Kezdőlap › Munkáltatók › Volta Labs, Inc.
Volta Labs, Inc.: H-1B fizetések és szponzoráció
Volta Labs, Inc. 10 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 10. Medián ajánlott fizetés: $116 438.
Szponzorálja Volta Labs, Inc. a H-1B vízumokat?
Volta Labs, Inc. 10 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. jún. 2. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Staff R&D Engineer | 2 | $139 650 |
| Senior R&D Engineer | 1 | $120 000 |
| Applications Systems Integration and R&D Engineer | 1 | $80 378 |
| Systems Integration Engineer | 1 | $73 698 |
| Physicist Software Engineer | 1 | $80 000 |
| Scientist- Genomic Applications | 1 | $93 500 |
| Software Engineer II | 1 | $140 000 |
| Senior Electrical Engineer | 1 | $160 000 |
| Technical Program Manager & Product Manager | 1 | $112 875 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 2 | $100 189 |
| 2024. év | 1 | $80 000 |
| 2025. év | 5 | $112 875 |
| 2026. év | 2 | $139 650 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
- Mechanical Engineers3
- Molecular and Cellular Biologists2
- Computer and Information Research Scientists1
- Biochemists and Biophysicists1
- Software Developers1
- Electrical Engineers1
- Project Management Specialists1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Staff R&D Engineer | $139 650 III. szint | Boston, MA | 2026. jún. 2. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Staff R&D Engineer | $139 650 III. szint | Boston, MA | 2026. máj. 11. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Technical Program Manager & Product Manager | $112 875 II. szint | Boston, MA | 2025. jún. 11. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Senior Electrical Engineer | $160 000 III. szint | Boston, MA | 2024. dec. 11. | 2024. dec. 18. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Software Engineer II | $140 000 III. szint | Boston, MA | 2024. ápr. 22. | 2024. ápr. 25. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Scientist- Genomic Applications | $93 500 I. szint | Boston, MA | 2024. febr. 23. | 2024. márc. 8. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Systems Integration Engineer | $73 698 I. szint | Boston, MA | 2023. nov. 21. | 2023. dec. 6. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Applications Systems Integration and R&D Engineer | $80 378 I. szint | Boston, MA | 2023. szept. 13. | 2023. szept. 19. | Tanúsított |
| Senior R&D Engineer | $120 000 III. szint | Cambridge, MA | 2023. ápr. 24. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Physicist Software Engineer | $80 000 I. szint | Cambridge, MA | 2021. jún. 21. | 2021. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).