Kezdőlap › Munkáltatók › V2 Innovations Inc
V2 Innovations Inc: H-1B fizetések és szponzoráció
V2 Innovations Inc 28 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 28. Medián ajánlott fizetés: $92 893.
Egy H-1B függő munkáltatónak nagy arányban vannak H-1B munkavállalói (például 15% vagy több egy 51 vagy több fős munkavállalói állományból), és extra szabályokat kell követnie az amerikai munkavállalók kiszorításának megakadályozására.
Szponzorálja V2 Innovations Inc a H-1B vízumokat?
V2 Innovations Inc 28 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. jún. 18. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Software Developer | 11 | $81 744 |
| Sr. Software Developer | 8 | $101 056 |
| Data Scientist | 5 | $86 965 |
| QA Lead | 1 | $95 000 |
| Database Administrator | 1 | $100 000 |
| Full Stack Developer | 1 | $98 000 |
| Sr. D365 Business Analyst | 1 | $127 000 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 2 | $83 886 |
| 2024. év | 8 | $96 500 |
| 2025. év | 11 | $85 363 |
| 2026. év | 7 | $86 965 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
- Canton, MI7
- Farmington, MI4
- Novi, MI2
- Lawrence Township, NJ1
- Houston, TX1
- Cumming, GA1
- Farmington Hills, MI1
- Aurora, IL1
- Blue Ash, OH1
- Nashville, TN1
- Plano, TX1
- Kildeer, IL1
- Deerfield Beach, FL1
- Chicago, IL1
- Redmond, WA1
- Frisco, TX1
- Louisville, KY1
- Elgin, IL1
Foglalkozások
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Sr. Software Developer | $102 190 II. szint | Farmington, MI | 2026. jún. 18. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Data Scientist | $86 965 II. szint | Novi, MI | 2026. jún. 18. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Data Scientist | $66 102 I. szint | Canton, MI | 2026. jún. 18. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Sr. Software Developer | $102 190 II. szint | Farmington, MI | 2026. jún. 8. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Data Scientist | $86 965 II. szint | Novi, MI | 2026. jún. 8. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Data Scientist | $66 102 I. szint | Canton, MI | 2026. jún. 4. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Data Scientist | $119 558–$130 000 III. szint | Elgin, IL | 2026. jún. 2. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Sr. Software Developer | $94 765 II. szint | Louisville, KY | 2025. júl. 7. | 2025. júl. 14. | Tanúsított |
| Software Developer | $84 094 I. szint | Frisco, TX | 2025. jún. 16. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $97 032 II. szint | Canton, MI | 2025. jún. 16. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $110 635 I. szint | Redmond, WA | 2025. jún. 16. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $79 373 I. szint | Canton, MI | 2025. jún. 16. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $85 363 I. szint | Chicago, IL | 2025. jún. 16. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $79 373 I. szint | Farmington, MI | 2025. jún. 16. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $79 373 I. szint | Canton, MI | 2025. jún. 16. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $79 373–$80 000 I. szint | Canton, MI | 2025. jún. 16. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Sr. D365 Business Analyst | $127 000–$135 000 IV. szint | Deerfield Beach, FL | 2025. márc. 12. | 2025. márc. 31. | Tanúsított |
| Sr. Software Developer | $110 000 II. szint | Kildeer, IL | 2024. dec. 3. | 2025. máj. 24. | Tanúsított |
| Database Administrator | $100 000 II. szint | Nashville, TN | 2024. szept. 11. | 2024. szept. 18. | Tanúsított |
| Full Stack Developer | $98 000 II. szint | Farmington, MI | 2024. szept. 4. | 2024. szept. 11. | Tanúsított |
| Software Developer | $106 000 II. szint | Plano, TX | 2024. júl. 29. | 2024. aug. 5. | Tanúsított |
| Software Developer | $74 651 I. szint | Farmington Hills, MI | 2024. jún. 19. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $81 744 I. szint | Aurora, IL | 2024. jún. 19. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Sr. Software Developer | $91 021 II. szint | Canton, MI | 2024. jún. 19. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| QA Lead | $95 000 II. szint | Blue Ash, OH | 2024. máj. 8. | 2024. máj. 15. | Tanúsított |
| Sr. Software Developer | $102 877 II. szint | Cumming, GA | 2023. nov. 9. | 2023. nov. 20. | Tanúsított |
| Sr. Software Developer | $99 923 II. szint | Lawrence Township, NJ | 2022. dec. 5. | 2022. dec. 19. | Tanúsított |
| Sr. Software Developer | $67 850 II. szint | Houston, TX | 2022. nov. 4. | 2022. nov. 7. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).