Kezdőlap › Munkáltatók › Unimacts Global LLC
Unimacts Global LLC: H-1B fizetések és szponzoráció
Unimacts Global LLC 16 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 15. Medián ajánlott fizetés: $108 867.
Szponzorálja Unimacts Global LLC a H-1B vízumokat?
Unimacts Global LLC 16 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. jún. 4. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Program Manager | 4 | $100 000 |
| Quality Manager | 3 | $124 398 |
| Operations Engineer - OEM/Construction | 2 | $82 000 |
| Quality Engineer | 2 | $91 500 |
| Master Planner | 2 | $109 434 |
| Operations Engineer | 1 | $120 000 |
| Maintenance Manager | 1 | $121 493 |
| Vice President of Strategic Finance & Treasury | 1 | $220 000 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 4 | $82 000 |
| 2024. év | 3 | $93 000 |
| 2025. év | 6 | $109 434 |
| 2026. év | 3 | $121 493 |
Irányadó bér szintek
- I. szint (belépő)31%
- II. szint (képzett)44%
- III. szint (tapasztalt)12%
- IV. szint (teljesen kompetens)12%
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Quality Manager | $113 797 II. szint | Conroe, TX | 2026. jún. 4. | 2026. júl. 26. | Tanúsított |
| Vice President of Strategic Finance & Treasury | $220 000 IV. szint | Southfield, MI | 2026. febr. 4. | 2026. febr. 16. | Tanúsított |
| Maintenance Manager | $121 493 IV. szint | Las Vegas, NV | 2025. nov. 19. | 2025. dec. 8. | Tanúsított |
| Master Planner | $108 867 III. szint | Las Vegas, NV | 2025. szept. 23. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Quality Engineer | $90 000 I. szint | Houston, TX | 2025. márc. 5. | 2025. aug. 13. | Tanúsított |
| Master Planner | $110 000 I. szint | Houston, TX | 2025. márc. 5. | 2025. aug. 13. | Tanúsított |
| Operations Engineer | $120 000 II. szint | Houston, TX | 2025. febr. 26. | 2025. aug. 13. | Tanúsított |
| Program Manager | $100 000 II. szint | Las Vegas, NV | 2025. febr. 26. | 2025. aug. 13. | Tanúsított |
| Program Manager | $115 000 II. szint | Las Vegas, NV | 2025. febr. 26. | 2025. aug. 13. | Tanúsított |
| Quality Engineer | $93 000 II. szint | Las Vegas, NV | 2024. aug. 12. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Program Manager | $100 000 III. szint | Las Vegas, NV | 2024. jún. 11. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Program Manager | $66 352 I. szint | San Antonio, TX | 2024. máj. 14. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Quality Manager | $135 000 II. szint | Conroe, TX | 2023. júl. 20. | 2023. júl. 26. | Tanúsított |
| Quality Manager | $135 000 II. szint | Conroe, TX | 2023. júl. 18. | 2023. júl. 26. | Elutasítva |
| Operations Engineer - OEM/Construction | $82 000 I. szint | San Antonio, TX | 2023. márc. 16. | 2023. márc. 27. | Tanúsított |
| Operations Engineer - OEM/Construction | $82 000 I. szint | San Antonio, TX | 2023. márc. 15. | 2023. márc. 19. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).