Kezdőlap › Munkáltatók › Xage Security, Inc.
Xage Security, Inc.: H-1B fizetések és szponzoráció
Xage Security, Inc. 29 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 27. Medián ajánlott fizetés: $145 000.
Szponzorálja Xage Security, Inc. a H-1B vízumokat?
Xage Security, Inc. 29 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. jún. 12. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Zöldkártya (PERM) pályázatok a(z) Xage Security, Inc. cégnél: 4 →
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Software Engineer | 11 | $101 438 |
| Senior Software Engineer | 8 | $145 000 |
| Principal Software Engineer | 5 | $200 000 |
| Automation Team Lead | 2 | $160 000 |
| QA Manager | 1 | $175 000 |
| Sr. Software Engineer Development | 1 | $165 000 |
| Solutions Architect | 1 | $145 000 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 7 | $100 000 |
| 2024. év | 12 | $160 000 |
| 2025. év | 2 | $187 500 |
| 2026. év | 8 | $137 926 |
Irányadó bér szintek
- I. szint (belépő)34%
- II. szint (képzett)48%
- III. szint (tapasztalt)10%
- IV. szint (teljesen kompetens)7%
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
- Computer Systems Engineers/Architects13
- Software Developers8
- Computer Programmers4
- Computer Systems Analysts2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Principal Software Engineer | $200 000 II. szint | Palo Alto, CA | 2026. jún. 12. | 2026. dec. 11. | Tanúsított |
| Software Engineer | $110 000 I. szint | Palo Alto, CA | 2026. máj. 15. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer | $130 853 II. szint | Palo Alto, CA | 2026. máj. 15. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Solutions Architect | $145 000 IV. szint | Aubrey, TX | 2026. máj. 11. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer | $102 877 I. szint | Palo Alto, CA | 2026. máj. 7. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Sr. Software Engineer Development | $165 000 II. szint | Palo Alto, CA | 2026. ápr. 1. | 2026. szept. 29. | Tanúsított |
| QA Manager | $175 000 II. szint | Palo Alto, CA | 2026. jan. 14. | 2026. ápr. 29. | Tanúsított |
| Senior Software Engineer | $130 000 II. szint | Leander, TX | 2025. nov. 24. | 2025. dec. 8. | Tanúsított |
| Senior Software Engineer | $135 000 II. szint | Palo Alto, CA | 2025. márc. 20. | 2025. szept. 17. | Tanúsított |
| Principal Software Engineer | $240 000 IV. szint | Palo Alto, CA | 2024. okt. 16. | 2025. ápr. 17. | Tanúsított |
| Automation Team Lead | $160 000 II. szint | Palo Alto, CA | 2024. máj. 31. | 2024. jún. 10. | Tanúsított |
| Automation Team Lead | $160 000 II. szint | Palo Alto, CA | 2024. máj. 3. | 2024. máj. 13. | Tanúsított |
| Software Engineer | $97 500 I. szint | Palo Alto, CA | 2024. ápr. 29. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer | $975 000 I. szint | Palo Alto, CA | 2024. ápr. 29. | 2024. okt. 1. | Visszavonva |
| Software Engineer | $140 000 I. szint | Palo Alto, CA | 2024. ápr. 25. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Senior Software Engineer | $125 000 II. szint | Palo Alto, CA | 2024. ápr. 15. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Senior Software Engineer | $145 000 II. szint | Palo Alto, CA | 2024. jan. 22. | 2024. febr. 5. | Tanúsított |
| Principal Software Engineer | $200 000 II. szint | Palo Alto, CA | 2023. dec. 4. | 2023. dec. 11. | Tanúsított |
| Principal Software Engineer | $200 000 II. szint | Palo Alto, CA | 2023. dec. 4. | 2023. dec. 11. | Tanúsított |
| Senior Software Engineer | $170 000 III. szint | Palo Alto, CA | 2023. nov. 27. | 2023. dec. 4. | Tanúsított |
| Senior Software Engineer | $170 000 III. szint | Palo Alto, CA | 2023. nov. 27. | 2023. dec. 4. | Visszavonva |
| Senior Software Engineer | $180 000 III. szint | Palo Alto, CA | 2023. nov. 22. | 2023. dec. 5. | Tanúsított |
| Principal Software Engineer | $215 000 II. szint | Palo Alto, CA | 2023. szept. 11. | 2023. szept. 18. | Tanúsított |
| Software Engineer | $100 000 I. szint | Palo Alto, CA | 2023. ápr. 20. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer | $100 000 I. szint | Palo Alto, CA | 2023. márc. 24. | 2023. szept. 13. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Software Engineer | $100 000 I. szint | Palo Alto, CA | 2023. márc. 24. | 2023. szept. 13. | Tanúsított |
| Software Engineer | $92 500 I. szint | Palo Alto, CA | 2023. márc. 24. | 2023. szept. 13. | Tanúsított |
| Software Engineer | $105 000 I. szint | Palo Alto, CA | 2023. márc. 24. | 2023. szept. 12. | Tanúsított |
| Senior Software Engineer | $155 000 II. szint | Palo Alto, CA | 2023. jan. 19. | 2023. jan. 27. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).