Kezdőlap › Munkakörök › Dental Director
Dental Director: H-1B fizetések
53 munkavállalási engedély kérelem használta a(z) Dental Director pozíciót. Medián ajánlott alapfizetés $180 000; középső 50%: $147 742–$195 312.
Munkáltatók
| Munkáltató | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 42 North Dental Care, LLC | 20 | $147 742 |
| JDC Healthcare PLLC | 14 | $180 000 |
| Mendocino Community Health Clinic, Inc. | 3 | $182 790 |
| Waterfall Clinic, Inc. | 2 | $245 000 |
| Atlanticare Health Services, Inc. | 2 | $233 667 |
| Brockton Neighborhood Health Center | 2 | $185 000 |
| Mattapan Community Health Center, Inc | 1 | $165 500 |
| KB Dentistry PLLC | 1 | $208 312 |
| Community Health Center of Franklin County, Inc. | 1 | $200 000 |
| Shimmer Smile Dentistry LLC | 1 | $83 000 |
| La Clinica de Familia, Inc. | 1 | $150 000 |
| Smiley Dental Care, PLLC | 1 | $240 000 |
| Central Counties Health Centers, Inc., | 1 | $225 000 |
| JDC Healthcare Management, LLC | 1 | $239 595 |
| Perfect Dental, LLC | 1 | $147 742 |
| Community Health Center of Fort Dodge, Inc. | 1 | $95 597 |
Bérszint szerint
| Bérszint | Mediánbér |
|---|---|
| I. szint (belépő) | $95 597 |
| II. szint (képzett) | $150 000 |
| III. szint (tapasztalt) | $182 790 |
| IV. szint (teljesen kompetens) | $233 667 |
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 15 | $161 283 |
| 2024. év | 9 | $165 500 |
| 2025. év | 11 | $180 000 |
| 2026. év | 16 | $188 895 |
Városok
- Houston, TX5
- Dallas, TX5
- Wakefield, MA3
- Ukiah, CA3
- Nashua, NH2
- Wellesley, MA2
- Saugus, MA2
- West Roxbury, MA2
- North Bend, OR2
- Brockton, MA2
- Spring, TX2
- Carrollton, TX1
- New Bedford, MA1
- Woodbridge, CT1
- Jamaica Plain, MA1
- Atlantic City, NJ1
- Boston, MA1
- Chattanooga, TN1
- Dover, NH1
- Austin, TX1
- Newton Upper Falls, MA1
- Derry, NH1
- Oklahoma City, OK1
- Groton, CT1
- Greenfield, MA1
- Des Plaines, IL1
- Las Cruces, NM1
- Norwood, MA1
- Lowell, MA1
- San Antonio, TX1
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).