Գլխավոր › Գործատուներ › L&T Tech Solutions Inc.
L&T Tech Solutions Inc.. H-1B աշխատավարձեր և սպոնսորինգ
L&T Tech Solutions Inc.-ը ներկայացրել է 12 աշխատանքային պայմանների դիմում H-1B և համապատասխան վիզաների համար 2023–2026 ֆինանսական տարիներին. հավաստագրված՝ 10։ Միջին առաջարկված աշխատավարձը՝ $105 779։
Սպոնսորում է L&T Tech Solutions Inc.-ը H-1B վիզաները։
L&T Tech Solutions Inc.-ը ներկայացրել է 12 աշխատանքային պայմանների դիմում 2023–2026 ֆինանսական տարիներին, վերջինը ներկայացվել է 12 մյս, 2025 թ.-ին։ LCA-ն H-1B դիմումի առաջին քայլն է, ուստի գործատուն սպոնսորել է կամ պատրաստվում է սպոնսորել H-1B աշխատակիցներ. սա չի երաշխավորում սպոնսորինգը կոնկրետ պաշտոնի համար։ Ստուգեք գործատուի սեփական աշխատատեղերի գրառումները։
Կանաչ քարտ (PERM) դիմումներ՝ L&T Tech Solutions Inc.-ում. 3 →
Աշխատավարձեր ըստ պաշտոնի
| Պաշտոն | LCA-ներ | Միջին աշխատավարձ |
|---|---|---|
| Full Stack Developer | 5 | $106 558 |
| Management Analyst | 3 | $96 000 |
| Software Engineer | 2 | $114 067 |
| DevOps Engineer | 1 | $91 000 |
| Database Administrator | 1 | $105 000 |
Դիմումներ ըստ ֆինանսական տարվա
| Ֆինանսական տարի | LCA-ներ | Միջին աշխատավարձ |
|---|---|---|
| 2023 ֆինանսական տարի | 3 | $114 067 |
| 2024 ֆինանսական տարի | 5 | $102 690 |
| 2025 ֆինանսական տարի | 4 | $105 779 |
Գերակշռող աշխատավարձի մակարդակներ
Աշխատանքի նախարարությունը սահմանում է չորս գերակշռող աշխատավարձի մակարդակ յուրաքանչյուր մասնագիտության և շրջանի համար՝ I մակարդակից (մուտք) մինչև IV մակարդակ (ամբողջական հմտություն)։ Գործատուն ընտրում է պաշտոնի պահանջներին համապատասխան մակարդակը։
Որտեղ են աշխատատեղերը
Մասնագիտություններ
Վերջին դիմումներ
| Պաշտոն | Հիմնական աշխատավարձ | Տեղակայում | Ներկայացված է | Մեկնարկի ամսաթիվ | Կարգավիճակ |
|---|---|---|---|---|---|
| Full Stack Developer | $106 558–$106 559 Մակարդակ II | Irving, TX | 12 մյս, 2025 թ. | 12 մյս, 2025 թ. | Հավաստագրված |
| Full Stack Developer | $80 499–$80 500 Մակարդակ II | Bentonville, AR | 12 մյս, 2025 թ. | 12 մյս, 2025 թ. | Հետ կանչված |
| Full Stack Developer | $106 558–$106 559 Մակարդակ II | Irving, TX | 09 մյս, 2025 թ. | 09 մյս, 2025 թ. | Հետ կանչված |
| Database Administrator | $105 000–$105 001 Մակարդակ II | Montgomery, AL | 01 նոյ, 2024 թ. | 01 նոյ, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Full Stack Developer | $106 558–$106 559 Մակարդակ II | Irving, TX | 19 սեպ, 2024 թ. | 01 հոկ, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Management Analyst | $96 000–$96 001 Մակարդակ II | Northbrook, IL | 10 սեպ, 2024 թ. | 01 հոկ, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Management Analyst | $121 742–$121 745 Մակարդակ III | Northbrook, IL | 27 օգս, 2024 թ. | 01 հոկ, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| DevOps Engineer | $91 000–$91 001 Մակարդակ II | Northbrook, IL | 18 հնս, 2024 թ. | 01 հոկ, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Full Stack Developer | $102 690–$102 691 Մակարդակ II | Northbrook, IL | 17 հնս, 2024 թ. | 01 հոկ, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Management Analyst | $95 000–$95 001 Մակարդակ II | Northbook, IL | 26 հլս, 2023 թ. | 26 հլս, 2023 թ. | Հավաստագրված |
| Software Engineer | $114 067–$114 068 Մակարդակ III | Des Plaines, IL | 22 մյս, 2023 թ. | 22 մյս, 2023 թ. | Հավաստագրված |
| Software Engineer | $114 067–$114 068 Մակարդակ II | Des Plaines, IL | 19 մյս, 2023 թ. | 19 մյս, 2023 թ. | Հավաստագրված |
Աշխատավարձերը յուրաքանչյուր դիմումում առաջարկված վարձի ստորին սահմանն են, վերածված տարեկան գումարի. վիճակագրությունը օգտագործում է միայն հավաստագրված լրիվ դրույքով դիմումները։ LCA-ն վիզայի հաստատում չէ, և մեկ LCA-ն կարող է ծածկել մի քանի պաշտոն։ Աղբյուր՝ ԱՄՆ աշխատանքի նախարարություն, OFLC LCA բացահայտման տվյալներ, 2023–2026 ֆինանսական տարիներ (վերջին որոշումը՝ 30 հնս, 2026 թ.)։