Kezdőlap › Munkakörök › Staff Accountant
Staff Accountant: H-1B fizetések
1 467 munkavállalási engedély kérelem használta a(z) Staff Accountant pozíciót. Medián ajánlott alapfizetés $68 016; középső 50%: $60 570–$75 254.
Kérelmek (LCA)1 467
Medián ajánlott fizetés$68 016
Fizetések középső fele$60 570–$75 254
10–90. percentilis$55 598–$88 000
Bevándorlási ügyvéd, toborzó vagy munkáltató? Emelje ki szolgáltatását az oldal tetején – $99 30 napig →
Munkáltatók
| Munkáltató | LCA-k | Mediánbér |
|---|
| Chen & Fan Accountancy Corporation | 29 | $70 500 |
| Anchin, Block and Anchin LLP | 17 | $68 016 |
| Shah, Dixit & Associates P.C. | 13 | $71 000 |
| Wei, Wei & Co., LLP | 13 | $94 973 |
| Karim Ali CPA PC | 12 | $55 598 |
| TZG Accounting LLC | 10 | $59 550 |
| Ascend Accounting & Tax Advisors LLC | 10 | $55 963 |
| Eric Zhang & Associates, LLP | 9 | $74 100 |
| Liao, Kin & Company, P. C. | 9 | $58 843 |
| Presidium Property Management, LLC | 9 | $87 550 |
| Triangle Accounting Inc. | 8 | $59 270 |
| Gllv CPA LLC | 8 | $62 960 |
| Paxel Consulting LLC | 8 | $55 411 |
| Hisense USA Corporation | 7 | $77 219 |
| Prager Metis Cpas, LLC | 7 | $85 000 |
| El Centro de la Raza | 6 | $66 179 |
| Ncheng LLP Certified Public Accountants | 6 | $80 000 |
| CG Uhlenberg LLP | 6 | $79 500 |
| Gables Estates Business Advisory Co | 6 | $66 832 |
| Esta Co Inc | 6 | $68 276 |
| Skybridge International LLC | 5 | — |
| SingerLewak LLP | 5 | $58 843 |
| Foumberg, Juneja, Rocher & Co., P.C. | 5 | $64 917 |
| Beyond Century Consulting LLC | 5 | $81 999 |
| JTC Accountancy Corp. | 5 | $61 526 |
| Campbell Taylor Washburn | 5 | $60 000 |
| Pasquesi Sheppard LLC | 5 | $76 544 |
| Sai Krupa International, Inc. | 5 | $55 215 |
| Leonard C Green & Co Pa | 5 | $77 669 |
| Falco Sult & Company PS | 5 | $70 000 |
| Sejong LLP | 5 | $102 500 |
| Boroda Holm APC | 5 | $66 560 |
| Spott, Lucey & Wall, Inc. CPAs | 5 | $84 000 |
| Mihaylov & Elim, Inc. PS | 4 | $63 731 |
| Christine Wang & Associates, Ltd. | 4 | $62 500 |
| Safavieh Group LLC | 4 | $67 912 |
| Massimo Motor Sports, LLC | 4 | $75 000 |
| Nctp Cpas Pllc | 4 | $58 843 |
| Agape CPA Firm | 4 | — |
| Ciena Healthcare Management Inc. | 4 | $97 500 |
| Kim Yeung Ling, P.C. | 4 | $60 000 |
| Delagnes, Mitchell & Linder, LLP | 4 | $83 172 |
| Cgucpa LLP | 4 | $71 364 |
| Phantoscope Co. | 4 | $64 917 |
| WePartner Group, LLC | 4 | $72 050 |
| Unique Industrial Product Company, L.P. | 4 | $80 000 |
| UHY Advisors Great Lakes, Inc. | 4 | $71 450 |
| Sophia M. C. Yang & Company, CPA a Professional Accountancy Corporation | 4 | $61 600 |
| World Plus, LLC | 4 | — |
| Trois CPA, a Professional Corporation | 4 | — |
| H Huang & Co CPAs LLP | 4 | $62 379 |
| JLP CPAs LLC | 4 | $68 848 |
| Charles K Lee & Company CPA, Inc. | 4 | $62 000 |
| Meadows, Urqhuhart, Acree & Cook, LLP | 4 | $66 000 |
| Accutax Services Inc. | 3 | $68 640 |
| Blue & Co., LLC | 3 | $74 506 |
| Bestview International Company | 3 | $65 500 |
| Ablamsky & Company, CPAs, LLC | 3 | $80 000 |
| Brigim Accountants & Advisors, LLP | 3 | $59 999 |
| Robert Chang Accountancy Corporation | 3 | — |
Bérszint szerint
| Bérszint | Mediánbér |
|---|
| I. szint (belépő) | $64 917 |
| II. szint (képzett) | $78 000 |
| III. szint (tapasztalt) | $95 000 |
| IV. szint (teljesen kompetens) | $100 218 |
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|
| 2023. év | 275 | $66 000 |
| 2024. év | 315 | $67 912 |
| 2025. év | 373 | $68 640 |
| 2026. év | 247 | $72 000 |
Városok
- New York, NY83
- Atlanta, GA38
- Houston, TX31
- San Jose, CA30
- Chicago, IL29
- Flushing, NY28
- Dallas, TX26
- Irvine, CA24
- San Francisco, CA23
- City of Industry, CA22
- Los Angeles, CA20
- Seattle, WA16
- Philadelphia, PA16
- El Monte, CA15
- Plano, TX14
- Burlington, MA14
- Diamond Bar, CA13
- Boston, MA13
- Fremont, CA12
- Encino, CA12
- San Diego, CA12
- Brooklyn, NY11
- San Mateo, CA11
- Farmers Branch, TX11
- Duluth, GA11
- Tucker, GA10
- Alhambra, CA10
- Coral Gables, FL10
- Miami, FL10
- Cupertino, CA9
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).