Kezdőlap › Munkáltatók › Yahoo Holdings Inc. › Software Dev Engineer I
Software Dev Engineer I a(z) Yahoo Holdings Inc. cégnél: H-1B fizetések
84 munkavállalási engedély kérelem a(z) Software Dev Engineer I pozícióra a(z) Yahoo Holdings Inc. cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $123 656; középső 50%: $111 207–$133 219.
Kérelmek (LCA)84
Medián ajánlott fizetés$123 656
Fizetések középső fele$111 207–$133 219
10–90. percentilis$94 262–$141 834
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 29 | $115 586 |
| 2024. év | 19 | $123 091 |
| 2025. év | 23 | $126 693 |
| 2026. év | 11 | $126 090 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $71 614 I. szint | Champaign, IL | 2026. jún. 1. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $90 147 II. szint | Champaign, IL | 2026. máj. 12. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $129 667 II. szint | Glendale, CA | 2026. máj. 5. | 2026. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $103 210 I. szint | Jersey City, NJ | 2026. ápr. 28. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $144 732 | Sunnyvale, CA | 2026. márc. 12. | 2026. márc. 26. | Tanúsított |
| $109 491 II. szint | Jersey City, NJ | 2026. márc. 5. | 2026. márc. 19. | Tanúsított |
| $131 997 II. szint | New York, NY | 2026. márc. 5. | 2026. szept. 2. | Tanúsított |
| $126 090 II. szint | Chantilly, VA | 2025. dec. 4. | 2026. máj. 26. | Tanúsított |
| $131 997 II. szint | Wharton, NJ | 2025. dec. 1. | 2025. dec. 10. | Tanúsított |
| $127 083 | Jersey City, NJ | 2025. nov. 5. | 2025. nov. 10. | Tanúsított |
| $112 923 II. szint | Garland, TX | 2025. szept. 26. | 2025. okt. 3. | Tanúsított |
| $122 699 II. szint | Reston, VA | 2025. máj. 29. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $137 259 II. szint | Seattle, WA | 2025. máj. 16. | 2025. máj. 17. | Tanúsított |
| $137 259 II. szint | Seattle, WA | 2025. máj. 16. | 2025. máj. 17. | Visszavonva |
| $137 259 II. szint | Seattle, WA | 2025. máj. 16. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $126 693 II. szint | Sunnyvale, CA | 2025. máj. 13. | 2025. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $110 635 I. szint | Seattle, WA | 2025. máj. 13. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $133 432 II. szint | Mountain View, CA | 2025. máj. 3. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $122 699 II. szint | Gaithersburg, MD | 2025. ápr. 29. | 2025. okt. 10. | Tanúsított |
| $123 656 II. szint | Jersey City, NJ | 2025. ápr. 25. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $122 699 II. szint | Reston, VA | 2025. ápr. 24. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $126 880 II. szint | San Diego, CA | 2025. ápr. 23. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $126 693 II. szint | Mountain View, CA | 2025. ápr. 17. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $123 656 II. szint | New York, NY | 2025. ápr. 15. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $137 259 II. szint | Seattle, WA | 2025. ápr. 15. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $137 259 II. szint | Seattle, WA | 2025. ápr. 15. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $146 307 I. szint | Santa Clara, CA | 2025. ápr. 15. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $132 579 II. szint | Mountain View, CA | 2025. ápr. 3. | 2025. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $95 493 I. szint | New York, NY | 2025. márc. 7. | 2025. szept. 6. | Tanúsított |
| $146 307 I. szint | Mountain View, CA | 2025. márc. 7. | 2025. szept. 6. | Tanúsított |
| $72 280 I. szint | Champaige, IL | 2025. márc. 7. | 2025. szept. 6. | Tanúsított |
| $126 942 II. szint | Los Angeles, CA | 2025. jan. 22. | 2025. jan. 22. | Tanúsított |
| $102 357 I. szint | Los Angeles, CA | 2025. jan. 9. | 2025. jan. 20. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $146 307 I. szint | Mountain View, CA | 2024. nov. 22. | 2024. dec. 9. | Tanúsított |
| $123 656 II. szint | New York, NY | 2024. okt. 10. | 2025. ápr. 4. | Tanúsított |
| $139 589 III. szint | Reston, VA | 2024. jún. 28. | 2024. aug. 14. | Tanúsított |
| $139 589 III. szint | Reston, VA | 2024. jún. 4. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $128 502 II. szint | Seattle, WA | 2024. máj. 29. | 2024. jún. 10. | Tanúsított |
| $139 589 III. szint | Reston, VA | 2024. máj. 23. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $109 643 | Jersey City, NJ | 2024. máj. 21. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $139 589 III. szint | Reston, VA | 2024. máj. 16. | 2024. szept. 7. | Tanúsított |
| $121 635 | Champaign, IL | 2024. ápr. 30. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $142 083 | Mountain View, CA | 2024. ápr. 30. | 2024. ápr. 30. | Tanúsított |
| $123 112 | Mountain View, CA | 2024. ápr. 30. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $118 425 | Brookline, MA | 2024. ápr. 30. | 2024. ápr. 30. | Tanúsított |
| $108 240 | Mountain View, CA | 2024. ápr. 30. | 2024. szept. 1. | Tanúsított |
| $142 083 | Mountain View, CA | 2024. ápr. 26. | 2024. szept. 1. | Tanúsított |
| $135 034 | Mountain View, CA | 2024. ápr. 26. | 2024. szept. 1. | Tanúsított |
| $114 292 | Seattle, WA | 2024. ápr. 26. | 2024. szept. 1. | Tanúsított |
| $123 091 | Mountain View, CA | 2024. ápr. 19. | 2024. aug. 1. | Tanúsított |
| $123 091 | San Jose, CA | 2024. febr. 15. | 2024. aug. 7. | Tanúsított |
| $112 986–$156 875 II. szint | Cambridge, MA | 2023. nov. 15. | 2023. nov. 20. | Tanúsított |
| — II. szint | Cambridge, MA | 2023. nov. 9. | 2023. nov. 20. | Elutasítva |
| $114 026–$175 000 II. szint | Reston, VA | 2023. okt. 3. | 2023. okt. 4. | Tanúsított |
| $115 918–$175 000 II. szint | New York, NY | 2023. szept. 29. | 2023. okt. 27. | Tanúsított |
| $114 026–$175 000 II. szint | Dulles, VA | 2023. szept. 18. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $147 500–$184 375 II. szint | San Francisco, CA | 2023. szept. 15. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $108 306–$184 375 II. szint | Jersey City, NJ | 2023. szept. 15. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $128 502–$184 375 II. szint | Seattle, WA | 2023. szept. 15. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $128 502–$184 375 II. szint | Bellevue, WA | 2023. szept. 15. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $94 125–$156 875 II. szint | Urbana, IL | 2023. szept. 14. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $143 408–$184 375 | Mountain View, CA | 2023. szept. 7. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $110 625–$184 375 II. szint | Blackwood, NJ | 2023. aug. 22. | 2023. szept. 15. | Tanúsított |
| $84 490–$147 500 II. szint | Mount Pleasant, MI | 2023. aug. 21. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $114 358–$156 875 II. szint | Roseville, CA | 2023. aug. 17. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $94 125–$156 875 II. szint | Champaign, IL | 2023. aug. 17. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $136 420–$184 375 | Mountain View, CA | 2023. aug. 16. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $123 112–$175 000 | Mountain View, CA | 2023. aug. 16. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $89 565–$147 500 II. szint | Pittsburg, PA | 2023. aug. 16. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $132 225–$184 375 | Mountain View, CA | 2023. aug. 15. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $124 582–$184 375 | Sunnyvale, CA | 2023. aug. 10. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $115 586–$184 375 I. szint | Mountain View, CA | 2023. jún. 20. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $134 803–$184 375 | New York, NY | 2023. jún. 8. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $109 283–$175 000 II. szint | Jersey City, NJ | 2023. jún. 7. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $127 338–$184 375 II. szint | Bellevue, WA | 2023. jún. 7. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $102 544–$175 000 II. szint | Los Angeles, CA | 2023. jún. 6. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $127 338–$184 375 II. szint | Seattle, WA | 2023. jún. 1. | 2023. jún. 23. | Tanúsított |
| $130 873–$184 375 | Sunnyvale, CA | 2023. máj. 24. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $130 873–$168 125 | Mountain View, CA | 2023. máj. 24. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $110 240–$184 375 II. szint | Ashburn, VA | 2023. máj. 16. | 2023. máj. 26. | Tanúsított |
| $113 265–$184 375 | Jersey City, NJ | 2023. máj. 12. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $150 000–$184 375 II. szint | Mountain View, CA | 2023. máj. 11. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $94 078–$175 000 II. szint | Los Angeles, CA | 2023. máj. 4. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $79 500–$132 500 II. szint | Champaign, IL | 2023. máj. 2. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
Software Dev Engineer I minden munkáltatónál →
Egyéb állások a(z) Yahoo Holdings Inc. cégnél
- Sr Software Dev Engineer$172 931
- Software Dev Engineer II$143 185
- Princ Software Dev Engineer$199 534
- Software Apps Engineer II$153 358
- Sr Software Apps Engineer$173 763
- Sr Princ Software Dev Engineer$226 138
- Princ Software Apps Engineer$186 732
- Software Apps Engineer I$127 338
- Production Engineer II$118 851
- Sr Production Engineer$160 044
- Service Reliability Engineer I$86 736
- Sr. Data Engineer$150 040
- Dir, Software Dev Engineering$247 671
- Research Scientist$188 249
- Princ Production Engineer$181 813
- Sr Mgr, Software Dev Engineering$220 573
- Sr Technical Security Engineer$155 356
- Sr Product Mgr$147 566
- Machine Learning Engineer I$126 662
- Technical Security Engineer II$132 000
- Data Scientist II$130 466
- Network Engineer II$114 000
- Sr Mgr, Production Engineering$216 590
- Systems Engineer II$99 798
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).