H1B béradatok

Kezdőlap › Foglalkozások › Electrical Engineers › Chandler, AZ

Electrical Engineers Chandler, AZ: H-1B fizetések

93 munkavállalási engedély kérelem ehhez a foglalkozáshoz Chandler, AZ munkahellyel. Medián ajánlott alapfizetés $100 000; középső 50%: $82 826–$121 546.

Kérelmek (LCA)93
Medián ajánlott fizetés$100 000
Fizetések középső fele$82 826–$121 546
10–90. percentilis$70 270–$143 437

Bérszint szerint

BérszintMediánbér
I. szint (belépő)$75 000
II. szint (képzett)$96 096
III. szint (tapasztalt)$118 622
IV. szint (teljesen kompetens)$146 718

A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.

Munkáltatók

MunkáltatóLCA-kMediánbér
Microchip Technology Inc.19$77 625
Renesas Design North America Inc.9$105 184
Qorvo US, INC.9$121 721
Exyte U.S. Inc.7$81 000
Arm, Inc.5$124 634
Stantec Consulting Services Inc.3$118 622
Maxim Integrated Products, LLC3$95 594
Mitra EV, Inc.3$105 000
Infineon Technologies Americas Corp.3$120 000
Applied Materials, Inc3$116 223
AeroSpec, Inc.2$105 000
Zenith Semiconductor Corporation2$90 000
Qorvo Texas, LLC2$157 500
Teradyne, Inc.2$99 741
Viavi Solutions, Inc.2$82 000
Analog Devices, Inc.2$127 204
Rogers Corporation1$116 865
NXP USA, Inc.1$88 000
Smarc Solutions Inc1$61 922
Canfield Engineering & Integration, LLC.1$105 000
Total World Automation, LLC1$104 000
Isola Group1$66 789
Hitachi Particle Engineering & Services, Inc.1$82 826
The NOCO Company1$90 000
Chroma ATE, Inc.1$94 411
NORTHSTAR ENERGY MANAGEMENT, LLC d.b.a. NovaSource Power Services1$94 900
Minar Yantrix INC.1$72 696
The NEW IEM LLC1$96 096
Array Technologies Inc.1$85 000
Stmicroelectronics,inc1$126 813
Clean Energy Associates, LLC1$163 886
Prism Professional Service Group, LLC1$82 480
Open Systems International, Inc.1$150 000

Pozíciók

H-1B szponzorok Chandler, AZ →

A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).