Kezdőlap › Munkáltatók › Vituity - Indiana, LLC
Vituity - Indiana, LLC: H-1B fizetések és szponzoráció
Vituity - Indiana, LLC 17 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 17. Medián ajánlott fizetés: $242 923.
Szponzorálja Vituity - Indiana, LLC a H-1B vízumokat?
Vituity - Indiana, LLC 17 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. jún. 23. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Zöldkártya (PERM) pályázatok a(z) Vituity - Indiana, LLC cégnél: 9 →
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Physician | 17 | $242 923 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 5 | $217 692 |
| 2024. év | 4 | $242 892 |
| 2025. év | 2 | $239 730 |
| 2026. év | 6 | $271 898 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Physician | $313 581–$331 157 II. szint | Terre Haute, IN | 2026. jún. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Physician | $360 859 II. szint | Evansville, IN | 2026. jún. 5. | 2026. júl. 1. | Tanúsított |
| Physician | $242 902–$331 157 I. szint | Terre Haute, IN | 2026. ápr. 1. | 2026. aug. 22. | Tanúsított |
| Physician | $242 902–$331 157 I. szint | Terre Haute, IN | 2026. febr. 12. | 2026. júl. 1. | Tanúsított |
| Physician | $300 872 I. szint | Munster, IN | 2025. okt. 31. | 2025. okt. 31. | Tanúsított |
| Physician | $313 581 I. szint | Terre Haute, IN | 2025. jún. 17. | 2025. júl. 15. | Tanúsított |
| Physician | $242 923–$313 581 I. szint | Terre Haute, IN | 2025. jan. 28. | 2025. febr. 10. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Physician | $165 880–$331 739 I. szint | Mishawaka, IN | 2024. okt. 11. | 2024. nov. 1. | Tanúsított |
| Physician | $242 861–$313 581 I. szint | Terre Haute, IN | 2024. júl. 10. | 2024. júl. 30. | Tanúsított |
| Physician | $242 923–$313 581 I. szint | Terre Haute, IN | 2024. ápr. 24. | 2024. máj. 1. | Tanúsított |
| Physician | $242 923–$313 581 I. szint | Terre Haute, IN | 2023. dec. 8. | 2024. jan. 8. | Tanúsított |
| Physician | $242 923–$303 493 I. szint | Terre Haute, IN | 2023. máj. 15. | 2023. júl. 5. | Tanúsított |
| Physician | $394 077 II. szint | Indianapolis, IN | 2022. okt. 21. | 2023. jan. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Physician | $242 923–$303 493 részmunkaidős · II. szint | Terre Haute, IN | 2022. okt. 3. | 2022. okt. 10. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Physician | $192 462–$283 296 II. szint | Terre Haute, IN | 2021. jún. 22. | 2021. szept. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Physician | $192 462–$283 296 II. szint | Terre Haute, IN | 2021. máj. 3. | 2021. júl. 13. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Physician | $192 462–$283 296 II. szint | Terre Haute, IN | 2021. ápr. 20. | 2021. júl. 13. | Tanúsított, majd visszavonva |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).