H1B béradatok

Kezdőlap › Munkáltatók › Zensar Technologies, Inc. › Computer Systems Analyst (Lead)

Computer Systems Analyst (Lead) a(z) Zensar Technologies, Inc. cégnél: H-1B fizetések

51 munkavállalási engedély kérelem a(z) Computer Systems Analyst (Lead) pozícióra a(z) Zensar Technologies, Inc. cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $120 000; középső 50%: $110 000–$134 301.

Kérelmek (LCA)51
Medián ajánlott fizetés$120 000
Fizetések középső fele$110 000–$134 301
10–90. percentilis$102 100–$150 000

Pénzügyi év szerint

Pénzügyi évLCA-kMediánbér
2023. év8$104 368
2024. év13$121 604
2025. év14$119 000
2026. év15$130 000

Kérelmek

AlapbérHelyszínBenyújtvaKezdő dátumÁllapot
$140 000–$160 000
IV. szint
Duluth, GA2026. jún. 18.2026. jún. 29.Tanúsított
$108 000–$128 000
II. szint
Sandy, UT2026. jún. 18.2026. júl. 1.Tanúsított
$131 498–$151 498
IV. szint
Duluth, GA2026. máj. 1.2026. máj. 11.Tanúsított
$140 000–$160 000
II. szint
San Jose, CA2026. ápr. 27.2026. máj. 7.Tanúsított
$120 000–$140 000
III. szint
Scottsdale, AZ2026. márc. 9.2026. márc. 23.Tanúsított
$110 000–$130 000
III. szint
Phoenix, AZ2026. márc. 9.2026. márc. 20.Tanúsított
$120 000–$140 000
III. szint
Duluth, GA2026. márc. 6.2026. márc. 16.Tanúsított
$120 000–$140 000
III. szint
Scottsdale, AZ2026. febr. 25.2026. márc. 3.Tanúsított
$120 000–$140 000
II. szint
Duluth, GA2026. febr. 20.2026. márc. 5.Tanúsított
$150 000–$170 000
III. szint
Corte Madera, CA2026. febr. 17.2026. febr. 23.Tanúsított
$120 000–$140 000
IV. szint
Sandy, UT2026. jan. 30.2026. febr. 16.Tanúsított
$130 000–$150 000
III. szint
Atlanta, GA2026. jan. 29.2026. jún. 7.Tanúsított
$130 000–$170 000
III. szint
Fort Wayne, IN2025. dec. 15.2025. dec. 15.Tanúsított
$130 000–$150 000
III. szint
Elmsford, NY2025. nov. 11.2025. nov. 17.Tanúsított
$150 000–$170 000
III. szint
San Antonio, TX2025. nov. 3.2025. nov. 17.Tanúsított
$124 503–$164 503
III. szint
Austin, TX2025. szept. 23.2025. szept. 23.Tanúsított
$120 000–$170 000
III. szint
Fort Wayne, IN2025. szept. 17.2025. szept. 23.Tanúsított
$113 506–$133 506
III. szint
Morrisville, NC2025. aug. 8.2025. aug. 8.Tanúsított
$106 912–$126 912
III. szint
Durham, NC2025. jún. 30.2025. júl. 15.Tanúsított
$165 422–$185 422
III. szint
Milpitas, CA2025. jún. 30.2025. júl. 15.Tanúsított
$150 000–$170 000
III. szint
Corte Madera, CA2025. jún. 25.2025. jún. 25.Tanúsított
$112 486–$132 486
III. szint
Morrisville, NC2025. jún. 3.2025. okt. 1.Tanúsított
$110 000–$130 000
III. szint
San Antonio, TX2025. máj. 29.2025. jún. 10.Tanúsított
$109 429–$130 000
III. szint
Atlanta, GA2025. máj. 27.2025. okt. 1.Tanúsított
$132 205–$172 205
III. szint
Tracy, CA2025. máj. 27.2025. szept. 2.Tanúsított
$165 422–$185 422
III. szint
San Jose, CA2025. ápr. 30.2025. okt. 1.Tanúsított
$170 000–$190 000
III. szint
San Jose, CA2025. ápr. 25.2025. máj. 5.Tanúsított
$110 219–$130 219
III. szint
Miami, FL2025. ápr. 14.2025. aug. 18.Tanúsított
$118 000–$138 000
III. szint
Duluth, GA2024. dec. 16.2024. dec. 25.Tanúsított
$135 000–$155 000
III. szint
Atlanta, GA2024. júl. 25.2024. dec. 11.Tanúsított
$104 416–$124 416
III. szint
Duluth, GA2024. jún. 10.2024. okt. 1.Tanúsított
$92 061–$112 061
III. szint
Neenah, WI2024. jún. 7.2024. okt. 1.Tanúsított
$100 589–$120 589
III. szint
Durham, NC2024. jún. 6.2024. okt. 1.Tanúsított
$165 547–$185 547
III. szint
Milpitas, CA2024. máj. 29.2024. okt. 1.Tanúsított
$130 000–$150 000
III. szint
Duluth, GA2024. ápr. 25.2024. ápr. 25.Tanúsított
$120 000–$140 000
III. szint
Durham, NC2024. ápr. 11.2024. okt. 1.Tanúsított
$130 000–$150 000
III. szint
Durham, NC2024. ápr. 11.2024. ápr. 17.Tanúsított
$109 767–$129 767
III. szint
Morrisville, NC2024. ápr. 3.2024. szept. 4.Tanúsított
$120 000–$140 000
III. szint
Duluth, GA2024. ápr. 1.2024. ápr. 11.Tanúsított
$121 604–$141 604
III. szint
Dallas, TX2024. febr. 16.2024. jún. 28.Tanúsított
$140 000–$180 000
III. szint
Duluth, GA2023. dec. 21.2023. dec. 22.Tanúsított
$140 000–$180 000
III. szint
Duluth, GA2023. nov. 30.2023. dec. 11.Tanúsított
$102 211–$122 211
III. szint
Atlanta, GA2023. jún. 1.2023. jún. 7.Tanúsított
$106 525–$126 525
III. szint
Durham, NC2023. máj. 4.2023. szept. 1.Tanúsított
$98 821–$118 821
III. szint
Durham, NC2023. ápr. 18.2023. szept. 21.Tanúsított
$141 086–$161 086
III. szint
Milpitas, CA2023. ápr. 13.2023. szept. 21.Tanúsított
$100 000–$125 000
III. szint
Scottsdale, AZ2023. ápr. 12.2023. ápr. 18.Tanúsított
$101 100–$121 100
III. szint
Morrisville, NC2022. dec. 1.2022. dec. 5.Tanúsított
$130 000–$150 000
III. szint
Katy, TX2022. nov. 7.2022. nov. 7.Tanúsított
$131 500–$151 500
III. szint
Fremont, CA2022. okt. 21.2022. nov. 1.Tanúsított
$130 000–$150 000
III. szint
Houston, TX2022. okt. 12.2022. okt. 24.Visszavonva

Computer Systems Analyst (Lead) minden munkáltatónál →

Egyéb állások a(z) Zensar Technologies, Inc. cégnél

A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).