Kezdőlap › Munkáltatók › Wing Aviation LLC › Software Engineer
Software Engineer a(z) Wing Aviation LLC cégnél: H-1B fizetések
62 munkavállalási engedély kérelem a(z) Software Engineer pozícióra a(z) Wing Aviation LLC cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $178 000; középső 50%: $158 000–$194 000.
Kérelmek (LCA)62
Medián ajánlott fizetés$178 000
Fizetések középső fele$158 000–$194 000
10–90. percentilis$143 000–$215 150
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 17 | $162 000 |
| 2024. év | 12 | $174 500 |
| 2025. év | 24 | $185 000 |
| 2026. év | 7 | $188 000 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $204 000 H-1B1 (Szingapúr) · II. szint | Palo Alto, CA | 2026. jún. 22. | 2026. aug. 29. | Tanúsított |
| $170 000 | Palo Alto, CA | 2026. ápr. 3. | 2026. szept. 29. | Tanúsított |
| $181 500 | Palo Alto, CA | 2026. márc. 27. | 2026. szept. 23. | Tanúsított |
| $160 000 | Palo Alto, CA | 2026. márc. 27. | 2026. szept. 23. | Tanúsított |
| $204 000 II. szint | Palo Alto, CA | 2026. márc. 27. | 2026. szept. 23. | Tanúsított |
| $188 000 II. szint | San Francisco, CA | 2026. jan. 23. | 2026. febr. 2. | Tanúsított |
| $210 000 H-1B1 (Szingapúr) · II. szint | Palo Alto, CA | 2025. nov. 17. | 2025. nov. 28. | Tanúsított |
| $200 000 H-1B1 (Szingapúr) · II. szint | Palo Alto, CA | 2025. júl. 23. | 2025. júl. 28. | Tanúsított |
| $175 000 II. szint | Brighton, MA | 2025. jún. 11. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $158 000 | Palo Alto, CA | 2025. jún. 4. | 2025. szept. 30. | Tanúsított |
| $194 000 II. szint | Brighton, MA | 2025. máj. 28. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $194 000 II. szint | Brighton, MA | 2025. máj. 27. | 2025. okt. 1. | Visszavonva |
| $158 000 | Palo Alto, CA | 2025. máj. 14. | 2025. szept. 30. | Tanúsított |
| $164 000 | Palo Alto, CA | 2025. ápr. 24. | 2025. okt. 17. | Tanúsított |
| $158 000 | Palo Alto, CA | 2025. ápr. 15. | 2025. ápr. 16. | Tanúsított |
| $200 000 II. szint | New York, NY | 2025. febr. 17. | 2025. aug. 19. | Tanúsított |
| $194 000 II. szint | Palo Alto, CA | 2025. febr. 13. | 2025. febr. 21. | Tanúsított |
| $154 500 III. szint | Addison, TX | 2025. jan. 17. | 2025. júl. 17. | Tanúsított |
| $227 000 III. szint | Palo Alto, CA | 2025. jan. 14. | 2025. júl. 10. | Tanúsított |
| $228 000 IV. szint | Berkeley, CA | 2025. jan. 14. | 2025. márc. 16. | Tanúsított |
| $221 000 III. szint | Palo Alto, CA | 2025. jan. 7. | 2025. júl. 1. | Tanúsított |
| $153 000 | Palo Alto, CA | 2025. jan. 3. | 2025. júl. 4. | Tanúsított |
| $143 000 II. szint | Cambridge, MA | 2024. dec. 31. | 2025. júl. 1. | Tanúsított |
| $214 500 IV. szint | Palo Alto, CA | 2024. dec. 31. | 2025. júl. 1. | Tanúsított |
| $173 000 II. szint | Redmond, WA | 2024. dec. 31. | 2025. júl. 1. | Tanúsított |
| $190 000 II. szint | Palo Alto, CA | 2024. dec. 31. | 2025. júl. 1. | Tanúsított |
| $182 000 II. szint | Palo Alto, CA | 2024. dec. 31. | 2025. júl. 1. | Tanúsított |
| $188 000 II. szint | Palo Alto, CA | 2024. dec. 31. | 2025. jún. 28. | Tanúsított |
| $182 000 II. szint | Palo Alto, CA | 2024. dec. 30. | 2025. jún. 25. | Tanúsított |
| $194 000 II. szint | Palo Alto, CA | 2024. dec. 27. | 2025. jún. 28. | Tanúsított |
| $226 000 III. szint | Palo Alto, CA | 2024. dec. 23. | 2025. jún. 21. | Tanúsított |
| $181 000 II. szint | San Diego, CA | 2024. okt. 16. | 2025. ápr. 10. | Tanúsított |
| $172 000 II. szint | Seattle, WA | 2024. szept. 6. | 2025. febr. 25. | Tanúsított |
| $179 000 II. szint | Lynnwood, WA | 2024. ápr. 15. | 2024. okt. 3. | Tanúsított |
| $191 500 IV. szint | Palo Alto, CA | 2024. ápr. 4. | 2024. szept. 25. | Tanúsított |
| $137 000 II. szint | Somerville, MA | 2024. márc. 26. | 2024. aug. 25. | Tanúsított |
| $187 000 II. szint | San Jose, CA | 2024. márc. 5. | 2024. aug. 31. | Tanúsított |
| $130 000 II. szint | Austin, TX | 2024. febr. 28. | 2024. aug. 27. | Tanúsított |
| $152 600 | Palo Alto, CA | 2024. febr. 24. | 2024. aug. 22. | Tanúsított |
| $191 000 II. szint | Palo Alto, CA | 2024. febr. 22. | 2024. aug. 18. | Tanúsított |
| $177 000 | Palo Alto, CA | 2024. febr. 22. | 2024. júl. 27. | Tanúsított |
| $162 000 II. szint | Brighton, MA | 2024. febr. 19. | 2024. júl. 24. | Tanúsított |
| $198 000 II. szint | New York, NY | 2024. febr. 6. | 2024. aug. 1. | Tanúsított |
| $137 000 H-1B1 (Szingapúr) · II. szint | Somerville, MA | 2023. dec. 20. | 2023. dec. 29. | Tanúsított |
| $221 000 | Palo Alto, CA | 2023. szept. 22. | 2024. márc. 19. | Tanúsított |
| $179 000 | Palo Alto, CA | 2023. szept. 19. | 2024. febr. 21. | Tanúsított |
| $169 000 II. szint | Washington DC, DC | 2023. szept. 13. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $169 000 II. szint | Washington DC, DC | 2023. szept. 12. | 2023. okt. 1. | Visszavonva |
| $159 400 II. szint | Palo Alto, CA | 2023. ápr. 10. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $144 000 | Palo Alto, CA | 2023. márc. 22. | 2023. aug. 22. | Tanúsított |
| $129 000 II. szint | Cambridge, MA | 2023. márc. 9. | 2023. aug. 22. | Tanúsított |
| $167 500 II. szint | Palo Alto, CA | 2023. márc. 7. | 2023. aug. 25. | Tanúsított |
| $173 000 II. szint | Fremont, CA | 2023. márc. 7. | 2023. aug. 30. | Tanúsított |
| $162 000 II. szint | Palo Alto, CA | 2023. márc. 1. | 2023. aug. 18. | Tanúsított |
| $152 000 II. szint | Palo Alto, CA | 2023. febr. 27. | 2023. aug. 18. | Tanúsított |
| $120 000 | Austin, TX | 2023. febr. 22. | 2023. aug. 18. | Tanúsított |
| $150 500 II. szint | Brighton, MA | 2023. febr. 22. | 2023. aug. 18. | Tanúsított |
| $153 000 | Palo Alto, CA | 2023. febr. 21. | 2023. aug. 17. | Tanúsított |
| $143 000 II. szint | Palo Alto, CA | 2023. febr. 20. | 2023. aug. 17. | Tanúsított |
| $198 000 III. szint | Palo Alto, CA | 2023. febr. 3. | 2023. febr. 15. | Tanúsított |
| $188 000 II. szint | Palo Alto, CA | 2022. okt. 4. | 2022. okt. 11. | Tanúsított |
| $222 300 IV. szint | Brooklyn, NY | 2022. szept. 29. | 2022. okt. 10. | Tanúsított |
Software Engineer minden munkáltatónál →
Egyéb állások a(z) Wing Aviation LLC cégnél
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).