Գլխավոր › Գործատուներ › Bestpegasus LLC
Bestpegasus LLC. H-1B աշխատավարձեր և սպոնսորինգ
Bestpegasus LLC-ը ներկայացրել է 17 աշխատանքային պայմանների դիմում H-1B և համապատասխան վիզաների համար 2023–2026 ֆինանսական տարիներին. հավաստագրված՝ 17։ Միջին առաջարկված աշխատավարձը՝ $90 147։
Սպոնսորում է Bestpegasus LLC-ը H-1B վիզաները։
Bestpegasus LLC-ը ներկայացրել է 17 աշխատանքային պայմանների դիմում 2023–2026 ֆինանսական տարիներին, վերջինը ներկայացվել է 10 փտվ, 2026 թ.-ին։ LCA-ն H-1B դիմումի առաջին քայլն է, ուստի գործատուն սպոնսորել է կամ պատրաստվում է սպոնսորել H-1B աշխատակիցներ. սա չի երաշխավորում սպոնսորինգը կոնկրետ պաշտոնի համար։ Ստուգեք գործատուի սեփական աշխատատեղերի գրառումները։
Աշխատավարձեր ըստ պաշտոնի
| Պաշտոն | LCA-ներ | Միջին աշխատավարձ |
|---|---|---|
| Software Engineer | 4 | $84 074 |
| Database Administrator | 2 | $92 123 |
| Advanced Manufacturing Engineer | 1 | $78 000 |
| Data Analyst | 1 | $90 147 |
| Project Manager | 1 | $66 500 |
| Senior Software Engineer | 1 | $90 147 |
| Associate Director | 1 | $115 000 |
| Process Engineer | 1 | $90 147 |
| Software Developer | 1 | $130 000 |
| Application Developer | 1 | $90 000 |
| Data Warehouse Developer | 1 | $88 462 |
| Business System Analyst | 1 | $106 704 |
| Software Architect | 1 | $99 549 |
Դիմումներ ըստ ֆինանսական տարվա
| Ֆինանսական տարի | LCA-ներ | Միջին աշխատավարձ |
|---|---|---|
| 2024 ֆինանսական տարի | 14 | $90 147 |
| 2025 ֆինանսական տարի | 2 | $97 583 |
| 2026 ֆինանսական տարի | 1 | $99 549 |
Գերակշռող աշխատավարձի մակարդակներ
Աշխատանքի նախարարությունը սահմանում է չորս գերակշռող աշխատավարձի մակարդակ յուրաքանչյուր մասնագիտության և շրջանի համար՝ I մակարդակից (մուտք) մինչև IV մակարդակ (ամբողջական հմտություն)։ Գործատուն ընտրում է պաշտոնի պահանջներին համապատասխան մակարդակը։
Որտեղ են աշխատատեղերը
Մասնագիտություններ
- Software Developers9
- Database Administrators2
- Computer Programmers1
- Industrial Engineers1
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Regulatory Affairs Managers1
- Database Architects1
- Computer Systems Analysts1
Վերջին դիմումներ
| Պաշտոն | Հիմնական աշխատավարձ | Տեղակայում | Ներկայացված է | Մեկնարկի ամսաթիվ | Կարգավիճակ |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Architect | $99 549–$121 077 Մակարդակ II | Albany, NY | 10 փտվ, 2026 թ. | 02 մրտ, 2026 թ. | Հավաստագրված |
| Business System Analyst | $106 704 Մակարդակ I | Mountain View, CA | 31 հնվ, 2025 թ. | 07 փտվ, 2025 թ. | Հավաստագրված |
| Data Warehouse Developer | $88 462 Մակարդակ II | Albany, NY | 14 դեկ, 2024 թ. | 01 հնվ, 2025 թ. | Հավաստագրված |
| Software Engineer | $108 826 Մակարդակ II | Liberty Hill, TX | 06 սեպ, 2024 թ. | 13 սեպ, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Software Developer | $130 000 Մակարդակ II | Aldie, VA | 25 օգս, 2024 թ. | 26 օգս, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Application Developer | $90 000 Մակարդակ II | Fort Myers, FL | 19 օգս, 2024 թ. | 01 հոկ, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Associate Director | $115 000 Մակարդակ III | Glenmont, NY | 11 հնս, 2024 թ. | 01 հոկ, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Senior Software Engineer | $90 147 Մակարդակ II | Glenmont, NY | 11 հնս, 2024 թ. | 01 հոկ, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Process Engineer | $90 147 Մակարդակ II | Glenmont, NY | 11 հնս, 2024 թ. | 01 հոկ, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Project Manager | $66 500 Մակարդակ II | Glenmont, NY | 11 հնս, 2024 թ. | 01 հոկ, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Software Engineer | $90 147 Մակարդակ II | Glenmont, NY | 11 հնս, 2024 թ. | 01 հոկ, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Database Administrator | $92 123 Մակարդակ II | Mountain View, CA | 12 մրտ, 2024 թ. | 12 մրտ, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Database Administrator | $92 123 Մակարդակ II | Mountain View, CA | 12 մրտ, 2024 թ. | 12 մրտ, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Software Engineer | $75 000 Մակարդակ I | Albany, NY | 09 հնվ, 2024 թ. | 09 հնվ, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Advanced Manufacturing Engineer | $78 000 Մակարդակ II | York, PA | 04 հնվ, 2024 թ. | 04 հնվ, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Data Analyst | $90 147 Մակարդակ II | Glenmont, NY | 22 դեկ, 2023 թ. | 02 հնվ, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Software Engineer | $78 000 Մակարդակ II | Albany, NY | 11 հոկ, 2023 թ. | 18 հոկ, 2023 թ. | Հավաստագրված |
Աշխատավարձերը յուրաքանչյուր դիմումում առաջարկված վարձի ստորին սահմանն են, վերածված տարեկան գումարի. վիճակագրությունը օգտագործում է միայն հավաստագրված լրիվ դրույքով դիմումները։ LCA-ն վիզայի հաստատում չէ, և մեկ LCA-ն կարող է ծածկել մի քանի պաշտոն։ Աղբյուր՝ ԱՄՆ աշխատանքի նախարարություն, OFLC LCA բացահայտման տվյալներ, 2023–2026 ֆինանսական տարիներ (վերջին որոշումը՝ 30 հնս, 2026 թ.)։