Kezdőlap › Munkáltatók › VVM Infotech LLC.
VVM Infotech LLC.: H-1B fizetések és szponzoráció
VVM Infotech LLC. 13 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 13. Medián ajánlott fizetés: $114 400.
Szponzorálja VVM Infotech LLC. a H-1B vízumokat?
VVM Infotech LLC. 13 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. márc. 10. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Senior .NET Developer 4 | 3 | — |
| Software Developer | 2 | $102 960 |
| Mainframe Developer | 2 | $112 320 |
| Product Manager | 1 | $166 400 |
| Scrum Master II | 1 | — |
| Sr. Cloud Engineer | 1 | $124 800 |
| Product/Project Manager | 1 | $114 400 |
| Sr. Software Engineer | 1 | $129 210 |
| Cloud Data Engineer | 1 | $98 946 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 3 | — |
| 2024. év | 5 | $119 600 |
| 2025. év | 3 | $98 946 |
| 2026. év | 2 | $112 320 |
Irányadó bér szintek
- I. szint (belépő)8%
- II. szint (képzett)62%
- III. szint (tapasztalt)15%
- IV. szint (teljesen kompetens)15%
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Mainframe Developer | $114 400 II. szint | Charlotte, NC | 2026. márc. 10. | 2026. márc. 23. | Tanúsított |
| Mainframe Developer | $110 240 II. szint | Wilmington, DE | 2026. febr. 9. | 2026. febr. 17. | Tanúsított |
| Sr. Software Engineer | $129 210 III. szint | Richmond, VA | 2025. jún. 18. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Cloud Data Engineer | $98 946 II. szint | Richmond, VA | 2025. jún. 16. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $91 520 I. szint | Apex, NC | 2024. okt. 20. | 2024. nov. 4. | Tanúsított |
| Product/Project Manager | $114 400 IV. szint | South Salt Lake, UT | 2024. jún. 5. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $114 400 II. szint | Apex, NC | 2024. ápr. 12. | 2024. máj. 6. | Tanúsított |
| Product Manager | $166 400 IV. szint | Rocky Hill, CT | 2024. febr. 29. | 2024. márc. 7. | Tanúsított |
| Scrum Master II | $112 320 részmunkaidős · II. szint | Richmond, VA | 2024. jan. 31. | 2024. febr. 20. | Tanúsított |
| Sr. Cloud Engineer | $124 800 III. szint | Richmond, VA | 2024. jan. 25. | 2024. febr. 5. | Tanúsított |
| Senior .NET Developer 4 | $124 800 részmunkaidős · II. szint | Richmond, VA | 2023. szept. 5. | 2023. szept. 18. | Tanúsított |
| Senior .NET Developer 4 | $124 800 részmunkaidős · II. szint | Richmond, VA | 2023. aug. 28. | 2023. szept. 18. | Tanúsított |
| Senior .NET Developer 4 | $124 800 részmunkaidős · II. szint | Richmond, VA | 2023. aug. 18. | 2023. szept. 18. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).