Kezdőlap › Munkakörök › Senior UX Designer
Senior UX Designer: H-1B fizetések
227 munkavállalási engedély kérelem használta a(z) Senior UX Designer pozíciót. Medián ajánlott alapfizetés $132 288; középső 50%: $115 000–$154 870.
Kérelmek (LCA)227
Medián ajánlott fizetés$132 288
Fizetések középső fele$115 000–$154 870
10–90. percentilis$94 765–$173 668
Bevándorlási ügyvéd, toborzó vagy munkáltató? Emelje ki szolgáltatását az oldal tetején – $99 30 napig →
Munkáltatók
| Munkáltató | LCA-k | Mediánbér |
|---|
| Wal-Mart Associates, Inc. | 43 | $148 845 |
| Kforce Inc. | 9 | $86 278 |
| Bloomberg L.P. | 8 | $151 819 |
| Google LLC | 5 | $216 000 |
| Indeed, Inc. | 4 | $127 000 |
| Salesforce, Inc. | 4 | $188 364 |
| RELX, Inc. | 4 | $122 760 |
| ADP Technology Services, Inc. | 3 | $78 100 |
| Huge, LLC | 3 | $125 000 |
| Securonix, Inc. | 3 | $93 163 |
| Blizzard Entertainment, Inc. | 3 | $142 410 |
| Krasan Consulting Services, Inc. | 3 | $120 000 |
| Advanced Resource Staffing Inc | 3 | $105 997 |
| Qualcomm Technologies, Inc. | 3 | $118 400 |
| Bold North America LLC | 2 | $112 206 |
| Advantis Global, LLC | 2 | $159 120 |
| Centric Software, Inc. | 2 | $161 044 |
| ZS Associates, Inc. | 2 | $131 500 |
| NB Ventures, Inc. | 2 | $120 500 |
| Guidepoint Global, LLC | 2 | $149 935 |
| Bright Market, LLC | 2 | $97 000 |
| Trimble Inc. | 2 | $146 827 |
| Ivanti, Inc. | 2 | $126 800 |
| athenahealth, Inc. | 2 | $118 316 |
| Thunk.AI | 2 | $97 843 |
| Niantic, Inc. | 2 | $177 500 |
| At&t Services, Inc. | 2 | $142 540 |
| Dremio Corporation | 2 | $131 364 |
| Daylight Design, LLC | 2 | $160 000 |
| 6sense Insights, Inc. | 2 | $169 902 |
| Victoria's Secret Direct Brand Management, LLC | 2 | $115 000 |
| American Express Company | 2 | $132 843 |
| WHOOP Inc. | 2 | $170 000 |
| Sony Interactive Entertainment LLC | 2 | $145 000 |
| Blue Yonder, Inc. | 2 | $112 424 |
| Hire IT people, Inc | 2 | $87 360 |
| Populus Group LLC | 2 | $110 926 |
| PubMatic, Inc. | 2 | $107 152 |
| Riot Games, Inc. | 1 | $210 000 |
| Striim, Inc. | 1 | $159 500 |
| Domino Data Lab, Inc. | 1 | $160 000 |
| Coupa Software, Inc. | 1 | $155 000 |
| Pluralsight, LLC | 1 | $140 400 |
| Adobe Inc. | 1 | $160 000 |
| Aspen Dental Management, Inc. | 1 | $130 000 |
| McKesson Corporation | 1 | $154 610 |
| Wikimedia Foundation, Inc. | 1 | $125 760 |
| Thinx, Inc. | 1 | $80 000 |
| Boston Consulting Group, Inc. | 1 | $130 000 |
| WWEX Franchise Holdings, LLC | 1 | $170 000 |
| Cochlear Americas | 1 | $102 482 |
| Brightcove Inc | 1 | $100 000 |
| Edenspiekermann LA Corp | 1 | $72 000 |
| GuarantR Inc. | 1 | $125 000 |
| Likewize Device Protection, LLC | 1 | $130 000 |
| Sonos, Inc. | 1 | $130 000 |
| Kong Inc. | 1 | $150 000 |
| ChargePoint, Inc. | 1 | $128 800 |
| Chime Financial, Inc. | 1 | $185 100 |
| Vertex Analytics, Inc. | 1 | $120 000 |
Bérszint szerint
| Bérszint | Mediánbér |
|---|
| I. szint (belépő) | $109 640 |
| II. szint (képzett) | $120 598 |
| III. szint (tapasztalt) | $140 727 |
| IV. szint (teljesen kompetens) | $133 220 |
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|
| 2023. év | 46 | $125 380 |
| 2024. év | 54 | $128 558 |
| 2025. év | 76 | $134 299 |
| 2026. év | 45 | $146 401 |
Városok
- New York, NY19
- Bentonville, AR17
- San Bruno, CA16
- Bellevue, WA11
- San Francisco, CA11
- Boston, MA8
- Brooklyn, NY6
- Chicago, IL6
- Sunnyvale, CA6
- Austin, TX5
- Seattle, WA5
- San Jose, CA5
- Vancouver, WA4
- Dallas, TX4
- Raleigh, NC4
- Roseland, NJ3
- Addison, TX3
- Los Angeles, CA3
- Irvine, CA3
- Mountain View, CA3
- Hoboken, NJ3
- San Diego, CA3
- Palo Alto, CA2
- Campbell, CA2
- Clark, NJ2
- Santa Barbara, CA2
- Revere, MA2
- Troy, MI2
- Redmond, WA2
- Frisco, TX2
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).