H1B béradatok

Kezdőlap › Munkáltatók › Wal-Mart Associates, Inc. › Staff Data Engineer

Staff Data Engineer a(z) Wal-Mart Associates, Inc. cégnél: H-1B fizetések

74 munkavállalási engedély kérelem a(z) Staff Data Engineer pozícióra a(z) Wal-Mart Associates, Inc. cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $153 301; középső 50%: $148 619–$160 081.

Kérelmek (LCA)74
Medián ajánlott fizetés$153 301
Fizetések középső fele$148 619–$160 081
10–90. percentilis$139 283–$169 139

Pénzügyi év szerint

Pénzügyi évLCA-kMediánbér
2023. év15$160 325
2024. év26$150 762
2025. év23$153 301
2026. év8$147 208

Kérelmek

AlapbérHelyszínBenyújtvaKezdő dátumÁllapot
$154 508
III. szint
Bentonville, AR2026. máj. 4.2026. okt. 31.Tanúsított
$150 080–$286 000Sunnyvale, CA2026. máj. 1.2026. okt. 1.Tanúsított
$133 869
III. szint
Bentonville, AR2026. ápr. 22.2026. okt. 17.Tanúsított
$141 074
III. szint
Bentonville, AR2026. febr. 27.2026. aug. 10.Tanúsított
$144 335
III. szint
Aubrey, TX2026. jan. 23.2026. máj. 29.Tanúsított
$130 000
III. szint
Bentonville, AR2026. jan. 22.2026. máj. 20.Tanúsított
$150 080–$286 000Sunnyvale, CA2026. jan. 20.2026. ápr. 2.Tanúsított
$166 054
III. szint
Bentonville, AR2026. jan. 20.2026. júl. 19.Tanúsított
$146 277
III. szint
Bentonville, AR2025. szept. 19.2026. márc. 16.Tanúsított
$153 301–$286 000
III. szint
Lathrop, CA2025. szept. 5.2025. szept. 29.Tanúsított
$153 301–$286 000Sunnyvale, CA2025. szept. 5.2025. szept. 29.Tanúsított
$153 301–$286 000Sunnyvale, CA2025. aug. 12.2026. febr. 6.Tanúsított
$166 181
III. szint
Bentonville, AR2025. júl. 31.2025. dec. 5.Tanúsított
$155 000
III. szint
Bentonville, AR2025. júl. 30.2025. aug. 18.Tanúsított
$153 301–$286 000Sunnyvale, CA2025. júl. 25.2026. jan. 24.Tanúsított
$169 248
III. szint
Bentonville, AR2025. júl. 16.2025. júl. 24.Tanúsított
$153 301–$286 000Sunnyvale, CA2025. júl. 1.2025. okt. 24.Tanúsított
$143 862
III. szint
Bentonville, AR2025. máj. 16.2025. nov. 4.Tanúsított
$150 000
III. szint
Bentonville, AR2025. ápr. 23.2025. máj. 19.Tanúsított
$143 222
III. szint
Bentonville, AR2025. ápr. 17.2025. aug. 1.Tanúsított
$156 049
III. szint
Bentonville, AR2025. ápr. 8.2025. szept. 30.Tanúsított
$153 301–$286 000
III. szint
Mountain House, CA2025. febr. 26.2025. júl. 5.Tanúsított
$153 301–$286 000Sunnyvale, CA2025. febr. 26.2025. júl. 5.Tanúsított
$153 301–$286 000Sunnyvale, CA2025. febr. 11.2025. jún. 2.Tanúsított
$155 000
III. szint
Bentonville, AR2025. febr. 6.2025. márc. 3.Tanúsított
$153 301–$286 000Sunnyvale, CA2025. jan. 30.2025. júl. 29.Tanúsított
$153 301–$286 000Sunnyvale, CA2025. jan. 8.2025. júl. 1.Tanúsított
$153 301–$286 000Sunnyvale, CA2025. jan. 7.2025. júl. 1.Elutasítva
$153 301–$286 000
III. szint
Tracy, CA2025. jan. 2.2025. júl. 2.Tanúsított
$153 301–$286 000Sunnyvale, CA2025. jan. 2.2025. júl. 2.Tanúsított
$160 000
III. szint
Dallas, TX2024. dec. 20.2025. jan. 13.Tanúsított
$140 000
III. szint
Bentonville, AR2024. okt. 28.2024. nov. 4.Tanúsított
$167 890
III. szint
Bentonville, AR2024. szept. 17.2024. szept. 30.Tanúsított
$150 762–$216 000Sunnyvale, CA2024. szept. 16.2024. okt. 7.Tanúsított
$157 095
IV. szint
Bentonville, AR2024. szept. 5.2024. szept. 23.Tanúsított
$163 200
IV. szint
Bentonville, AR2024. aug. 16.2024. szept. 2.Tanúsított
$166 744
III. szint
Bentonville, AR2024. aug. 14.2024. szept. 9.Tanúsított
$149 968
III. szint
Bentonville, AR2024. júl. 22.2024. aug. 5.Tanúsított
$147 175–$190 000Sunnyvale, CA2024. jún. 28.2024. aug. 9.Tanúsított
$139 203
III. szint
Bentonville, AR2024. jún. 25.2024. nov. 8.Tanúsított
$149 410
IV. szint
Bentonville, AR2024. jún. 20.2024. nov. 27.Tanúsított
$150 762–$286 000Sunnyvale, CA2024. jún. 3.2024. dec. 3.Tanúsított
$168 154–$286 000Sunnyvale, CA2024. máj. 24.2024. jún. 3.Tanúsított
$163 933
III. szint
Bentonville, AR2024. máj. 17.2024. jún. 3.Tanúsított
$149 100
III. szint
Bentonville, AR2024. máj. 17.2024. jún. 3.Tanúsított
$149 100
III. szint
Bentonville, AR2024. máj. 17.2024. jún. 3.Visszavonva
$176 377
III. szint
Reston, VA2024. ápr. 18.2024. szept. 17.Tanúsított
$131 284
III. szint
Bentonville, AR2024. ápr. 10.2024. aug. 13.Tanúsított
$159 935
III. szint
Dallas, TX2024. márc. 27.2024. aug. 9.Tanúsított
$144 200
III. szint
Dallas, TX2024. márc. 26.2024. aug. 25.Tanúsított
$150 762–$286 000
III. szint
Lathrop, CA2024. márc. 1.2024. aug. 23.Tanúsított
$150 762–$286 000Sunnyvale, CA2024. márc. 1.2024. aug. 23.Tanúsított
$150 000
III. szint
Bentonville, AR2024. jan. 29.2024. febr. 12.Tanúsított
$150 000
III. szint
Bentonville, AR2024. jan. 19.2024. febr. 12.Tanúsított
$160 000
III. szint
Dallas, TX2024. jan. 18.2024. jan. 29.Tanúsított
$142 000
III. szint
Dallas, TX2023. dec. 28.2024. jan. 15.Tanúsított
$173 240
III. szint
Reston, VA2023. dec. 22.2024. jún. 12.Tanúsított
$150 762–$286 000Sunnyvale, CA2023. nov. 22.2024. máj. 9.Tanúsított
$150 762–$180 000Sunnyvale, CA2023. nov. 9.2024. máj. 9.Tanúsított
$120 328
III. szint
Dallas, TX2023. szept. 22.2023. okt. 9.Tanúsított
$129 924
III. szint
Bentonville, AR2023. szept. 22.2024. márc. 23.Tanúsított
$144 200
IV. szint
Bentonville, AR2023. aug. 16.2024. febr. 5.Tanúsított
$161 571–$216 000Sunnyvale, CA2023. júl. 31.2024. jan. 28.Tanúsított
$153 750
III. szint
Hoboken, NJ2023. júl. 21.2024. jan. 20.Tanúsított
$160 000
IV. szint
Dallas, TX2023. jún. 23.2023. dec. 21.Tanúsított
$131 560
III. szint
Dallas, TX2023. máj. 2.2023. máj. 29.Tanúsított
$123 177
III. szint
Bentonville, AR2023. ápr. 28.2023. okt. 17.Tanúsított
$176 000
IV. szint
Bentonville, AR2023. febr. 7.2023. júl. 30.Tanúsított
$185 000
III. szint
Hoboken, NJ2023. jan. 18.2023. jan. 30.Tanúsított
$172 508
III. szint
Sunnyvale, CA2022. nov. 21.2023. ápr. 2.Tanúsított
$163 000
III. szint
Dallas, TX2022. okt. 25.2022. nov. 21.Tanúsított
$198 000
III. szint
Sunnyvale, CA2022. okt. 12.2022. okt. 24.Tanúsított
$190 785
III. szint
Sunnyvale, CA2022. okt. 11.2023. jan. 24.Tanúsított
$160 325
IV. szint
Bentonville, AR2022. szept. 28.2023. márc. 21.Tanúsított

Staff Data Engineer minden munkáltatónál →

Egyéb állások a(z) Wal-Mart Associates, Inc. cégnél

A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).