Kezdőlap › Munkakörök › Principal Solutions Engineer
Principal Solutions Engineer: H-1B fizetések
40 munkavállalási engedély kérelem használta a(z) Principal Solutions Engineer pozíciót. Medián ajánlott alapfizetés $162 458; középső 50%: $134 998–$181 000.
Munkáltatók
| Munkáltató | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Twilio, Inc. | 8 | $161 779 |
| OT Technology, Inc. | 5 | $129 564 |
| Kore.ai, Inc. | 3 | $175 000 |
| Revenue Solutions Inc. | 3 | $120 000 |
| Cadence Design Systems, Inc. | 2 | $149 677 |
| SingleStore, Inc. | 2 | $173 175 |
| Nokia of America Corporation | 2 | $189 130 |
| Netcracker Technology Corporation | 2 | $123 134 |
| Cresta Intelligence Inc. | 2 | $184 000 |
| Findem, Inc. | 1 | $159 000 |
| Southern Glazer's Wine and Spirits, LLC | 1 | $134 992 |
| Confluent, Inc. | 1 | $175 011 |
| Arm, Inc. | 1 | $226 158 |
| Amica Mutual Insurance Company | 1 | $189 171 |
| LiveRamp, Inc. | 1 | $201 400 |
| Cloudera, Inc. | 1 | $226 506 |
| Forrester Research, Inc. | 1 | $203 000 |
| Straviso LLC | 1 | $150 000 |
| SnapLogic, Inc. | 1 | $240 000 |
| Espace Networks Incorporated | 1 | $180 000 |
Bérszint szerint
| Bérszint | Mediánbér |
|---|---|
| I. szint (belépő) | $111 267 |
| II. szint (képzett) | $159 000 |
| III. szint (tapasztalt) | $129 564 |
| IV. szint (teljesen kompetens) | $171 350 |
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 16 | $154 754 |
| 2024. év | 3 | $175 000 |
| 2025. év | 10 | $184 000 |
| 2026. év | 11 | $150 000 |
Városok
- Atlanta, GA8
- San Francisco, CA3
- Austin, TX2
- Plano, TX2
- Sunnyvale, CA2
- Waltham, MA2
- Cherry Hill, NJ2
- Redwood City, CA1
- Hummelstown, PA1
- Aurora, CO1
- Lexington, KY1
- North Bergen, NJ1
- Miramar, FL1
- West Warwick, RI1
- Round Rock, TX1
- Mountainside, NJ1
- Vancouver, WA1
- San Jose, CA1
- Lincoln, RI1
- New York, NY1
- Lake Forest, CA1
- McKinney, TX1
- Cambridge, MA1
- Frisco, TX1
- San Mateo, CA1
- Clarksburg, MD1
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).