Kezdőlap › Foglalkozások › Software Developers › Norwell, MA
Software Developers Norwell, MA: H-1B fizetések
51 munkavállalási engedély kérelem ehhez a foglalkozáshoz Norwell, MA munkahellyel. Medián ajánlott alapfizetés $124 882; középső 50%: $112 986–$146 454.
Bérszint szerint
| Bérszint | Mediánbér |
|---|---|
| I. szint (belépő) | $89 323 |
| II. szint (képzett) | $112 986 |
| III. szint (tapasztalt) | $135 325 |
| IV. szint (teljesen kompetens) | $157 643 |
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Munkáltatók
| Munkáltató | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Clean Harbors Environmental Services, Inc. | 30 | $145 000 |
| Edvenswa Tech Inc | 4 | $108 181 |
| Esg Global LTD. | 2 | $110 000 |
| FatPipe Technologies Inc | 2 | $108 200 |
| Data Solutions Inc. | 2 | $112 986 |
| Diaspark, Inc. | 1 | $88 000 |
| Sabio Infotech Inc | 1 | — |
| Cogent Integrated Business Solutions Inc | 1 | $90 646 |
| Samay Consulting, LLC | 1 | $113 000 |
| Excellerate Education Solutions Inc | 1 | $112 986 |
| Energy Services Group, LLC | 1 | $135 325 |
| Cloud Act LLC | 1 | $112 986 |
| Mindsys Inc. | 1 | $124 800 |
| Innova Solutions, Inc. | 1 | $122 970 |
| Ceresti Health, Inc. | 1 | $122 970 |
| Clean Harbors Enviromental Services, Inc. | 1 | $150 800 |
Pozíciók
- Software Developer10
- Engineer Software IT Lead5
- Application Technical Lead5
- Principal Product Owner MIS4
- Software Engineer3
- Senior Product Owner MIS3
- Principal Product Owner2
- Senior Product Owner2
- Engineer Software IT Sr2
- MIS Project Manager2
- Senior ERP Technical Analyst2
- Sr. Software Developer1
- Lead Software Engineer1
- .Net Developer1
- Cloud/DevOps Manager1
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).