Kezdőlap › Munkáltatók › Uber Technologies, Inc. › Sr Product Operations
Sr Product Operations a(z) Uber Technologies, Inc. cégnél: H-1B fizetések
8 munkavállalási engedély kérelem a(z) Sr Product Operations pozícióra a(z) Uber Technologies, Inc. cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $172 700; középső 50%: $171 825–$176 175.
Kérelmek (LCA)8
Medián ajánlott fizetés$172 700
Fizetések középső fele$171 825–$176 175
10–90. percentilis$165 840–$182 220
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2024. év | 2 | $163 600 |
| 2025. év | 2 | $173 800 |
| 2026. év | 4 | $176 350 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $187 400 IV. szint | San Francisco, CA | 2026. máj. 6. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $180 000 IV. szint | San Francisco, CA | 2026. febr. 26. | 2026. aug. 20. | Tanúsított |
| $172 700 H-1B1 (Szingapúr) · IV. szint | New York, NY | 2025. dec. 12. | 2026. ápr. 1. | Tanúsított |
| $172 700 E-3 · IV. szint | New York, NY | 2025. dec. 2. | 2026. ápr. 1. | Tanúsított |
| $172 700 IV. szint | New York, NY | 2025. szept. 8. | 2026. márc. 7. | Tanúsított |
| $174 900 III. szint | New York, NY | 2025. ápr. 30. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $169 200 E-3 · III. szint | San Francisco, CA | 2024. szept. 13. | 2024. nov. 1. | Tanúsított |
| $158 000 E-3 · III. szint | New York, NY | 2024. aug. 20. | 2024. aug. 21. | Tanúsított |
Egyéb állások a(z) Uber Technologies, Inc. cégnél
- Software Engineer$173 600
- Sr. Software Engineer$209 100
- Senior Software Engineer$185 900
- Staff Software Engineer$235 500
- Software Engineer II$149 000
- Scientist, Tech$165 000
- Product Manager$173 600
- Data Scientist$148 600
- Sr Scientist, Tech$194 000
- Senior Product Manager$207 300
- Manager, Engineering$251 000
- Software Engineer I$133 957
- Applied Scientist$158 000
- Engineering Manager$237 600
- Regional Operations Manager$119 000
- Senior Applied Scientist$174 000
- Manager, Central Operations$157 650
- Sr Strategy & Planning Associate$137 000
- Data Scientist, Tech$154 600
- Sr. Staff Engineer$283 100
- Program Manager$134 050
- Machine Learning Engineer$193 600
- Sr. Applied Scientist$187 250
- Applied Scientist II$149 000
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).