Kezdőlap › Munkakörök › Investment Analyst
Investment Analyst: H-1B fizetések
488 munkavállalási engedély kérelem használta a(z) Investment Analyst pozíciót. Medián ajánlott alapfizetés $118 248; középső 50%: $90 000–$167 800.
Kérelmek (LCA)488
Medián ajánlott fizetés$118 248
Fizetések középső fele$90 000–$167 800
10–90. percentilis$72 218–$200 000
Bevándorlási ügyvéd, toborzó vagy munkáltató? Emelje ki szolgáltatását az oldal tetején – $99 30 napig →
Munkáltatók
| Munkáltató | LCA-k | Mediánbér |
|---|
| Capital Research and Management Company | 9 | $206 400 |
| D. E. Shaw & Co., L.P. | 9 | $350 000 |
| Weiss Asset Management LP | 6 | $160 000 |
| Marshall Wace North America L.P. | 6 | $200 000 |
| LMR Partners LLC | 5 | $150 000 |
| T. Rowe Price Associates, Inc. | 4 | $155 000 |
| Wesleyan University | 4 | $80 000 |
| ExodusPoint Capital Management, LP | 4 | $155 054 |
| Junto Capital Management LP | 4 | $200 000 |
| Plug and Play LLC | 4 | $86 000 |
| Partners Group (USA) Inc. | 4 | $115 000 |
| Alua Capital Management LP | 4 | $177 500 |
| Anbang Insurance Center | 4 | $67 475 |
| Sonen Capital LLC | 4 | $130 000 |
| GIC Special Investments Pte. Ltd. | 4 | $150 000 |
| Meridiem Capital Partners LP | 3 | $86 694 |
| Octagon Capital Advisors LP | 3 | $173 555 |
| Nautic Partners, LLC | 3 | $130 000 |
| Athene Annuity and Life Company | 3 | $94 000 |
| University of Illinois Foundation | 3 | $100 000 |
| Newlight GP I LLC | 3 | $80 000 |
| Ibg LLC | 3 | $81 000 |
| Central Mutual Insurance Company | 3 | $91 173 |
| PROOF Management, LLC | 3 | $170 000 |
| GEM Ventures LTD | 3 | $82 285 |
| Smithsonian Institution | 3 | $100 035 |
| Edgeworth Capital, Inc. | 3 | $112 715 |
| Marshall Wace North America LP | 3 | $150 000 |
| DUMAC, Inc. | 3 | $110 000 |
| Catalyst Mgmt LLC | 3 | $100 000 |
| Zurich Alternative Asset Management | 3 | $149 350 |
| Hua Jun Consulting, Inc | 3 | $180 000 |
| Insight Venture Management LLC | 3 | $125 000 |
| Ardmore Road Asset Management LP | 3 | $180 000 |
| Hotchkis and Wiley Capital Management, LLC | 2 | $200 000 |
| Asena Advisors LLC | 2 | $125 000 |
| California Institute of Technology | 2 | $84 874 |
| Holocene Advisors, LP | 2 | $180 000 |
| Panagram Services, LLC | 2 | $100 000 |
| HighVista Strategies LLC. | 2 | $100 000 |
| Brookfield BHS Advisors LLC | 2 | $152 500 |
| Arc Capital Inc | 2 | — |
| Albany Capital US LLC | 2 | $136 000 |
| LS Whitehall Group, Inc. | 2 | — |
| Spider Management Company, LLC | 2 | $80 000 |
| Discerene Group LP | 2 | $125 000 |
| Vertica Capital Management, LLC | 2 | $115 000 |
| Executive Development LLC | 2 | $85 750 |
| 4S Bay Partners LLC | 2 | $100 000 |
| Carnegie Corporation of New York | 2 | $112 980 |
| Intellipro Group Inc | 2 | $123 086 |
| Redwood Capital Management LLC | 2 | $187 500 |
| Galway Sustainable Capital, Inc. | 2 | — |
| The Baupost Group, LLC | 2 | $212 500 |
| Fortis Capital Advisors, LLC | 2 | $90 000 |
| HG Vora Capital management LLC | 2 | $125 000 |
| Pacific Shopping Centers, Inc. | 2 | $180 000 |
| Hi2 Inc. | 2 | $95 000 |
| Raja Investments, Inc. | 2 | $56 576 |
| Fernbridge Capital Management LP | 2 | $200 000 |
Bérszint szerint
| Bérszint | Mediánbér |
|---|
| I. szint (belépő) | $87 950 |
| II. szint (képzett) | $118 248 |
| III. szint (tapasztalt) | $150 000 |
| IV. szint (teljesen kompetens) | $180 000 |
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|
| 2023. év | 93 | $101 525 |
| 2024. év | 115 | $100 035 |
| 2025. év | 109 | $120 000 |
| 2026. év | 122 | $133 225 |
Városok
- New York, NY167
- San Francisco, CA24
- Boston, MA20
- Los Angeles, CA16
- Chicago, IL12
- Greenwich, CT9
- Stamford, CT8
- Miami, FL8
- Austin, TX8
- Dallas, TX6
- Cambridge, MA6
- Washington, DC6
- Irvine, CA6
- Newport Beach, CA5
- Baltimore, MD5
- San Marino, CA5
- Arlington, VA5
- Pasadena, CA4
- Middletown, CT4
- Denver, CO4
- Providence, RI4
- Sunnyvale, CA4
- Broomfield, CO4
- Menlo Park, CA4
- San Jose, CA4
- Durham, NC4
- Palo Alto, CA3
- West Des Moines, IA3
- Brooklyn, NY3
- Van Wert, OH3
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).