Kezdőlap › Munkáltatók › Verkada, Inc
Verkada, Inc: H-1B fizetések és szponzoráció
Verkada, Inc 249 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 247. Medián ajánlott fizetés: $160 000.
Szponzorálja Verkada, Inc a H-1B vízumokat?
Verkada, Inc 249 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. máj. 29. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Zöldkártya (PERM) pályázatok a(z) Verkada, Inc cégnél: 83 →
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Software Engineer | 64 | $185 000 |
| Supply Chain Manager | 9 | $135 000 |
| Technical Support Engineer | 7 | $104 000 |
| Software Engineering Manager | 5 | $215 000 |
| Sales Strategy and Operations Manager | 5 | $160 000 |
| People Partner | 5 | $160 000 |
| Enterprise Solutions Engineer | 4 | $140 000 |
| Product Specialist | 4 | $117 500 |
| Computer Vision Engineer | 3 | $200 000 |
| Solutions Engineer | 3 | $108 000 |
| Software Engineer, Business Systems | 3 | $121 000 |
| Software Engineer - Platform Infrastructure | 3 | $170 000 |
| Solutions Engineering Manager | 3 | $130 000 |
| Lead Product Manager | 3 | $205 000 |
| Product Design Mechanical Engineer | 3 | $140 000 |
| Business Systems Software Engineer | 2 | $127 500 |
| Product Designer | 2 | $147 500 |
| Sales Strategy & Operations Sr. Analyst | 2 | $105 000 |
| Hardware Engineering Program Manager | 2 | $146 000 |
| Account Executive | 2 | $73 829 |
| Sales Strategy & Operations Analyst | 2 | $89 000 |
| Senior Product Manager | 2 | $172 500 |
| Software Engineer - Security & Privacy | 2 | $222 500 |
| Senior Backend Engineer - Streaming | 2 | $170 350 |
| Strategic Finance Associate | 2 | $130 000 |
| Software Engineer, Backend | 2 | $150 000 |
| Senior Embedded Engineer - Connectivity | 2 | $150 000 |
| Sales Strategy & Operations Manager | 2 | $170 000 |
| Sales Strategy & Operations Sr. Manager | 2 | $205 000 |
| Software Engineer (L3) | 2 | $210 000 |
| Software Engineer (L2) | 2 | $170 000 |
| Data Engineer | 1 | $160 000 |
| Senior Demand Generation Manager | 1 | $160 000 |
| Global Supply Manager | 1 | $135 000 |
| Senior Backend Engineer-Events and Notifications | 1 | $190 000 |
| Software Engineer-Security and Privacy | 1 | $250 000 |
| Senior Global Supply Manager | 1 | $190 000 |
| Growth Associate | 1 | $110 000 |
| Senior Associate, Pricing & Commercial Operations | 1 | $160 000 |
| Hardware Engineer - RF | 1 | $185 000 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 46 | $160 000 |
| 2024. év | 55 | $160 000 |
| 2025. év | 75 | $150 000 |
| 2026. év | 73 | $172 500 |
Irányadó bér szintek
- I. szint (belépő)23%
- II. szint (képzett)17%
- III. szint (tapasztalt)26%
- IV. szint (teljesen kompetens)34%
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
- San Mateo, CA235
- New York, NY5
- Chicago, IL2
- Atlanta, GA1
- Austin, TX1
- St. Petersburg, FL1
- Glendale Heights, IL1
- Farmers Branch, TX1
- San Mato, CA1
- Arlington, MA1
Foglalkozások
- Software Developers118
- Operations Research Analysts17
- Computer Systems Engineers/Architects17
- Management Analysts13
- Sales Engineers10
- Software Developers, Systems Software8
- Computer Systems Analysts8
- Human Resources Managers7
- Market Research Analysts and Marketing Specialists6
- Data Scientists6
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineering Manager | $300 000–$430 000 IV. szint | San Mateo, CA | 2026. máj. 29. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Senior People Partner | $175 000–$200 000 E-3 · II. szint | San Mateo, CA | 2026. máj. 27. | 2026. aug. 20. | Tanúsított |
| Senior Technical Program Manager, Cameras | $205 000–$260 000 IV. szint | San Mateo, CA | 2026. máj. 14. | 2026. júl. 6. | Tanúsított |
| Manager, Accounting | $145 000–$165 000 IV. szint | San Mateo, CA | 2026. máj. 5. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Sales Strategy & Operations Associate | $125 000–$145 000 II. szint | San Mateo, CA | 2026. máj. 5. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Senior Project Engineer, Global Services | $150 000–$165 000 III. szint | San Mateo, CA | 2026. máj. 5. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineering Manager | $215 000–$340 000 IV. szint | San Mateo, CA | 2026. máj. 5. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer - Platform Infrastructure | $135 700–$170 000 II. szint | San Mateo, CA | 2026. máj. 5. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Associate Visual Designer | $100 000–$120 000 II. szint | San Mateo, CA | 2026. máj. 5. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Sales Strategy & Operations Manager | $170 000–$200 000 IV. szint | San Mateo, CA | 2026. máj. 5. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Sr. Manager, Engineering Strategy & Operations | $205 000–$250 000 IV. szint | San Mateo, CA | 2026. máj. 5. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Product Specialist | $130 000–$150 000 II. szint | San Mateo, CA | 2026. máj. 5. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Sales Strategy & Operations Analyst | $88 000–$105 000 I. szint | San Mateo, CA | 2026. máj. 5. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Lead Industrial Designer | $190 000–$220 000 IV. szint | San Mateo, CA | 2026. máj. 5. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Business Analytics Sr. Manager | $205 000–$240 000 IV. szint | San Mateo, CA | 2026. máj. 5. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Hardware Engineer | $155 000–$185 000 II. szint | San Mateo, CA | 2026. máj. 5. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Technical Support Engineer Team Lead | $135 000–$160 000 II. szint | San Mateo, CA | 2026. máj. 5. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer L4 | $275 000–$375 000 IV. szint | San Mateo, CA | 2026. máj. 5. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer (L3) | $210 000–$275 000 III. szint | San Mateo, CA | 2026. máj. 5. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer (L2) | $170 000–$210 000 II. szint | San Mateo, CA | 2026. máj. 5. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer (L1) | $135 700–$170 000 I. szint | San Mateo, CA | 2026. máj. 5. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer (L2) | $170 000–$210 000 II. szint | San Mateo, CA | 2026. máj. 5. | 2026. jún. 15. | Tanúsított |
| Sr Director, Enterprise Solutions Engineering | $264 000–$280 000 IV. szint | Arlington, MA | 2026. máj. 4. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer (L3) | $210 000–$275 000 III. szint | San Mateo, CA | 2026. ápr. 24. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Global Sourcing Manager | $150 000–$175 000 IV. szint | San Mateo, CA | 2026. ápr. 24. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Sales Strategy & Operations Sr. Manager | $205 000–$240 000 IV. szint | San Mateo, CA | 2026. ápr. 24. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Hardware Engineering Program Manager | $162 000–$185 000 II. szint | San Mateo, CA | 2026. ápr. 22. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Technical Support Engineer | $91 520–$108 160 II. szint | San Mateo, CA | 2026. ápr. 21. | 2026. jún. 1. | Tanúsított |
| Senior Software Engineer, Business Systems | $213 512–$270 000 IV. szint | San Mateo, CA | 2026. ápr. 21. | 2026. máj. 18. | Tanúsított |
| Sales Strategy & Operations Sr. Manager | $205 000–$240 000 IV. szint | San Mateo, CA | 2026. ápr. 9. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer | $205 000–$275 000 III. szint | San Mateo, CA | 2026. márc. 16. | 2026. ápr. 20. | Tanúsított |
| Senior Backend Engineer - Streaming | $135 700–$200 000 I. szint | San Mateo, CA | 2026. márc. 10. | 2026. márc. 23. | Tanúsított |
| Software Engineer | $220 000–$260 000 IV. szint | San Mateo, CA | 2026. márc. 9. | 2026. szept. 5. | Tanúsított |
| Software Engineer | $240 000–$330 000 IV. szint | San Mateo, CA | 2026. márc. 9. | 2026. máj. 18. | Tanúsított |
| Software Engineer | $205 000–$260 000 III. szint | San Mateo, CA | 2026. márc. 6. | 2026. márc. 23. | Tanúsított |
| Software Engineer | $240 000–$330 000 IV. szint | San Mateo, CA | 2026. febr. 26. | 2026. márc. 16. | Tanúsított |
| Senior Product Manager | $185 000–$215 000 III. szint | San Mateo, CA | 2026. febr. 25. | 2026. ápr. 6. | Tanúsított |
| Software Engineer | $220 000–$263 000 IV. szint | San Mateo, CA | 2026. febr. 20. | 2026. júl. 17. | Tanúsított |
| Lead Product Manager | $205 000–$240 000 IV. szint | San Mateo, CA | 2026. febr. 20. | 2026. júl. 31. | Tanúsított |
| Software Engineer | $150 000–$225 000 I. szint | San Mateo, CA | 2026. febr. 12. | 2026. márc. 2. | Tanúsított |
| Senior Software Engineer | $150 000–$270 000 I. szint | San Mateo, CA | 2026. febr. 4. | 2026. márc. 2. | Tanúsított |
| Site Reliability Engineer | $135 700–$165 000 I. szint | San Mateo, CA | 2026. jan. 20. | 2026. febr. 2. | Tanúsított |
| Software Engineer | $140 000–$170 000 I. szint | San Mateo, CA | 2026. jan. 9. | 2026. febr. 2. | Tanúsított |
| Software Engineer | $150 000–$225 000 I. szint | San Mateo, CA | 2026. jan. 9. | 2026. febr. 17. | Tanúsított |
| Sales Strategy & Operations Manager | $170 000–$200 000 IV. szint | New York, NY | 2026. jan. 7. | 2026. febr. 2. | Tanúsított |
| Senior Product Manager, Command Platform | $180 000–$215 000 III. szint | San Mateo, CA | 2025. dec. 29. | 2026. jan. 20. | Tanúsított |
| Head of People Partners - US Sales | $180 000–$259 000 E-3 · II. szint | San Mateo, CA | 2025. dec. 22. | 2026. márc. 25. | Tanúsított |
| Technical Support Engineer | $131 040–$158 080 II. szint | San Mateo, CA | 2025. dec. 22. | 2026. máj. 22. | Tanúsított |
| Manager, Business Intelligence | $175 000–$205 000 III. szint | San Mateo, CA | 2025. dec. 22. | 2026. márc. 25. | Tanúsított |
| Software Engineer | $150 000–$220 000 I. szint | San Mateo, CA | 2025. dec. 11. | 2026. jan. 20. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Lead Product Manager | $205 000–$250 000 IV. szint | San Mateo, CA | 2025. dec. 11. | 2026. jan. 20. | Tanúsított |
| Senior Manager, Global Services | $200 000–$240 000 III. szint | San Mateo, CA | 2025. nov. 7. | 2026. márc. 27. | Tanúsított |
| Senior Embedded Engineer - Connectivity | $150 000–$220 000 I. szint | San Mateo, CA | 2025. nov. 5. | 2025. nov. 30. | Tanúsított |
| Senior Embedded Engineer - Connectivity | $150 000–$220 000 I. szint | San Mato, CA | 2025. nov. 4. | 2026. jan. 5. | Tanúsított |
| Sr. Enterprise Solutions Engineer | $152 000–$172 000 III. szint | San Mateo, CA | 2025. nov. 4. | 2026. márc. 6. | Tanúsított |
| Sales Strategy & Operations Sr. Analyst | $105 000–$125 000 I. szint | San Mateo, CA | 2025. okt. 31. | 2025. nov. 3. | Tanúsított |
| Software Engineer | $150 000–$220 000 I. szint | San Mateo, CA | 2025. szept. 3. | 2025. nov. 28. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Software Engineer | $150 000–$222 000 I. szint | San Mateo, CA | 2025. aug. 25. | 2025. szept. 6. | Tanúsított |
| Sr. Solutions Engineer | $116 000–$132 000 I. szint | San Mateo, CA | 2025. aug. 22. | 2025. dec. 31. | Tanúsított |
| Senior Backend Engineer - Device Platform | $205 000–$275 000 III. szint | San Mateo, CA | 2025. aug. 21. | 2025. okt. 6. | Visszavonva |
| RF Hardware Engineer | $155 000–$240 000 I. szint | San Mateo, CA | 2025. aug. 20. | 2026. jan. 23. | Tanúsított |
| Software Engineer | $240 000–$400 000 IV. szint | San Mateo, CA | 2025. aug. 20. | 2026. jan. 8. | Tanúsított |
| Technical Support Engineer | $106 080–$124 800 I. szint | San Mateo, CA | 2025. aug. 19. | 2025. szept. 22. | Tanúsított |
| Software Engineer | $150 000–$220 000 I. szint | San Mateo, CA | 2025. aug. 18. | 2025. szept. 6. | Tanúsított |
| Software Engineer | $205 000–$270 000 III. szint | San Mateo, CA | 2025. aug. 13. | 2025. szept. 22. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Solutions Engineering Manager | $168 000–$192 000 IV. szint | New York, NY | 2025. aug. 13. | 2025. aug. 19. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Software Engineer | $240 000–$395 000 IV. szint | San Mateo, CA | 2025. aug. 6. | 2025. szept. 8. | Tanúsított |
| Software Engineer | $205 000–$270 000 III. szint | San Mateo, CA | 2025. júl. 31. | 2026. jan. 30. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Senior Frontend Engineer “ Sensors & Connectivity | $205 000–$260 000 III. szint | San Mateo, CA | 2025. júl. 15. | 2025. aug. 4. | Tanúsított |
| Solutions Engineering Enablement Lead | $135 000–$145 000 II. szint | San Mateo, CA | 2025. júl. 14. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Manager, Supply Chain | $145 000–$170 000 III. szint | San Mateo, CA | 2025. júl. 2. | 2025. dec. 13. | Tanúsított |
| Software Engineer | $150 000–$210 000 I. szint | San Mateo, CA | 2025. jún. 9. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Sales Strategy and Operations Manager | $170 000–$220 000 III. szint | San Mateo, CA | 2025. jún. 9. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Hardware Engineering Manager | $205 000–$265 000 III. szint | San Mateo, CA | 2025. jún. 9. | 2025. dec. 9. | Tanúsított |
| Product Design Mechanical Engineer | $140 000–$180 000 II. szint | San Mateo, CA | 2025. jún. 6. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Strategic Finance Associate | $130 000–$150 000 II. szint | San Mateo, CA | 2025. jún. 5. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Senior Accountant | $110 000–$130 000 II. szint | San Mateo, CA | 2025. máj. 22. | 2025. jún. 16. | Tanúsított |
| Software Engineer | $205 000–$260 000 III. szint | San Mateo, CA | 2025. máj. 22. | 2025. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Software Engineer | $150 000–$220 000 I. szint | San Mateo, CA | 2025. máj. 22. | 2025. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Software Engineer | $240 000–$300 000 IV. szint | San Mateo, CA | 2025. máj. 22. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer | $130 250–$145 000 I. szint | San Mateo, CA | 2025. máj. 22. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer | $130 250–$160 000 I. szint | San Mateo, CA | 2025. máj. 22. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer | $150 000–$220 000 I. szint | San Mateo, CA | 2025. máj. 22. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Product Specialist | $115 000–$145 000 I. szint | San Mateo, CA | 2025. máj. 22. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Product Design Mechanical Engineer | $140 000–$180 000 II. szint | San Mateo, CA | 2025. máj. 16. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer | $130 250–$160 000 I. szint | San Mateo, CA | 2025. máj. 16. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Analyst, Strategic Finance | $100 000–$130 000 I. szint | San Mateo, CA | 2025. máj. 14. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer | $205 000–$260 000 III. szint | San Mateo, CA | 2025. máj. 12. | 2025. jún. 2. | Tanúsított |
| Software Engineer | $150 000–$242 000 I. szint | San Mateo, CA | 2025. máj. 12. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| People Partner | $160 000–$259 000 I. szint | San Mateo, CA | 2025. máj. 12. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer, Backend | $150 000–$230 000 I. szint | San Mateo, CA | 2025. máj. 5. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Solutions Engineer | $108 000–$116 000 I. szint | San Mateo, CA | 2025. ápr. 30. | 2025. máj. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer | $205 000–$260 000 III. szint | San Mateo, CA | 2025. ápr. 30. | 2025. máj. 19. | Tanúsított |
| Software Engineer, Mobile | $150 000–$230 000 I. szint | San Mateo, CA | 2025. ápr. 29. | 2025. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Software Engineer | $130 250–$140 000 I. szint | San Mateo, CA | 2025. ápr. 25. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer | $205 000–$280 000 III. szint | San Mateo, CA | 2025. ápr. 25. | 2025. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| People Partner | $160 000–$250 000 I. szint | San Mateo, CA | 2025. ápr. 25. | 2025. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Technical Support Engineer | $97 760–$120 640 II. szint | New York, NY | 2025. ápr. 24. | 2025. ápr. 24. | Tanúsított |
| Software Engineer | $130 250–$135 000 I. szint | San Mateo, CA | 2025. ápr. 17. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Supply Chain Manager | $135 000–$170 000 III. szint | San Mateo, CA | 2025. ápr. 17. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
A(z) 249 pályázat közül a legfrissebb 100 jelenik meg.
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).