Kezdőlap › Munkáltatók › XtalPi Inc.
XtalPi Inc.: H-1B fizetések és szponzoráció
XtalPi Inc. 10 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 8. Medián ajánlott fizetés: $79 238.
Szponzorálja XtalPi Inc. a H-1B vízumokat?
XtalPi Inc. 10 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. máj. 7. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Finance Manager | 3 | $88 766 |
| Brand Marketing and Communications Manager | 2 | $67 683 |
| Purchasing Specialist | 1 | $51 314 |
| Automation Engineer | 1 | $83 450 |
| Development Engineer | 1 | $107 557 |
| Business Development Supervisor | 1 | $75 426 |
| Talent Acquisition Manager | 1 | $78 000 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 1 | $80 475 |
| 2024. év | 2 | $67 683 |
| 2025. év | 2 | $95 504 |
| 2026. év | 5 | $76 713 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
- Accountants and Auditors3
- Market Research Analysts and Marketing Specialists3
- Purchasing Agents, Except Wholesale, Retail, and Farm Products1
- Mechatronics Engineers1
- Software Developers1
- Human Resources Specialists1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Finance Manager | $97 058 II. szint | Somerville, MA | 2026. máj. 7. | 2026. okt. 16. | Tanúsított |
| Finance Manager | $97 058 II. szint | Somerville, MA | 2026. máj. 5. | 2026. okt. 16. | Visszavonva |
| Talent Acquisition Manager | $78 000–$128 000 II. szint | Somerville, MA | 2026. márc. 27. | 2026. szept. 7. | Tanúsított |
| Business Development Supervisor | $75 426–$125 426 I. szint | Somerville, MA | 2026. márc. 27. | 2026. szept. 7. | Tanúsított |
| Development Engineer | $107 557–$117 557 I. szint | Somerville, MA | 2025. aug. 11. | 2025. szept. 15. | Tanúsított |
| Automation Engineer | $83 450–$96 000 I. szint | Somerville, MA | 2025. máj. 14. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Brand Marketing and Communications Manager | $67 683–$115 000 II. szint | Cambridge, MA | 2024. ápr. 23. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Brand Marketing and Communications Manager | $67 683–$115 000 II. szint | Cambridge, MA | 2024. ápr. 23. | 2024. okt. 1. | Visszavonva |
| Purchasing Specialist | $51 314–$70 000 I. szint | Cambridge, MA | 2023. okt. 13. | 2023. okt. 18. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Finance Manager | $80 475–$105 000 II. szint | Cambridge, MA | 2023. szept. 8. | 2023. okt. 16. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).