Kezdőlap › Munkáltatók › Woodward, Inc.
Woodward, Inc.: H-1B fizetések és szponzoráció
Woodward, Inc. 9 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 9. Medián ajánlott fizetés: $134 393.
Szponzorálja Woodward, Inc. a H-1B vízumokat?
Woodward, Inc. 9 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. jún. 11. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Zöldkártya (PERM) pályázatok a(z) Woodward, Inc. cégnél: 3 →
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Staff Engineer Application | 2 | $133 408 |
| Engineering Analyst | 1 | $85 000 |
| Staff Engineer Software Turbine Systems Embedded | 1 | $134 393 |
| Manager, Business Development | 1 | $144 872 |
| Staff Electrical Engineer | 1 | $116 792 |
| Senior Mechanical Engineer | 1 | $125 000 |
| Staff Engineer, Software | 1 | $134 867 |
| Sales Engineer | 1 | $148 000 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 3 | $107 549 |
| 2025. év | 3 | $125 000 |
| 2026. év | 3 | $148 000 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
- Software Developers3
- Mechanical Engineers2
- Electrical Engineers1
- Sales Managers1
- Electronics Engineers, Except Computer1
- Sales Engineers1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Staff Engineer Application | $159 266–$181 000 IV. szint | Fort Collins, CO | 2026. jún. 11. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Sales Engineer | $148 000–$182 000 IV. szint | League City, TX | 2026. máj. 22. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Staff Engineer, Software | $134 867–$228 000 III. szint | Fort Collins, CO | 2026. márc. 23. | 2026. aug. 14. | Tanúsított |
| Senior Mechanical Engineer | $125 000–$150 000 III. szint | Irvine, CA | 2025. máj. 16. | 2025. jún. 2. | Tanúsított |
| Manager, Business Development | $144 872–$175 000 II. szint | Fort Collins, CO | 2025. márc. 17. | 2025. júl. 28. | Tanúsított |
| Staff Engineer Software Turbine Systems Embedded | $134 393–$201 589 II. szint | Fort Collins, CO | 2023. márc. 1. | 2023. aug. 14. | Tanúsított |
| Staff Engineer Application | $107 549–$161 323 II. szint | Fort Collins, CO | 2023. febr. 10. | 2023. aug. 1. | Tanúsított |
| Engineering Analyst | $85 000–$111 071 II. szint | Windsor, CO | 2022. máj. 11. | 2022. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Staff Electrical Engineer | $116 792–$172 510 III. szint | Fort Collins, CO | 2022. ápr. 12. | 2022. aug. 21. | Tanúsított, majd visszavonva |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).