Kezdőlap › Foglalkozások › Software Developers › Stockton, CA
Software Developers Stockton, CA: H-1B fizetések
35 munkavállalási engedély kérelem ehhez a foglalkozáshoz Stockton, CA munkahellyel. Medián ajánlott alapfizetés $109 450; középső 50%: $90 878–$118 125.
Bérszint szerint
| Bérszint | Mediánbér |
|---|---|
| I. szint (belépő) | $84 953 |
| II. szint (képzett) | $109 500 |
| III. szint (tapasztalt) | $153 301 |
| IV. szint (teljesen kompetens) | $155 750 |
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Munkáltatók
| Munkáltató | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Tech Origin, Inc. | 9 | $105 810 |
| Zensoft IT Solutions Inc. | 3 | $110 000 |
| Test Yantra Software Solutions Inc. | 3 | $84 906 |
| Cisco Systems, Inc. | 3 | $112 216 |
| N1 Solutions LLC | 2 | $120 000 |
| Alertenterprise Inc. | 2 | $111 696 |
| Oriontek Inc. | 2 | $112 216 |
| Teksoft Systems Inc | 1 | $98 000 |
| Moxie Systems, Inc. | 1 | $109 000 |
| Waterfront Pharmacy LTC LLC | 1 | $85 000 |
| Align Technology, Inc. | 1 | $156 837 |
| ERP Analysts, Inc. | 1 | $105 810 |
| Wal-Mart Associates, Inc. | 1 | $153 301 |
| SLN Solutions LLC. | 1 | $88 504 |
| NVIDIA Corporation | 1 | $120 000 |
| Ernst & Young U.S. LLP | 1 | $210 264 |
| Xpanse, LLC | 1 | $155 750 |
| Monterra Technology Inc. | 1 | $134 000 |
Pozíciók
- Software Developer11
- Software Engineer10
- Teradata Developer2
- Sr. Salesforce Case Management Developer2
- Windchill Developer1
- Cloud Engineer1
- Drupal Developer1
- Peoplesoft Consultant1
- Senior Software Engineer1
- Engineer Systems Software1
- Software Developers - KBGFJG60152-171
- Technical Ld, Softwr Eng1
- Staff Full Stack Engineer1
- Data Engineer1
H-1B szponzorok Stockton, CA →
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).