Kezdőlap › Munkáltatók › Tyler Technologies, Inc. › Senior Software Engineer
Senior Software Engineer a(z) Tyler Technologies, Inc. cégnél: H-1B fizetések
35 munkavállalási engedély kérelem a(z) Senior Software Engineer pozícióra a(z) Tyler Technologies, Inc. cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $120 634; középső 50%: $113 746–$123 272.
Kérelmek (LCA)35
Medián ajánlott fizetés$120 634
Fizetések középső fele$113 746–$123 272
10–90. percentilis$100 069–$135 408
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 10 | $120 280 |
| 2024. év | 7 | $121 805 |
| 2025. év | 8 | $115 608 |
| 2026. év | 6 | $135 408 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $139 259 III. szint | Justin, TX | 2026. jún. 5. | 2026. jún. 15. | Tanúsított |
| $156 998 IV. szint | McKinney, TX | 2026. ápr. 22. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $156 998 IV. szint | McKinney, TX | 2026. ápr. 21. | 2026. okt. 1. | Visszavonva |
| $135 408 III. szint | Garner, NC | 2026. jan. 23. | 2026. jún. 13. | Tanúsított |
| $135 408 III. szint | Garner, NC | 2026. jan. 23. | 2026. jún. 12. | Tanúsított |
| $120 634 II. szint | Garner, NC | 2026. jan. 23. | 2026. jún. 13. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $123 839 II. szint | Garner, NC | 2026. jan. 23. | 2026. jún. 12. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $114 778 III. szint | Latham, NY | 2025. máj. 30. | 2025. jún. 11. | Tanúsított |
| $122 706 II. szint | Cumming, GA | 2025. máj. 20. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $98 795 I. szint | Herndon, VA | 2025. ápr. 28. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $98 795 I. szint | Herndon, VA | 2025. ápr. 15. | 2025. okt. 1. | Visszavonva |
| $119 345 II. szint | Aubrey, TX | 2025. márc. 20. | 2025. szept. 12. | Tanúsított |
| $112 714 II. szint | Troy, MI | 2025. márc. 13. | 2025. szept. 12. | Tanúsított |
| $116 438 II. szint | Troy, MI | 2025. márc. 4. | 2025. aug. 20. | Tanúsított |
| $112 500 II. szint | Troy, MI | 2025. márc. 3. | 2025. aug. 20. | Visszavonva |
| $116 796 II. szint | Beaverton, OR | 2024. nov. 22. | 2025. ápr. 29. | Tanúsított |
| $103 210 II. szint | Houston, TX | 2024. okt. 15. | 2024. dec. 18. | Tanúsított |
| $120 000 III. szint | Troy, MI | 2024. szept. 13. | 2024. szept. 20. | Tanúsított |
| $132 350 IV. szint | Troy, MI | 2024. szept. 13. | 2024. okt. 20. | Visszavonva |
| $121 805 IV. szint | Newburgh, IN | 2024. jún. 20. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $93 983 II. szint | Troy, MI | 2024. jún. 4. | 2024. szept. 1. | Tanúsított |
| $126 787 III. szint | Stafford, TX | 2024. ápr. 29. | 2024. máj. 6. | Tanúsított |
| $126 788 III. szint | Stafford, TX | 2024. ápr. 5. | 2024. ápr. 16. | Tanúsított |
| $98 301 II. szint | Houston, TX | 2024. márc. 20. | 2024. ápr. 18. | Tanúsított |
| $122 450 III. szint | Lawrenceville, GA | 2024. márc. 4. | 2024. aug. 23. | Tanúsított |
| $122 500 III. szint | Farmers Branch, TX | 2023. júl. 14. | 2023. aug. 1. | Tanúsított |
| $121 223 III. szint | Garner, NC | 2023. jún. 13. | 2023. jún. 13. | Tanúsított |
| $122 004 III. szint | Garner, NC | 2023. jún. 12. | 2023. jún. 12. | Tanúsított |
| $117 166 IV. szint | Troy, MI | 2023. ápr. 19. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $101 370 III. szint | Rochester Hills, MI | 2023. ápr. 18. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $101 370 III. szint | Rochester Hills, MI | 2023. ápr. 5. | 2023. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $122 000 III. szint | Lawrenceville, GA | 2023. márc. 17. | 2023. márc. 27. | Tanúsított |
| $138 000 IV. szint | Overland Park, KS | 2023. márc. 14. | 2023. márc. 15. | Tanúsított |
| $119 337 IV. szint | Troy, MI | 2023. febr. 3. | 2023. márc. 16. | Tanúsított |
| $100 069 IV. szint | Newburgh, IN | 2022. dec. 14. | 2023. jan. 13. | Tanúsított |
Senior Software Engineer minden munkáltatónál →
Egyéb állások a(z) Tyler Technologies, Inc. cégnél
- Software Engineer$92 685
- Software Developer$87 443
- Sr. Software Engineer$113 534
- Lead Software Engineer$132 000
- Senior QA Analyst$93 016
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).