Software Engineer III | $116 600 II. szint | Frisco, TX | 2023. jún. 20. | 2023. júl. 25. | Tanúsított |
| Software Engineer III | $105 000 II. szint | Irving, TX | 2023. jún. 2. | 2023. júl. 28. | Tanúsított |
| Software Engineer III | $120 000 I. szint | Celina, TX | 2023. jan. 5. | 2023. jan. 11. | Tanúsított |
| QA Engineer | $110 000 II. szint | Waterloo, WI | 2022. dec. 5. | 2022. dec. 12. | Tanúsított |
| Software Engineer III | $115 000 II. szint | Dunlap, IL | 2022. nov. 22. | 2023. máj. 20. | Tanúsított |
| QA Automation Engineer | $105 000 II. szint | Tampa, FL | 2022. okt. 12. | 2023. febr. 14. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).