Գլխավոր › Գործատուներ › Medra Inc.
Medra Inc.. H-1B աշխատավարձեր և սպոնսորինգ
Medra Inc.-ը ներկայացրել է 11 աշխատանքային պայմանների դիմում H-1B և համապատասխան վիզաների համար 2023–2026 ֆինանսական տարիներին. հավաստագրված՝ 11։ Միջին առաջարկված աշխատավարձը՝ $161 000։
Սպոնսորում է Medra Inc.-ը H-1B վիզաները։
Medra Inc.-ը ներկայացրել է 11 աշխատանքային պայմանների դիմում 2023–2026 ֆինանսական տարիներին, վերջինը ներկայացվել է 11 մյս, 2026 թ.-ին։ LCA-ն H-1B դիմումի առաջին քայլն է, ուստի գործատուն սպոնսորել է կամ պատրաստվում է սպոնսորել H-1B աշխատակիցներ. սա չի երաշխավորում սպոնսորինգը կոնկրետ պաշտոնի համար։ Ստուգեք գործատուի սեփական աշխատատեղերի գրառումները։
Աշխատավարձեր ըստ պաշտոնի
| Պաշտոն | LCA-ներ | Միջին աշխատավարձ |
|---|---|---|
| Robotics Engineer | 1 | $104 000 |
| Software Engineer | 1 | $133 000 |
| Robotics Software Engineer | 1 | $161 000 |
| Full Stack Software Engineer | 1 | $156 000 |
| Member of the Technical Staff | 1 | $195 000 |
| Member of Technical Staff | 1 | $190 000 |
| Chief of Staff | 1 | $238 000 |
| AI Software Engineer | 1 | $172 000 |
| Deployed Robotics Engineer | 1 | $151 000 |
| Deployment Engineer | 1 | $127 000 |
| Engagement Manager | 1 | $190 000 |
Դիմումներ ըստ ֆինանսական տարվա
| Ֆինանսական տարի | LCA-ներ | Միջին աշխատավարձ |
|---|---|---|
| 2023 ֆինանսական տարի | 3 | $133 000 |
| 2025 ֆինանսական տարի | 1 | $156 000 |
| 2026 ֆինանսական տարի | 7 | $190 000 |
Գերակշռող աշխատավարձի մակարդակներ
Աշխատանքի նախարարությունը սահմանում է չորս գերակշռող աշխատավարձի մակարդակ յուրաքանչյուր մասնագիտության և շրջանի համար՝ I մակարդակից (մուտք) մինչև IV մակարդակ (ամբողջական հմտություն)։ Գործատուն ընտրում է պաշտոնի պահանջներին համապատասխան մակարդակը։
Որտեղ են աշխատատեղերը
Մասնագիտություններ
- Mechanical Engineers4
- Software Developers3
- Mechatronics Engineers1
- Computer and Information Systems Managers1
- Computer and Information Research Scientists1
- Sales Engineers1
Վերջին դիմումներ
| Պաշտոն | Հիմնական աշխատավարձ | Տեղակայում | Ներկայացված է | Մեկնարկի ամսաթիվ | Կարգավիճակ |
|---|---|---|---|---|---|
| Engagement Manager | $190 000–$210 000 Մակարդակ II | San Francisco, CA | 11 մյս, 2026 թ. | 15 հնս, 2026 թ. | Հավաստագրված |
| AI Software Engineer | $172 000–$192 000 Մակարդակ III | San Francisco, CA | 13 ապր, 2026 թ. | 01 հոկ, 2026 թ. | Հավաստագրված |
| Deployment Engineer | $127 000–$147 000 Մակարդակ II | San Francisco, CA | 13 ապր, 2026 թ. | 01 հոկ, 2026 թ. | Հավաստագրված |
| Deployed Robotics Engineer | $151 000–$171 000 Մակարդակ III | San Francisco, CA | 13 ապր, 2026 թ. | 01 հոկ, 2026 թ. | Հավաստագրված |
| Chief of Staff | $238 000–$258 000 Մակարդակ III | San Francisco, CA | 31 մրտ, 2026 թ. | 13 ապր, 2026 թ. | Հավաստագրված |
| Member of Technical Staff | $190 000–$220 000 Մակարդակ III | San Francisco, CA | 03 մրտ, 2026 թ. | 23 մրտ, 2026 թ. | Հավաստագրված |
| Member of the Technical Staff | $195 000–$225 000 Մակարդակ IV | San Francisco, CA | 17 փտվ, 2026 թ. | 23 փտվ, 2026 թ. | Հավաստագրված |
| Full Stack Software Engineer | $156 000–$176 000 E-3 · Մակարդակ II | San Francisco, CA | 10 ապր, 2025 թ. | 01 հլս, 2025 թ. | Հավաստագրված |
| Robotics Software Engineer | $161 000–$181 000 Մակարդակ IV | San Francisco, CA | 20 սեպ, 2023 թ. | 02 հոկ, 2023 թ. | Հավաստագրված |
| Robotics Engineer | $104 000–$124 000 Մակարդակ II | San Francisco, CA | 11 փտվ, 2023 թ. | 22 փտվ, 2023 թ. | Հավաստագրված |
| Software Engineer | $133 000–$162 000 Մակարդակ II | San Francisco, CA | 19 հնվ, 2023 թ. | 06 փտվ, 2023 թ. | Հավաստագրված |
Աշխատավարձերը յուրաքանչյուր դիմումում առաջարկված վարձի ստորին սահմանն են, վերածված տարեկան գումարի. վիճակագրությունը օգտագործում է միայն հավաստագրված լրիվ դրույքով դիմումները։ LCA-ն վիզայի հաստատում չէ, և մեկ LCA-ն կարող է ծածկել մի քանի պաշտոն։ Աղբյուր՝ ԱՄՆ աշխատանքի նախարարություն, OFLC LCA բացահայտման տվյալներ, 2023–2026 ֆինանսական տարիներ (վերջին որոշումը՝ 30 հնս, 2026 թ.)։