Kezdőlap › Munkáltatók › VMware, Inc. › Staff Engineer 1
Staff Engineer 1 a(z) VMware, Inc. cégnél: H-1B fizetések
25 munkavállalási engedély kérelem a(z) Staff Engineer 1 pozícióra a(z) VMware, Inc. cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $224 000; középső 50%: $211 375–$229 164.
Kérelmek (LCA)25
Medián ajánlott fizetés$224 000
Fizetések középső fele$211 375–$229 164
10–90. percentilis$192 274–$248 400
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 21 | $225 065 |
| 2024. év | 4 | $217 592 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $213 185 IV. szint | Frisco, TX | 2023. dec. 28. | 2024. jún. 3. | Tanúsított |
| $222 000 | Palo Alto, CA | 2023. nov. 9. | 2024. máj. 8. | Tanúsított |
| $212 875 | Palo Alto, CA | 2023. nov. 1. | 2024. máj. 1. | Tanúsított |
| $231 280 IV. szint | Bellevue, WA | 2023. okt. 13. | 2023. okt. 13. | Tanúsított |
| $168 103 IV. szint | Atlanta, GA | 2023. aug. 9. | 2024. jan. 28. | Tanúsított |
| $190 000 | Palo Alto, CA | 2023. aug. 7. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $230 000 IV. szint | Palo Alto, CA | 2023. jún. 6. | 2023. okt. 28. | Tanúsított |
| $225 883 IV. szint | Palo Alto, CA | 2023. máj. 24. | 2023. nov. 21. | Tanúsított |
| $254 000 IV. szint | Palo Alto, CA | 2023. ápr. 24. | 2023. ápr. 24. | Tanúsított |
| $223 992 IV. szint | Palo Alto, CA | 2023. ápr. 24. | 2023. okt. 20. | Tanúsított |
| $229 164 IV. szint | Palo Alto, CA | 2023. márc. 10. | 2023. aug. 10. | Tanúsított |
| $225 065 IV. szint | Palo Alto, CA | 2023. márc. 7. | 2023. aug. 7. | Tanúsított |
| $211 375 IV. szint | Palo Alto, CA | 2023. febr. 25. | 2023. aug. 26. | Tanúsított |
| $208 375 IV. szint | Austin, TX | 2023. febr. 19. | 2023. aug. 18. | Tanúsított |
| $228 248 IV. szint | Palo Alto, CA | 2023. febr. 15. | 2023. aug. 10. | Tanúsított |
| $193 046 IV. szint | San Francisco, CA | 2023. febr. 10. | 2023. aug. 9. | Tanúsított |
| $191 760 IV. szint | Atlanta, GA | 2023. febr. 2. | 2023. aug. 4. | Tanúsított |
| $202 078 IV. szint | Austin, TX | 2023. febr. 1. | 2023. aug. 3. | Tanúsított |
| $226 269 IV. szint | Palo Alto, CA | 2023. jan. 20. | 2023. júl. 21. | Tanúsított |
| $225 422 IV. szint | Palo Alto, CA | 2022. dec. 7. | 2023. jún. 1. | Tanúsított |
| $240 000 IV. szint | Palo Alto, CA | 2022. nov. 29. | 2022. dec. 8. | Tanúsított |
| $254 000 IV. szint | Palo Alto, CA | 2022. nov. 2. | 2022. nov. 15. | Tanúsított |
| $224 000 IV. szint | Palo Alto, CA | 2022. okt. 21. | 2023. ápr. 19. | Tanúsított |
| $222 200 IV. szint | Palo Alto, CA | 2022. okt. 13. | 2023. ápr. 13. | Tanúsított |
| $275 000 IV. szint | Palo Alto, CA | 2022. okt. 7. | 2022. okt. 20. | Tanúsított |
Egyéb állások a(z) VMware, Inc. cégnél
- R&D Engineer Software$187 902
- Member of Technical Staff$150 000
- Senior Member of Technical Staff$188 002
- R&D Engineer Software 4$193 002
- Staff Engineer$224 563
- R&D Engineer Software 5$223 752
- Member of Technical Staff 3$164 388
- R&D Engineer Software 3$162 946
- Sr. Member of Technical Staff$182 350
- Member of Technical Staff III$155 742
- Staff Engineer 2$259 975
- Product Manager$159 000
- Client Services Consultant$150 914
- Engineering Manager$220 020
- Senior Software Engineer$193 034
- Senior Product Manager$190 800
- Technology Product Management$201 323
- Staff Engineer I$204 428
- Staff Engineer II$259 031
- Product Line Manager$218 053
- R&D Engineer Software 2$145 505
- Member of Technical Staff - Professional 3$169 740
- Member of Technical Staff 2$138 200
- Software Engineer$165 000
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).